Şeytan ile iletişime geçmek mümkün mü ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Başlıkta da yazdığım gibi arkadaşlar, Şeytan ile iletişime geçmek mümkün mü ?

codzombi

Kayıtlı Üye
Üst düzey kabalistlerin lucifer yani bilmiyorum iblis mi dersin şeytan mı dersin iletişime geçtikleri biliniyor .

Yani demek istediğim nokta majikal tecrüben,bilgin çok iyi durumda olmalı . Ancak geçebilirsin iletişime.İblisin yoldaşlarıyla iletişime geçen çok, ama iblis olur mu bilmiyorum emin değilim. Yoldaşlarıyla iletişime geçebilen kişi, iblis ile de belki iletişime geçebilir .

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
İblis'in Yoldaşları dediğiniz Demonlar mı oluyor ?

Ü

Üye silindi 15237

Şahsi fikrimi beyan edim . Şeytan ile iletişime geçilmez ama size vesvese yoluyla iletişime geçebilir

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Yok hayır bana bir şey yaptırmıyor, sadece içimden bana sesleniyor. :)

Demon dersin şeytanlar dersin cin dersin. Ama ingilizce de demon olarak söyleniyor o yüzden demon denilmiş . Evet iblisin ya da luciferin yoldaşları .

Peki onlarla iletişime geçmenin yöntemlerini nerede bulabilirim ?

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Siz yinede gidin bir psikologa ve bunu söylememin kötü bir amacı yok iş daha da ilerlerse kötü olur .Sizin için dedim .
Sizi yanlış anlamıyorum :) Boş bir zamanımda gideceğim. Artı olarak bir şey daha sormak istiyorum, Şeytan'a 6 adıyla seslensem ve yardım istesem.. Beni duyabilir mi ?

Narsinha

Banlı Kullanıcı
Şeytan ile zaten her daim iletişim içindesin. O senin içinde,senin nefsin.varlık olan şeytanı diyorsan çok zor enerjin yetmez yani.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sizi yanlış anlamıyorum :) Boş bir zamanımda gideceğim. Artı olarak bir şey daha sormak istiyorum, Şeytan'a 6 adıyla seslensem ve yardım istesem.. Beni duyabilir mi ?

Ben ilgilenmiyorum o tür konularla ... :) Benim ilgi alanım farklı :) Bilenler cevap verirler belki :)

Keira

Moderator
Demonlarla iletişime geçilebilir ancak bunu herkes yapar, ne kadar yöntemini bulsanız da belirli bir güce ve bilgiye sahip olmanız gerekiyor. Yıllarca bunun için uğraşan kişiler var. Bu işler göründüğü kadar basit değildir.

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Demonlarla iletişime geçilebilir ancak bunu herkes yapar, ne kadar yöntemini bulsanız da belirli bir güce ve bilgiye sahip olmanız gerekiyor. Yıllarca bunun için uğraşan kişiler var. Bu işler göründüğü kadar basit değildir.

Evet farkındayım, benimde sormak istediğim şu; Nasıl bu bilgiye ve güce sahip olabilirim ?

codzombi

Kayıtlı Üye
Peki onlarla iletişime geçmenin yöntemlerini nerede bulabilirim ?

Sol el den pek bilgim yok ama demona kendini adama şeklinde olur , belki forumda sana yardımcı olabilecek kişiler çıkar ama yöntemlerini vereceklerini sanmıyorum . Sağ el den ise geotia,azoetia yı bir incele bu yöntem de ise demon a işkence ederek zorla bilgiyi alma çalışmaları var.

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sol el den pek bilgim yok ama demona kendini adama şeklinde olur , belki forumda sana yardımcı olabilecek kişiler çıkar ama yöntemlerini vereceklerini sanmıyorum . Sağ el den ise geotia,azoetia yı bir incele bu yöntem de ise demon a işkence ederek zorla bilgiyi alma çalışmaları var.

Ah.. Ben onlara işkence ettirmek istemem. Tamamen barışçıl, dostça bir yaklaşım ile yaklaşmak isterim..

Narsinha

Banlı Kullanıcı
Asıl yani ilk olan şeytanla iletişime geçmen için peygamber olman gerekiyor yani peygamberin enerjine sahip olman gerekiyor.

Keira

Moderator
Öncelikle yeteneklerinizi geliştirmeniz gerekiyor. Herhangi bir varlıkla iletişime geçebilmek için, 3. gözünüzün açık olması lazım. Ancak o şekilde başka boyutlardaki varlıkları duyabilir, görebilirsiniz. Bunun içinde çakralarınızın açık olması gerekiyor. Ayrıca zarar görmemeniz için kendinizi majikal anlamda korumayı da bilmelisiniz. Bunların hepside araştırmakla, okumakla ve çalışmalar yapmakla olur. Biz burada nasıl yapacağınızı söyleyemeyiz ya da bu çalışmaları size veremeyiz burada anlatılan her şey bilgi amaçlıdır. Gerisi size, sabrınıza ve yeteneğinize kalmıştır.

Ayrıca hiç bir demon size dostça, sevgiyle yaklaşmaz. Mutlaka bir beklentisi olur ve bunu sizden acı çektirerek alır.

codzombi

Kayıtlı Üye
Ah.. Ben onlara işkence ettirmek istemem. Tamamen barışçıl, dostça bir yaklaşım ile yaklaşmak isterim..

senin yolun Sol el .. Kendini demona adama ile ritüeller yapılıyor vs.. iletişime geçiliyor . Eğer ki kararından eminsen bazı covenler var demonlarla çalışma yapan . Onlarla irtibat kurup sana yardımcı olurlar.

İblis ile iletişim demonlar vasıtasıyla olabilir, ben çağırmadım , o yüzden net bir şey diyemem, çağırmayanların da net bir şey dememesi gerekiyor tecrübe eden bilir... Ben sadece sana teorik bilgi sundum..

Narsinha

Banlı Kullanıcı
demonlar aracılığıyla iletişime geçersin ama birebir görüşemezsin

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Öncelikle yeteneklerinizi geliştirmeniz gerekiyor. Herhangi bir varlıkla iletişime geçebilmek için, 3. gözünüzün açık olması lazım. Ancak o şekilde başka boyutlardaki varlıkları duyabilir, görebilirsiniz. Bunun içinde çakralarınızın açık olması gerekiyor. Ayrıca zarar görmemeniz için kendinizi majikal anlamda korumayı da bilmelisiniz. Bunların hepside araştırmakla, okumakla ve çalışmalar yapmakla olur. Biz burada nasıl yapacağınızı söyleyemeyiz ya da bu çalışmaları size veremeyiz burada anlatılan her şey bilgi amaçlıdır. Gerisi size, sabrınıza ve yeteneğinize kalmıştır.

Ayrıca hiç bir demon size dostça, sevgiyle yaklaşmaz. Mutlaka bir beklentisi olur ve bunu sizden acı çektirerek alır.
3. Gözümü açmak için neler yapmalıyım herhangi bir bilginiz varsa bana özel mesaj yoluyla iletebilir misiniz ? Ve bu majikal korumayı nasıl yapacağımı nereden öğrenebilirim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...