cin daveti

sdbr

Banlı Kullanıcı
Cinler ile irtibata geçirilecek kişi içi su dolu bir leğen içine sokulur.
Sol baş parmağına bir damla kırmızı mürekkep damlatılır ve şu sözleri tırnak da şekiller zuhur edene kadar tekrar etmesi söylenilir.
Burada ki sudan maksat cinlerin o sudan enerji alması içindir. Hiç ilginizi çekmedi mi? Cinler hep su olan yerlerden zuhur ederler.

Biheltayfin. Eşmatunin. Behleşin. Behlehleyuşin. Kenudin. Henudin. Ya Meymunin.
Kişi cin'e görmek istediği şeyleri söylesin ama istikbal den bişi sormasın. Yalnızca geçmiş ve şimdiki zamandan haber alsın.

mecra

Kayıtlı Üye
ya arkadaşım sen denedin mi bunu bu sözlerin anlamı ne normalde hiç bir şey yapılmadan söylense bir zararı olur mu....bunları cewaplarsan sewinirim......

sdbr

Banlı Kullanıcı
bence deneme boş ver bırak bilgi olarak kalsın:D

Şaman

Kayıtlı Üye
ya arkadaşım sen denedin mi bunu bu sözlerin anlamı ne normalde hiç bir şey yapılmadan söylense bir zararı olur mu....bunları cewaplarsan sewinirim......
bu isimleri öyle alel alade şekilde kullanılamaz çünkü yedi cin padişhının isimleri.
herhangi bir işlem için kullanılabilir ve kullanmak için de epey br uğraşman gerekicektir

CREEPA

Banlı Kullanıcı
ilk defa rastladim.davet hakkinda ne düsünüyorsun,tamamidir yoksa sentezlememi ?

Şaman

Kayıtlı Üye
ilk defa rastladim.davet hakkinda ne düsünüyorsun,tamamidir yoksa sentezlememi ?
denemeden birşey diyemem olabilir çünkü çoğu suyla ilgili falda cin padişahları isimleri kullanılıyordu.
dediğim gibi denemeden bişiy bilemeyiz ama gene de eksik gibi öncelikle buna tütsü lazım.sonra okuma sayısı sonra da bir kasem yani sadece isimleri saymak yetmez.ayrıca göndermek için de ya özel duası vardır yoksa herhangi bir dua okunmalı

mecra

Kayıtlı Üye
ya ne blm bence bulasmamak lazım,böle islere karısan tanıdığım war kafayı yemek üzere,inanıyorum ama onlarla uğrasmak çok saçma gelio bana ayrıca zara werebileceklerini de düsünmüorum(fiziksel yönden yani) o kadarını da yapamazlar

CREEPA

Banlı Kullanıcı
denemeden birşey diyemem olabilir çünkü çoğu suyla ilgili falda cin padişahları isimleri kullanılıyordu.
dediğim gibi denemeden bişiy bilemeyiz ama gene de eksik gibi öncelikle buna tütsü lazım.sonra okuma sayısı sonra da bir kasem yani sadece isimleri saymak yetmez.ayrıca göndermek için de ya özel duası vardır yoksa herhangi bir dua okunmalı
Okuma sayisi neden bu kadar önemlidir sana göre Saman ? "Anahtarsizda acilir bu kapi "bana göre, seninde bildigin gibi önemli olan titresim ve seviye yani onlara baglanabilme metodudur.Ayrica enerjiler konusunda sdbre bir sorum olacakti.Bunlar Saturn enerjilerimidir yoksa cin padisahlari diye mi geciyor? Hangi inanca göre böyle ve enerjiler nerde faaliyet göstermektedir özelikleri konusunda bilgi veriniz lütfen tesekürler.Ayrica kisi legene sadece ayaklarini sokuyordur herhalde degilmi sdbr Ve unutmadan (türkcemin kötü oldugun billiyorsunuz)tırnak da şekiller zuhur ne demektir yada ne anlamda ?

*Ayrica sayin panteanin ricasi üzere artik yazi renk tipini degistirmek zorunda kaldim.*
ya ne blm bence bulasmamak lazım,böle islere karısan tanıdığım war kafayı yemek üzere,inanıyorum ama onlarla uğrasmak çok saçma gelio bana ayrıca zara werebileceklerini de düsünmüorum(fiziksel yönden yani) o kadarını da yapamazlar
yasa Mecra beni bu saaten sonra güldürmeyi basarabildin ya allahta sizi güldürsün.Cogumuz zaten "kafayi yedigi" icin herhalde bir sorun cikmaz diye düsünüyorum o yüzden bence bu kadar abartmamak gerekir.Yani kimsenin birseye "bulastigi" yok sadece insanlar sorularina cevap arayip ilmi ve Okkult arastirmalar yapip kendilerini gelistiriyorlar.Tabiki tehlikeli islere girmemek gerekir degilmi ama...

mecra

Kayıtlı Üye
ya sorularının cewabını cinden mi alıo mille sen de bni güldürdn:Dsmdi bilim warken cinlerle uğrasmaya gerek yok;)

yaman

Kayıtlı Üye
ya sorularının cewabını cinden mi alıo mille sen de bni güldürdn:Dsmdi bilim warken cinlerle uğrasmaya gerek yok;)
ee sevgili arkadaşım neden bu siteyi okuyosun o zaman madem işin olmaz madem bulaşmazsın burdaki herkes zaten bu işin risklerini bilir. :)

Karabey

Banlı Kullanıcı
Bir bıçak katilin elinde acımasız bir silah olurken, usta ellerde nice sanatlar yapılan bir araç konuma dönüşebiliyor.Burada öğretilen veya anlatılan bütün ilimler bir sanattır, acemi bir katil olacağınıza, araştırın, kendinizi yetiştirin sanatkar olun.ilmin inceliklerini bilen arakdaşlar için sıradan bir olay gibi gözüksede, acemi arkadaşlar için denenmemesi gereken çalışmalardır.Bütün çalışmaları kapsamasa bile, bazen çalışma sırasında söylenecek kelimeler ve okunması gereken dualar vardır, işte asıl anahtar bu dur.Araştırma yapıyorsak değişik teknikler üzerinde çalışma yapabiliriz ama sadece bu çalışmanın olurluğunu denemek istiyorsak bence söylenenlere harfiyen uymak en güzeli

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Yani sahip oldugunuz Tecrübe bir silah ve bunu etkili ve dogru bir sekilde kulanabilmek icin profesyonel bir asker (Havasci,majisyen vs.)olmak lazim diyorsun Karabey,bu pekte yanlis sayilmaz.Kontrol herseydir ve kontrol edemediginiz güc güc degildir,aynen cok dogru bir tespit.Ayrica Kaynak vererebilirmisin sdbr,tesekürler.Constantine filminde basrölü oynayan Keanu Reevesin bir sahnesi vardi,ceheneme gitmek icin bir sandalyeye oturuyordu ve ciplak ayaklarini bir legenin icine sokup ve diger aleme bir cesit gecit olusturuyordu tabiki sadece bir filim senaryosudu ama sdbrin vermis oldugu uygulama dikkatimi cekti.Elementler daha bir cok sir barindirmaktadir,gercekten cok enteresan bir paylasim tebrik ederiz!

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Cinler ile irtibata geçirilecek kişi içi su dolu bir leğen içine sokulur.
Sol baş parmağına bir damla kırmızı mürekkep damlatılır ve şu sözleri tırnak da şekiller zuhur edene kadar tekrar etmesi söylenilir.
Burada ki sudan maksat cinlerin o sudan enerji alması içindir. Hiç ilginizi çekmedi mi? Cinler hep su olan yerlerden zuhur ederler.
Biheltayfin. Eşmatunin. Behleşin. Behlehleyuşin. Kenudin. Henudin. Ya Meymunin.
Kişi cin'e görmek istediği şeyleri söylesin ama istikbal den bişi sormasın. Yalnızca geçmiş ve şimdiki zamandan haber alsın.

bu davet bana eksik ve tehlikeli geldi, öylece 7 cin padişahını davet ediyorsun, pazarlık yapmadan öylece gelecekler mi? Sıradan cin daveti bile tehlikeliyken 7 cin padişahını birarada görmek bence epeyi sarsar kişiyi, tabi gelirlerse .Yoksa sen otur sabah akadar suyun içinde. Kaldıki kimisi davetleri hiç kabul etmez, davetlerden rahatsız olur rahatsız olunca ne olacağını kestiremezsiniz. Daveti kabul eden kimisi yalnız gelmez ordusu hizmetkarları ile gelir. Davete geldiklerinde leğen içinde oturan basit bir insanoğlu ve onlar için sıradan sorularla karşılaşırlarsa olacakları siz düşünün bakalım. Davetten önce kişinin leğen su vs harici kendi bedenini oruç tarzı ibadetlerle hazırlaması, arındırması gerektiği düşüncesindeyim ayrıca . Sdbr bu davetin kaynağı nedir öğrenebilir miyim?

sdbr

Banlı Kullanıcı
evet zaten eksik:Dher zaman risk almak gerekir tehlikesiz bir şey yok:D

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Anliyorum.Bilginin tamamini bana ulastirirsaniz sevinirim sdbr,teskürler!

sdbr

Banlı Kullanıcı
bu bilginin tamamı elimde yok ama aynaya daveti dene istersen

saricicekbln

Kayıtlı Üye
sakin denemeyin...cinlerle de ugrasmayin...risk misk olurmu hic böyle bir konuda... sakasi yoktur bunun...size musallat olurlar sonra da kurtul kurtulabilirsen... bir bildigim var ki söylüyorum...BULASMAYIN.

sdbr

Banlı Kullanıcı
bir forumda rastlamıidın ayrıca aynaya davetde cin size zarar veremiyor zaten aynaya davet in özelliği o:D

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Zarar vermiyor olur mu hic.Aynadan sizinle baglanti kuruluyor yani burda bir enerji transferi gerceklesiyor.El kol hareketleri ile haberlesmiyorsunuz herhalde.Seytanlar sizinle genelde telepatik bir baglanti kuruyor ve bunuda yapabilmek icin bir kanal olusuyor yani sizin bu enerjiyle kontaga gecmenizde yardimci olan bir kanaldan söz ediyorum ve bu sizin enerjinizi baski altina aliyor Nefs i Mendel örnegi.Bilgi ve haberlesme yapilmak üzere kulaniliyor ama ayni zamanda size zarar vermek icinde kulanabilirler cunkü bu bir gecitir ve bu kanal dogrudan sizin psikolojinizi ve ruhunuzu yakindan ilgilendirmektedir.Zararlar konusunda:Migde bulantisi,depresyon ve obsesyon sizofreni vs.Ama yinede cok güzel bir paylasim yapmisin bu ara tekrar hatrilatayim davetin ayna versyonunu bana gönderirsen sevinirim.Anladigim kadar bu aslinda Ayna vazitasiyla yapilan bir davet ama Legen ve Su prensipi ve tirnak boyama falan sana mi aitir yoksa? Ah su kitapi bir elime gecirirsem.. : =)