Kuantum Olumlama isteklerimiz

Piraldyne

Kayıtlı Üye
İş
liseLi .)
Merhaba sevgili mabet üyeleri , eminim bir çok işimizde kuantum olumlama işini yapıyorsunuzdur hayatınızın her alanında bunu yaymaya çalışıyoruz .. Fakat bazen istediğimiz şeylerin olumlamasını yapmakta zorlanıyoruz, en azından ben zorlanıyorum yada işi tam olarak bilmiyorum. Burda mabet ailesinden İsteğim(iz) mabet modları veya bu iş üzerinde anlayan üyelermizin bizlerin bazı kuantum olumlama isteklerimize tercüman olması örneğin ben Ankaraya gitmek istiyorum yıllarca gidemedim sevdiğim kız orda ve ona ulaşamıyorum , bu konuda bana bir olumlama cumlesi ,yazısı yazabılen olursa sevinirim.İsteyen üyelerimizde burdan istekte bulunsun

alin

Kayıtlı Üye
Sayın piraldyne, kişisel özel olumlamalar, elbette yapılmaktadır ancak bazı handikaplar olabilir. Örneğin siz neden Ankara'ya bir türlü gidemiyorsunuz? Yer ile ilgili bir sorun mu var, yoksa aşka kavuşamama ile ilgili bir sorun mu var? Misal olumlamayı özel yaptınız diyelim. Olumsuz kelime kullanmadan, şart bildirmeden, geleceğe atmadan, doğru olumlama yapıldı. Yalnız, sizin sevgi duyduğunuz kişiyle, ya da sevgililiğin kendisiyle ve yine belki de Ankara'nın kendisiyle ilgili bir blokajınız olmalı ki çok istemenize rağmen gidemiyorsunuz.

İmgeleme öneririm size. Olumlama süreci gibi o kişiyle buluşmuşsunuz, "sevdiğimle birlikteyim, gözlerimizde mutluluk, içimizde sevgi, Ankara'da geziyoruz. Şükürler olsun."!şu kadarı dahi yeterli olacaktır. Ancak size bir önerim olacak, bu imgelemeyi yaparken bir yanda mutluluk, bir yanda bir engel, bir eksiklik duyuyor musunuz? O eksik olan engel yaratanı bulmazsanız, binlerce kere de yinelense, siz olumlu konuşurken bilinçaltı yine olumsuza çekecektir niyetinizi.

Sevgiyle...

Vmprincess

Kayıtlı Üye
Merhaba sevgili alin, konuyla cok alakası yok belki ama bir sorum olacak. Kuantumda olumsuz cümleler kullanılmamalı malum. Ama ben bir iki kelimenin olumlusunu bir türlü bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Mesela ''beni koşulsuzca, hiçbir karşılık beklemeden sevsin''

Sevgi ve mutlulukla kalın..