gördüğüm bir halüsülasyon muydu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

azdaka

Kayıtlı Üye
arkadaşlar yıllar önce ben amcamı kaybettim ve onun öldüğü akşam herkes uyurken ben bi türlü uyuyamadım sonra birden yatağımın ayak ucundan sadece diz kapağına kadar görebildiğim bi şekil geçti nasıl desem ayak bileklerinin biraz yukarısına kadar kefen gibi bir şey vardı ve parlıyordu yıllardır bu durumun gizemini çözemedim ilginç yanı da ben bunu gördükten biraz sonra derin bir uykuyla uyuyan babaannem ve anneannem kalktı ben o akşam çok korkmuştum bunu yaşadığımda sadece 9 yaşındaydım şunu demek istiyorum ki gördüğüm şekil halüsülasyon olamayacak kadar gerçekti çünkü bilincim yerindeydi amcamın ölümü belki biraz etkilemiştir ama o görüntü yıllardır gözümün önünden gitmiyor kime sorduysam halüsülasyondur deyip geçti ölen birinin görülemeyeceğinden bahsetti ama ben halen daha emin değilim bu yüzden beni aydınltırsanız sevinirim...

Keira

Moderator
2 alternatif var;
1. Amcanız öldüğü için, yaşınızında küçüklüğü hesaba katılırsa bu durumdan etkilenmiş olabilirsiniz ve bilinçaltınız size bir oyun oynamış olabilir.
2. Gerçekten amcanız mı bilemiyorum ama bir varlık görmüş olabilirsiniz. Ölen kişinin ruhunun ilk gün sevdiklerini ziyaret ettiği hep söylenir.

azdaka

Kayıtlı Üye
bende 2. ihtimal üzerinde duruyorum çünkü 1. ihtimal biraz zor çünkü ben çocukluğumdan beri soğukkanlıyımdır ama bu bimece sanırım sonuna kadar sürüp gidecek beynimde

gümüş

Kayıtlı Üye
Ben de 11 yaşlarımda birden fazla kez benzer görmüştüm. başka gören tanıdıklarım da var
20 yaştan sonra çok çok net gördüğüm birden başka anım var
Bugün öyle bir şey yaşadım ve sanırım hala etkisindeyim ,)
Ben iletişimin ( medyumluk gibi değil ama ) bir şekilde devam ettiğine inanıyorum

azdaka

Kayıtlı Üye
bende böyle olabileceğini düşünüyorum ama yinede hiçbirşey net değil hala

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Bence gelmiştir çünkü rahmetli yengem amcam öldüğünde (intihar ederek ölmüştü) geceleri onun evde dolaştığını ama hiç göz göze gelmediklerini söylerdi.Yengem akıl sağlığı son derece yerinde bir kadındı. Birde değerli bir hocamızdan duymuştum ölüler kendilerine izin verildiği kadar gelebilirlermilş.

azdaka

Kayıtlı Üye
sayın yağmura özlem dediğiniz gibi olabilir çünkü ben halüsülasyon olduğunu düşünmüyorum

albus

Kayıtlı Üye
Ama tekrarlanmamış.
Belki başka biridir.
Yani normal, evde yaşayan biri önünden geçmiş, karanlık ve değişik bir gün olduğundan sen öyle zannetmiş olabilirsin.

danikoca

Kayıtlı Üye
İzin verirseniz Kuran'dan konuyla ilgili alıntı yapabilir miyim

danikoca

Kayıtlı Üye
MÜMİNUN 23/99-100. "Onlardan birine ölüm gelince: "Rabbim! Beni geri çevir, belki, yapmadan bıraktığımı tamamlar, iyi iş işlerim" der. Hayır; bu söylediği sadece kendi lafıdır. Tekrar diriltilecekleri güne kadar arkalarında geriye dönmekten onları alıkoyan bir engel vardır."

AJA

Elit Üye
MÜMİNUN 23/99-100. "Onlardan birine ölüm gelince: "Rabbim! Beni geri çevir, belki, yapmadan bıraktığımı tamamlar, iyi iş işlerim" der. Hayır; bu söylediği sadece kendi lafıdır. Tekrar diriltilecekleri güne kadar arkalarında geriye dönmekten onları alıkoyan bir engel vardır."
Yazı renginiz siyah olmuş direk kopyaladığınızdan,bunun için ; alıntı yapacağınız metni yada paragrafi önce word pad ' de düzenlerseniz (kopyala-yapıştır) buraya eklediğinizde beyaz ve standart şekilde çıkacaktır..

ibis73

Kayıtlı Üye
Bir insan öldügü zaman mezara konulana kadar öldügünün bile farkina varamaz yasadigi cevrede dolanir tabiki üc gün icinde gömlenmesi gerekir. eger gömlenmese üc gün icoinde farkina varir. mezara girince alnini o tahtaya vurur ve dünyasinin degistigi bildirlir . sayet amcaniz mezara gömlenmediyse onun ruhunu görmüs olabilirsiniz . ama gömlendiyse ya hayal yada baska bir ruhani görmüssünüzdür . unutmayin insanlar cok üzüldügünde yada cok sevindiginde enerji degisimi yasar , bazi varliklarin enerji seviyesine ulasabilir yada bazi ruhanilerin dikkatini ceker . bu yazdiklarim benim tecrübelerim ve duyduklarim, dogrumu bilmiyorum dogrusunu Yüce Mevla bilir.

Ü

Üye silindi 15237

SelamunAleykum .

Şahsı fikirlerimi beyan etmek istiyorum bu gördüğünüz herhangi bir varlık olabilir nede olsa amcanız ölmüş
siz ne kadar soğukkanlı olmanız'da bu konudan etkilenmiş olabilirsiniz . Önemli olan bunun tekrarlanmaması
eğer bu olay tekrarlıyorsa sorun var demektir ama bir kere olmuş ise ve daha'da olmuyorsa bunu dert etmeye
gerek yok Allah (C.C) amcanıza rahmet eylesin günahlarını bağışlasın onu cenneti ile müjdelesin.

Saygılarımla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...