sürekli sinirliyim bundan kutrulmanın bi yolu yokmu :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
İyi günler

Hangi başlık altında açmayı bilemediğim bu konu beni gerçekten çok zor durumda bırakıyor hem iş hayatımda hem de normalde... :/ Devamlı sinirlilik hali üzerindeyim. İstemediğim bir şey olunca daha çok sinirleniyorum. Genelde pc de otururken bilgisayarın takılması da sinirimi bozar, vs. Bundan kurtulmak istiyorum. Bir an kriz gibi geliyor. Deliriyor gibiyim. Bundan kurtulmak için herhangi bir dua ya da meditasyon falan varsa bildiğiniz gerçekten çok iyi olur. :/ :/ İyi forumlar.

Byznr

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben de sizin gibiydim önceden.İstediğim en ufacık şey bile olmadığında etrafı yıkıyordum.Size bol bol meditasyon yapmanızı ve kendinizle biraz baş başa kalıp iç sesinizi dinlemenizi, kendinizi çözümlemeye çalışmanızı tavsiye ediyorum.Benim sinirim tamamen geçti mi ? Tabi ki hayır :) Ama eskiye göre biraz daha iyiyim.Çok sinirlendiğim zaman birden kendime bakıp ''Ne yapıyorum ben?'' diye soruyorum.Umarım yardımcı olabilmişimdir :) Sevgiyle...

furkan40

Banlı Kullanıcı
Eğer imkanın varsa spro salonuna felan git kum torbası döv ben boksörüm o kum torbasına vurduğunda öfkeden eser kalmıyor :)

BlueS

Kayıtlı Üye
Sıkıntıdan kaynaklanan bir durumda olabilir. Yani imkanınız varsa rahatlatıcı bir tatil yapmanızı öneririm. Ama yaşadığınız ortama yapılan cinnet büyüleri de bunlara sebebiyet verebilir.

Narsinha

Banlı Kullanıcı
Sık sık duş al,uyu,dinlen.Müzik dinle bol bol sevdiğin tarzları dinle,sakin müzikler dinle.Gez,dolaş. Tıkılıp kalma eve ve pc başına.Tak kulaklığını çık dolaş hava al.Akşam üzeri güneş batmaya yakın çık dolaş havanın rengi,bulutların şekli,doğanın kokusu huzur verecek sana.Aktiviteler planla.Hafta sonları sinema,tiyatro,paintball vs. tarzı seni eğlendirecek şeylere yönel. Boş durma yani. İnsan boş durduğu zaman sıkılır,bunalır ardından karşısına 1 tane iş çıktığı zaman heyecanlanır,umutlanır oda başarısız olunca sinirden patlar.Bu yüzden farklı aktivitelerin olsun boş durma asla.Kitap oku.Kendine bir zaman belirle örneğin gece yatmadan 45 dakika önce kitap okuyacaksın diyelim gün boyu asla okuma her gece o saat geldiği zaman oku,sayfası bol bir roman al ki seni diğer geceye heyecanlandırsın acaba ne olacak devamında diye :) Bunlara rağmen hala geçmezse psikiyatr a git anlat dertlerini,terapilere katıl rahatla.

elidaa

Kayıtlı Üye
Sıkıntıdan kaynaklanan bir durumda olabilir. Yani imkanınız varsa rahatlatıcı bir tatil yapmanızı öneririm. Ama yaşadığınız ortama yapılan cinnet büyüleri de bunlara sebebiyet verebilir.

Bu durumu bende çok yaşıyorumson bir kaç yıldır karşımda kim olursa olsun gözüm görmüyor ve annem bile olsa o an ona bile zarar verebilirim fakat kendimi güç de olsa frenlemeye çalışıyorum.Gerçekten insan cinnet geçirir gibi oluyor..Siz de cinnet büyüleri dediniz ne gibi belirtileri vardır benim yaşadıklarımda bir etkisi var mıdır?

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar :) aslında birazda sorunun nerdne kaynaklandığını bulmuş gibiyim... sinirliydim erkek arkadaşım askerdeydi haber alamamıştım ondan bu yüzden gergindim.. şimdi aradı ve 3-4 kez falan konuştuk rahatladım, işten yeni ayrıldım iş sıkıntısı var üzerimde.. kitap oku demişsiniz yalnız bnde şöle bi durum var devamlı bacağımı sallıyorum hızlı hızlı hiç yorulmadan farkına varmadan bu neden oluo bilmiorum.... yemek yerken falan farkında değilim arkadaşlarım yada annem farkedip uyarıyorlar beni ... :/ küçkken kötü olaylar yaşadım psikolog önermişsiniz gittim evet. bi faydası oldumu bilmiyorum, özgüven eksikliğimde var anlattım bi ilaç verdi , ilk zamanlarda sinirli yapıyormuş sonradan hiçbişeyi kafana takmamaya başlıyomussun. tam benlik :D ama bi faydasını göremedim ilaç zaten bi araçtır asıl kafada bitiyor. bana en yakın seçenek meditasyon gibi geliyor bunu yapmaya çalışacağım teşekkürler hepinize :)

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
bu yazıyı yazarken bile farkettim ki o bacak sallanıyomuş ... :D halada sallanıyo :p

elidaa

Kayıtlı Üye
ne güzel sıkıntılarından arınmış insallah bende bir çözüm yolunu bulurum :(

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
"Siz de cinnet büyüleri dediniz ne gibi belirtileri vardır benim yaşadıklarımda bir etkisi var mıdır?" yazmış arkadaş, evet öyle birşey gerçekten olabilirmi, nasıl bozdurabiliriz üstümüzde böyle bir büyü varsa?

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
ne güzel sıkıntılarından arınmış insallah bende bir çözüm yolunu bulurum :(

sıkıntılarımdan arınmadım kardeş :D arındım sanıyorum ama sanmıyorum çocukluktan gelen psikolojik sorunlar kolay kolay unutulmuyor.. ayrıca şuan sakin ve normal olsam bacağımı deli gibi sallamazdım herhalde buda bir gerçek :/

Narsinha

Banlı Kullanıcı
yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar :) aslında birazda sorunun nerdne kaynaklandığını bulmuş gibiyim... sinirliydim erkek arkadaşım askerdeydi haber alamamıştım ondan bu yüzden gergindim.. şimdi aradı ve 3-4 kez falan konuştuk rahatladım, işten yeni ayrıldım iş sıkıntısı var üzerimde.. kitap oku demişsiniz yalnız bnde şöle bi durum var devamlı bacağımı sallıyorum hızlı hızlı hiç yorulmadan farkına varmadan bu neden oluo bilmiorum.... yemek yerken falan farkında değilim arkadaşlarım yada annem farkedip uyarıyorlar beni ... :/ küçkken kötü olaylar yaşadım psikolog önermişsiniz gittim evet. bi faydası oldumu bilmiyorum, özgüven eksikliğimde var anlattım bi ilaç verdi , ilk zamanlarda sinirli yapıyormuş sonradan hiçbişeyi kafana takmamaya başlıyomussun. tam benlik :D ama bi faydasını göremedim ilaç zaten bi araçtır asıl kafada bitiyor. bana en yakın seçenek meditasyon gibi geliyor bunu yapmaya çalışacağım teşekkürler hepinize :)

Bacağını sallama durumun kontrolün sende olmadığı için :) hiç birimiz değil ki kontrol nefs,ego,bilinçaltında. Duygular kimindir senindir değil mi? o halde neden istemeden öfkelenip,aşık oluyoruz? e hani bizimdi neden kontrol edemiyoruz? akıl kimin oda bizim o halde neden istemeden aklımıza yarın ki borçlarımız vs. geliyor,istemediğimiz şeyler aklımıza geliyor? e madem bizimdi neden kontrol edemiyoruz? işte bunu kontrol eden bir mekanizma var o mekanizmayı izleyerek kontrolü devralabiliriz.Evinize bir hırsız girdiğini düşünün. Siz hırsıza hiç tepki vermeden bakar ve gülümserseniz ne olur? hırsız kaçar. fakat tepki verirseniz hırsız korkar ve size zarar vermeye çalışır. eğer bizde tepki vermez ve gülümseyerek aklımızı,duygularımızı ve hareketlerimizi izlersek kontrolü biz alırız hırsız kaçar yani :) bacağını salladıkça izle yorum yapma engelleme durdurmaya çalışma 'onu oynatmayı ben mi istedim?' diye sor kendine hayır cevabını verdikten sonra gülümse izle :)

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
yalnız bnde şöle bi durum var devamlı bacağımı sallıyorum hızlı hızlı hiç yorulmadan farkına varmadan bu neden oluo bilmiorum.... yemek yerken falan farkında değilim arkadaşlarım yada annem farkedip uyarıyorlar beni ...
bildiğim kadarıyla bu duruma huzursuz bacak sendromu deniliyor. Aynı durum bende de söz konusu bacaklarım sürekli hareket halindedir. Hatta bazı geceler bacaklarımda o kadar güçlü bir hareket ettirme isteği oluşur ki uyuyamam. Beni astral denemelerinden soğutan bir neden :)

Ü

Üye silindi 15237

SelamunAleykum hayata bakış açım nedeniyle ve dinim gereğince cevap verecem .
Sinir esnasında namaz abdesti alın ve Nas Felak Ayetel Kursi sürelerini okuyun bunun yanına İhlas süresini'de ekleyebilirisiniz . Emin olunki büyük bir rahatlama hissedeceksiniz ayrıca sinir esnasında ayakta iseniz oturun oturuyorsanız yatın buda etkili bir yöntemdir başka bir yöntem ise sinirli olduğunuz anda bulunduğunuz ortamı terk edin ve bol bol Besmele-i Şerif çekin .

Rabbim Şifa İhsan Eylesin.

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
Bacağını sallama durumun kontrolün sende olmadığı için :) hiç birimiz değil ki kontrol nefs,ego,bilinçaltında. Duygular kimindir senindir değil mi? o halde neden istemeden öfkelenip,aşık oluyoruz? e hani bizimdi neden kontrol edemiyoruz? akıl kimin oda bizim o halde neden istemeden aklımıza yarın ki borçlarımız vs. geliyor,istemediğimiz şeyler aklımıza geliyor? e madem bizimdi neden kontrol edemiyoruz? işte bunu kontrol eden bir mekanizma var o mekanizmayı izleyerek kontrolü devralabiliriz.Evinize bir hırsız girdiğini düşünün. Siz hırsıza hiç tepki vermeden bakar ve gülümserseniz ne olur? hırsız kaçar. fakat tepki verirseniz hırsız korkar ve size zarar vermeye çalışır. eğer bizde tepki vermez ve gülümseyerek aklımızı,duygularımızı ve hareketlerimizi izlersek kontrolü biz alırız hırsız kaçar yani :) bacağını salladıkça izle yorum yapma engelleme durdurmaya çalışma 'onu oynatmayı ben mi istedim?' diye sor kendine hayır cevabını verdikten sonra gülümse izle :)

bu yazıyı okuduktan sonra güldüm :D ve bacağım durdu şuan bi karıncalanma hissi var artık ne kadar şiddetli salladıysam bilemeyeceğim :) bunun dışında bu forumda yalnız olmadığımı görüyorum :) benim gibi sitresli arkadaşlarda varmış onlara soruyorum tırnak ve dudak yeme huyunuzda varmı :D cevabınız evet ise hiç şaşırmayacağım.. bundan senelerdir kurtulamadım ama mutluyumda bi yandan genelde kafam meşgul olduğunda yapıyorum bu davranışları :)

elidaa

Kayıtlı Üye
SelamunAleykum hayata bakış açım nedeniyle ve dinim gereğince cevap verecem .
Sinir esnasında namaz abdesti alın ve Nas Felak Ayetel Kursi sürelerini okuyun bunun yanına İhlas süresini'de ekleyebilirisiniz . Emin olunki büyük bir rahatlama hissedeceksiniz ayrıca sinir esnasında ayakta iseniz oturun oturuyorsanız yatın buda etkili bir yöntemdir başka bir yöntem ise sinirli olduğunuz anda bulunduğunuz ortamı terk edin ve bol bol Besmele-i Şerif çekin .

Rabbim Şifa İhsan Eylesin.

teşekkür ederim deneyeceğim fakat üzerimizdeki bir büyü ise bundan kurtulmanın yolu yok mudur acaba? Bilgisi olan arkadaslar yardım edebilir mi?

Narsinha

Banlı Kullanıcı
bu yazıyı okuduktan sonra güldüm :D ve bacağım durdu şuan bi karıncalanma hissi var artık ne kadar şiddetli salladıysam bilemeyeceğim :) bunun dışında bu forumda yalnız olmadığımı görüyorum :) benim gibi sitresli arkadaşlarda varmış onlara soruyorum tırnak ve dudak yeme huyunuzda varmı :D cevabınız evet ise hiç şaşırmayacağım.. bundan senelerdir kurtulamadım ama mutluyumda bi yandan genelde kafam meşgul olduğunda yapıyorum bu davranışları :)

Keyfine bak ne mutlu ediyorsa onu yap , üzülmeye,streslenmeye gelmedik ki bu hayata ve 1 kere geldik yani başka geliş yok ona göre dolu dolu geçirin :)

Ü

Üye silindi 15237

büyü ise bundan kurtulmanın yolu yok mudur acaba

SelamunAleykum
günlük hayatımızda dua ve ibadetlerimize dikkat eder, dualarla Allah'a sığınır ve gerektiği gibi yakın olursak, O’nun himayesine girer, büyüden ve büyüyü uygulayabilecek büyücülerden, habis ruhlardan korunmuş oluruz.

Bu kısa alıntıyı güvenilir bir dini siteden alıntı yaptım . Ayrıca sürekli abdestli gezmeye çalışın elinizden geldiği kadar boş zamanlarınız'da Nas süresini okuyun emin olunki işe yarayacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...