Cep telefonuyla telepati kurulması.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

görkem35

Kayıtlı Üye
Hayırlı geceler arkadaşlar, şuan bir tv proğramı izliyorum da orada bahsedilen bişi dikkatimi çekti ve bunun kullanılabilirlik derecesini merak ettim.
Proğramda cep telefonlarının yaymış oldugu elektromanyetik dalgalardan bahsedildi aynı zamanda da beyin düşünce dalgalarından. Bahsedilen konu ise şöyle;
Bir telefon görüşmesi sırasında istenilen bir kişi imajinasyon edilirse, bu telefondan çıkan elektromanyetik dalgalar beyin dalgalarıyla birleşip o kişiyle telepati kurulmasını sağladığı. Elbette bende biliyorum ki konsantrasyon ve imajinasyon sonucunda telepatiye geçilir. Ama asıl merak ettiğim bu cep telofonu telepati kurmayı kolaylaştırıp kolaylaştırmaması. Yani bunu bir araç olarak kullanmak işe yarar mı?

Not=Umarım konuyu doğru yere açmışımdır. İnşallah zamanla bu tarz notlara ihtiyacım olmucak yeni olmanın dez avantajı =)

canmert196

Kayıtlı Üye
Ben aciklamasini yapiyim karari siz verin normalde birlesmeyen beyin ve telefon dalgalarimiz var elimizde.Biz bunlari birlestirmek istiyoruz bunun icin ekstra bir enerji harcariz ama birlestirdiktan sonra yapcak islemde kolaylik saglanir ordan kar ederiz olay tamamen kisiye ozel bir sey olur mu olur.Yapabilirlik durumu kisiden kisiye degisir.

cathrine

Kayıtlı Üye
Yani ben başka biriyle konuşurken başka birini mi düşünüp telepati yapacağım?

bendekiben

Elit Üye
Cep telefonu, bilgisayar vb..elektronik cihazların yaydığı manyetik dalgalar ile beyinin frekansı çok farklı, dikkat ederseniz enerji çalışmalarında üyelerimize çalışma için bulunduğunuz odada elektronik eşyaları açık bırakmayın hatta fişinden çekin diyoruz.Çünkü cihazlar sizin niyetinizle beraber size ulaşacak olan enerjiye engel oluyor.

görkem35

Kayıtlı Üye
Yani ben başka biriyle konuşurken başka birini mi düşünüp telepati yapacağım?
Evet öyle bahsediliyordu proğramda. Haklısınız bendekiben hiç aklıma gelmemişti hatta uyguladığım bir unsurdu nasıl olduda aklımdan çıkı vermiş. Ayrıca sizin açıklamanız içinde teşekkür ederim canmert196 sevgiyle kalın.

kiybele75

Kayıtlı Üye
saçma geldi karşıdakinin alıcısı açık değilse neyapsan nafile ben sıkça yapıyorum ama bazen nefret biri ile telepati kurmak hoş olmuyor :) yaşanmışlık telepatide çok önemli

bcbg

Kayıtlı Üye
açıkçası bana bu olay çok oluyo özellikle sevdiğim insanlar mesaj atmadan ya da aramadan önce bir şekilde elim telefona gidiyo ki belirtmem gerekir çok fazla mesajlaşıp telefonda konuşan birisi değilimdir

cathrine

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu telepatik yöntemi anlatan kişinin programını biraz izledim ve orada bazı kişilerin bunu deneyimlediğini söylüyor,eğer gerçekten yaşanmasa neden böyle br yöntemden söz edilsinki?Bazı kişiler denemiş ve olmuş.

erresser04

Kayıtlı Üye
Cep telefonu, bilgisayar vb..elektronik cihazların yaydığı manyetik dalgalar ile beyinin frekansı çok farklı, dikkat ederseniz enerji çalışmalarında üyelerimize çalışma için bulunduğunuz odada elektronik eşyaları açık bırakmayın hatta fişinden çekin diyoruz.Çünkü cihazlar sizin niyetinizle beraber size ulaşacak olan enerjiye engel oluyor.
O zaman elektronik cihazların uyueken aynı odada açık kalması aldığımız kozmik enerjinin düşük olmasına mı neden oluyor? İlginç.O zaman bunların bizim auramıza etkisi ne?

cathrine

Kayıtlı Üye
Eğer bu araçlar aura üstünde bu kda etkiliyse bütün bilgisayar başında çalışmak zorunda kalan insanlar var ya da gece boyunca üniversite sınavna hazırlanıp da bilgisayarda ders çalışan ya da not yetiştirmeye çalışan eğitim görevlileri var,onların niyetleri ya da hayatları bunlarda etkilenirler mi?Çaresi nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...