Zihnimin oyunu mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Byznr

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ne zaman uykuya dalacak olsam; sanki biri bana sesleniyor, bana dokunuyor ya da bir görüntü geliyor gözümün önüne.Ve ben her seferinde uyanıyorum.Sizce bu zihnimin bir oyunu mu bana?

hürem

Kayıtlı Üye
Bence birden çok sebep olabilir sayın byznr. Belki bedenen ve ya zihnen yorgun oluyorsanız sebep bu olabilir. Mesela ben de eğer yorgunsam uykumda konuşuyorum ya da uyku ile uyanıklık arasında varolmayan sesler duyabiliyorum.

Byznr

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bence birden çok sebep olabilir sayın byznr. Belki bedenen ve ya zihnen yorgun oluyorsanız sebep bu olabilir. Mesela ben de eğer yorgunsam uykumda konuşuyorum ya da uyku ile uyanıklık arasında varolmayan sesler duyabiliyorum.

Sanırım zihin yorgunluğuyla alakalı.Ama zihnen çok yorulmadığım halde neden şu son birkaç aydır arttı onu anlayamıyorum.Yardımlarınız için teşekkür ederim :)

BlueS

Kayıtlı Üye
Uyku ile uyanıklık arasına diğer varlıklarla iletişime geçmek daha kolay olur. Tabiki bir tür zihninizin oyunu olabilir ama ben varlıksal olarak yaklaşmak istiyorum. Cinler insanın en zayıf halinlen faydalanmak isterler ve sürekli bu zamanlarda saldırırlar. Hele ki uyku ve uyanıklık arasında. O yüzden seslerin ne dediğini söylerseniz, açıklama yapmamızı daha fazla kolaylaştırırsınız.

Byznr

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Uyku ile uyanıklık arasına diğer varlıklarla iletişime geçmek daha kolay olur. Tabiki bir tür zihninizin oyunu olabilir ama ben varlıksal olarak yaklaşmak istiyorum. Cinler insanın en zayıf halinlen faydalanmak isterler ve sürekli bu zamanlarda saldırırlar. Hele ki uyku ve uyanıklık arasında. O yüzden seslerin ne dediğini söylerseniz, açıklama yapmamızı daha fazla kolaylaştırırsınız.
Bazen ismimle sesleniyorlar.Bir kere de ağlama dediklerini duymuştum.Bazen de görüntüler görüyorum ama hatırlamıyorum şuan ne gördüğümü.:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...