Yaşayan Matrix

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sağlıkları için tüm sorumluluğu kişiler kendileri almalıdır. Buna düşünceleri seçmekle başlanmalıdır. Olumsuz düşünceler tıpkı bir ağ gibi etrafımızı sarmakta ve fiziki sistemimizi etkilemektedir. Dolayısıyla, " iyi bir ruh hali" şifaya en çok yardımı dokunan zihinsel durumdur.
İlk videoda reconnective healing(tekrar bağlantı şifası) ağırlıkta ancak diğer videolar farklı bilgiler ve örnekler de içeriyor. Toplam 5 video var.
Videoları sabırla ve sonuna kadar izlemenizi öneririm, iyi seyirler:)

[video=youtube;OVvdpHPU1NQ]http://www.youtube.com/watch?v=OVvdpHPU1NQ[/video]

[video=youtube;xV3g-TqxdXA]http://www.youtube.com/watch?v=xV3g-TqxdXA[/video]

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
[video=youtube;qyIxw8R_Sz4]http://www.youtube.com/watch?v=qyIxw8R_Sz4[/video]

[video=youtube;JJm-0yfEiAc]http://www.youtube.com/watch?v=JJm-0yfEiAc[/video]

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
[video=youtube;e8LWU6V7rA4]http://www.youtube.com/watch?v=e8LWU6V7rA4[/video]

AJA

Elit Üye
Müthiş bilgiler mevcut videoların içinde.Bilmemiz gereken bir çok şey ve uygulamamız gereken. Aklımda olan zorlandığım şifacılık konusunda herşey daha da netleşip basitleşti ve kolaylaştı diyebilirim.Sevgi-niyet-duyguların bedenimize nasıl yansıdığı,hastalıkların nasıl başlayıp bittiği.....
Teşekkür butonu ve rep bu bilgiye sahip olmak isteyen biri için az geldiğinden, bu konuyu açtığınız çook teşekkür ederim sevgili embriyo :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Şifa enerjisi ile ilgilenenlerin, özellikle sitede şifa inisiyasyonuna katılanların kesinlikle ve sabırla izlemesini öneririm.

focus

Kayıtlı Üye
olmayan ferrarimi satacagım şifacı olacagım.

tabi bu işin şakasıydı ama gerçek şu ki, bir şifa alma sonrası ben müthiş rahatlamıştım.

şimdi şifayı kaptım, 1 haftadır gribim ayakta tedaviye, çalışmaya devam, dinlenme yok yani gelde negatif yüklenme,

gene şikayet ediyor diyenlere şimdi cüzdanımda bi deste sıcak sıcak 100 lük olsaydı varya anında şifa bulurdum. :)

rahatsız oldugum için bazen katılım yapamıyorum,

saglıcakla ve ışıkla.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Bu akşam sitede her hafta olduğu gibi şifa çalışması vardı, neden katılmadınız? Şifa çalışmalarına istediğiniz kadar katılabilirsiniz.

Ancak sizin başkalarına değil de yaşama bakışınıza şifa vermeniz gerekiyor. Yukarıda da yazmıştım, iyi bir ruh hali şifaya en çok yardımı dokunan zihinsel durumdur. Bunu sadece fiziki rahatsızlıklar olarak değil, zihinsel problemlerimiz için de düşünün. Olumsuz düşünceler olumsuzlukları çeker, neyi beslerseniz onu hayatınıza çeker, çoğaltır ve yaşarsınız. Sizin uzun zamandır hayatınızda yolunda giden bir şey olmadığının farkındayım, ancak sizin düşünceleriniz ve konuşmalarınızda da bir değişiklik yok. Öncelikle değişime kendi zihninizden başlayın, yardımı dışarıdan ( para, vs. beklentisiyle) aramayın. Düşünceleriniz değiştikçe hayatınızda değişmeye başlayacaktır.
Geçmiş olsun, şifanız bol ve daim olsun:)

AJA

Elit Üye
Evet..Ben de uzun zamandır şifacı olup insanlara yardım etmek istiyorum deyip duruyordum ve bu yolda yavaş yavaş ilerliyorum ve istiyorum.Şifa konusunda ilk bilinmesi gereken kişinin ''önce kendini'' iyileştirmesi .Aksi durumda öğrenilen bir çok şey işe yaramayacaktır,şifa enerjisine olan inancı önce kendimizde deneyimleyip arttırmamız ve sonrasında şifacı olabilmek için sevgi ve inancını güçlendirmeliyiz.En azından benim şuana kadar anladığım bu.
Sayın mecbur focus size bir tavsiye de bulunmak istiyorum samimiyetimle ; para ''sandığınız kadar'' güçlü değil :)

İyi forumlar..

Salick

Kayıtlı Üye
Super bir paylasim.. Aydinlatici bir o kadar da iyiye, guzele odaklanmaya tesvik edici.. 1400 sene once Hz. Ali nin bir deyisini aklima getirdi, ne kadar derin manalar yukluymus, sorgulayan, arayan ve arif olanlarin anlayabilecegi : " Dusuncelerinizden de sorumlusunuz. "
Emeginize saglik...

Sistem X

Banlı Kullanıcı
şu ana kadar ilk bölümü izledim .. düşüncenin gücünü bir kez daha anladım .. oturduğunuz yerden spora gitmeden bile kas yapabilirsiniz diye örnek vermiş buna benzer bir olay benimde başıma geldi . uzun zamandır zayıflamak istiyorum fakat ne kadar diyet yapsam da bir türlü sonunu getiremiyordum aksine daha çok yiyordum . bir süre önce eft tekniği ile tanıştım videoda da nlp yöntemi bunu da araştıracağım . eft sayesinde düşünce gücü ile 1 ay da tam 4 kilo verdim hiç bir diye yapmayarak normal yiyerek ne spor ne de başka bir şey .. 3 sene önce ki normal kiloma ulaşmak için 15 kilo daha vermem gerek .. hazirana kadar hedefim 65 kilo bakalım bu eft ve nlp tekniği ne kadar işe yarayacak .. diğer videoları da gün içinde izleyeceğim . gerçekten çok iyi oldu bu videolar teşekkürler ..