şifa için inisiye çalışması

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Değerli arkadaşlar sitemizde daha önce duyurduğum obsesif çocuklarımız için şifa grubu oluşturacağımı söylemiştim

11 kişi oluruz inşallah bu çalışmaya katılacak arkadaşlar

Zamanında mutlaka bulunmalılar önce inesiye vereceğim sonra belirleyeceğimiz tarihte şifaya ihtiyaç duyana yollayacağız

Zamanı olan bu işi gönülden yapmak isteyen insanları gerçekten seven evrensel sevgi bilincine sahip olmanız gerekiyor.

Din vicdan ya da başka bir duyguyla değil sadece enerji verebileceğinizi bilerek evrenin bir parçası olduğunuzu bir olduğumu bu bir olanların birin iyileşmesinin herkesi iyileştirdiğini bilecek buna emin olacak ve inanacaksınız

Bir fedakârlık yapacak belirlenen saatte orda olacak ve enerji vereceksiniz.

Hayatınızı değiştirmeye hazır olacaksınız farkındalığınızı artıracaksınız

İnesiye olmak bir şey değil kolay evren bunu vermeye hazır ama kendi deviniminizi başarmak yeni biri olmak zahmet istiyor

Şifacının ilk önce kendine şifa vermesi gerekir
Hastalıklar birdir kökenleri aynıdır

Yani şifa için hangi hastalığın oldu önemli değildir. Hastalığı iyileştirmeyeceğiz sorunu olan kişiye şu sorunu için enerji veriyoruz demeyeceğiz evrendeki akıllı enerjiyi alıp kişiye yönlendireceğiz enerji ne yapacağını bilecek

Enerji yönlendirmenin şekli şemalı önemli değil mesele enerjiyi kullanmakta

Bu yeti bizde var hatta bu yeti bile değil biz zaten enerjiyiz akıllı bir enerjiyiz

Matrix de bir kaşık sahnesi vardı izleyenler bilir çocuk kaşığı eğiyordu Neo nasıl yaptın diye soruyordu çocuğa

Çocuk kaşığı değil kendini eğeceksin diyordu.

Evrendeki enerji bizsek başka bir enerjiyi dönüştürmeye çalışmayacağız

Kendimizi dönüştürmeye çalışacağız

Kendini dönüştürmeyen hiç bir şeyi dönüştüremez

Bunu nasıl yapacağız.

1. Ben birim birlerin oluşturduğu zincir halkalarından biriyim hepimiz yine tek bir biriz. Bire bağlıyız o birle beraber yine beraberiz

2. Parça bütününe aittir. Parçayı etkilersen bütünü etkilersin

3. Tanrı Rab Allah İlah Elohim Yehoya yaratan o her şey ilahi varlığın idaresi altında ilahi varlık bize bildirdiği gibi

"Ben insanı çamurdan ve pıhtılaşmış kandan yarattım sonra içine kendi nefesimi üfledim "

Biz tanrının parçalarını taşıyan varlıklarız

4. Aklım her şeyi yaratan gerçektir. Ve bana bu gerçek her şeyi yapabileceğimi söylüyor.

5. Kimseyi suçlamıyorum kimse suçlu değil bende suçlu değilim seçimlerinden dolayı kimseyi yargılamayacağım

6. Kendimi ve herkesi affediyorum.

7. Ben ilahi sevgiyim

8. Ben yaratıcıyım.

9. Ben kendi kendimin öğretmeniyim.

10. Ben kendi kendimin kurtarıcısıyım.

11. Umudumu asla kaybetmem.

Bunlara inanıyorum bunlar benim gerçeğim

Nur suresi 35. ayeti aklınıza geldikçe Türkçe ve Arapça olarak okumanızı istiyorum sayı size kalmış zamanda

Not: bu yazdıklarımı oturtamayanlar lütfen şifa çalışmalarına katılamayacağını bildirsin.

Zamanında katılamayacağını düşünenler bu çalışmaya katılmasın biz bir halkayız halka bozulursa bir bozulur.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
harika bişey olacak insanların sıkıntılarına çözüm olabilirsek ne mutlu bize ben katılıyorum.

silwer

Kayıtlı Üye
Selamlar daha öncede belirtmiştim usui reiki 2 uygulayıcısıyım sitede verilen insiye ve çalışmalarada katılmak ve şifa grubunda yer almayı çok istiyorum. Birilerine fayda sağlayabilirsem ne mutlu...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Selamlar daha öncede belirtmiştim usui reiki 2 uygulayıcısıyım sitede verilen insiye ve çalışmalarada katılmak ve şifa grubunda yer almayı çok istiyorum. Birilerine fayda sağlayabilirsem ne mutlu...

ben reiki uzmanı değil. reiki teknikniğini hiç kullanmadım hoş tüm enerjiler aynı yöntem farkılı reiki bilginedirmesi ve reiki uygulamsı yapmak istersen ayrıca bir reiki gurubu kurabiliriz uygun görürsen uygun görürseniz

silwer

Kayıtlı Üye
site yönetimi de uygun görürse reiki aracılığıyla şifalandırma grubu oluşturmayı ve şifalandırma çalışmaları yapmaya isterim ama bunun yanında sızın grubunuzda yer alıp sıfa calısmaları ve ınsıyasyonları almayı almayı da çok arzu ediyorum. sevgiler...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
orası tamam zaten ozman süpersin sitede bir konu aç reiki iç katılacakları seç programını kendin hazırla bizden tam destek :D

silwer

Kayıtlı Üye
Fırsat ve destek için çok teşekkürler yalnız biraz zaman rica edicem yılbasına yakın tarıhler olursa benım ıcın super olur sıze de uygun mudur?

Karabey

Banlı Kullanıcı
şifa proğramında bende varım kardeşlerim ;)

silwer

Kayıtlı Üye
Urum, yönetimede uygunsa bayram sonrası sifa talep bölümüne reiki şifalandırması diye bir bölüm açar yılbası ıtıbarıyle de calısmaya baslarım. ok?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
tamam bana uyar taihleri verdim arkadaşlar uygun günü karar verere saptayamayacağımız için ben karar verdim tekrarlarını yapacağız sende kendi çalışman için en uygun olanı seç biz uyarız

Pantea

Kayıtlı Üye
Sifa verme calismasina katilmayi cok istiyorum cani gonulden ama olay cok ciddi ve her hangi bir nedenden ( saat farki yada kisisel sorunlar gibi) katilamayacak olursam halkayi bozmakdan cok korkuyorum bir cok kisinin emegi bosa gider bu slorumluluk isteyen bir is ne yapsam bilemiyorum dogrusu boylesi iyi niyetli insancil ve olumlu bir calismaya katilmayi cok ama cok istiyroum ama kisisel programim ve ozel bazi nedenlerle katilamamakdan cekiniyorum.:(

PUNKY

Kayıtlı Üye
Bu çalışmaya ek olarak reiki şifa çalışmalarınada katılabililrim...Bilgileri özelden göndermiştşim sanırım yeniden atmama gerek yok...