işten geri çevrilmemek için tılsım

dido06

Banlı Kullanıcı
Bunu nasıl yazacağız?Sağdan sola doğru mu?Başka bir dua falan okumayacağız değilmi?Yazıp taşıyacağız yani.Günü ve saati var mı?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
tabi sağdan sola duası yok türkçe dua edilebilir allah zikri çekilebilir bu tercihe kalmış zamanı belirtilmemiş tılsımlar

iş konusu olduğunda güneş tam tepedeyken öğle ezanı vaktinde yazi salı günü yapılması uygundur

yakja

Kayıtlı Üye
ben bunu yapmayı düşünüyom çok istediğim bi iş var kısmetse görüşmeye gitcem büyü yerine mi geçiyo bu günahmı etkisi olurmu nasıl yapılması gerekiyo ve bide ben dualara bakıyom korkuyom gerçi duaların sayıları var yani kötü birşey olur diye

bu tılsım günahmı ters tepe bilirmi çok istediğim bi işvar gerçi dua da etmek istiyom sitede dualarda var ama endişeleniyom ters bi şey olursa diye lütfen cevap

mai-ayn

Kayıtlı Üye
Mürekkep cinsi hakkında bilgi yok! O halde kurşun kalemle ya da tükenmez kalemle yazsak da olar mı_?_

whitekristal

Kayıtlı Üye
İş
Yönetici
Paylaşımınız çok güzel olmuş sayın Adminim, teşekkürler. Bu salı yapacağım...iyi olacağını hissediyorum.

gözde

Kayıtlı Üye
geri tepmez dimi ya :( ayrıca nasıl bir kalemle yazacağız bunu yada mürekkeple mi yeşil çingene yardım edermsin bir iş peşindeyim..kaçırmak istemiyorum :(

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Safran mürekkebi ile yapılabilir.
Kurşun kalem, tükenmez kalem vs pek uygun değil.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
geri tepmez dimi ya :( ayrıca nasıl bir kalemle yazacağız bunu yada mürekkeple mi yeşil çingene yardım edermsin bir iş peşindeyim..kaçırmak istemiyorum :(
Aslında mürekkep sorununuz olursa en kötü ihtimal kurşun kalemle yazın. Ama mürekkep olursa çok daha iyidir.

Ailuros

Banlı Kullanıcı
Bunu 2 yıldır iş bulamayan bir arkadaşım için yapacağım.Çok teşekkür ederim...

tahita

Kayıtlı Üye
Üstünden çok zaman geçmiş lakin imageshack ile resim nasıl görülecek? Bilen varmı?

Başka bir yoldan hallettim teşekkürler.

berula

Kayıtlı Üye
Haftaya iş görüşmem var, rica etsem tekrar yükler misiniz? Bağlantı açılmıyor

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Genelde safran mürekkebini tercih edilmesini öneriyorlar.. Ters teper mi korkusu var ise yapmamanızı öneririm sonuçta olumsuz dusunurseniz ne yaparsanız yapın olumsuz olur...

zeydln

Kayıtlı Üye
Merhaba link açılmıyor tekrar yükleyebilir misiniz?