Olağanüstü Şifacı Madam Manson

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Fransa'da Arl vilayetinin Pontde-Cran kasabasında oturan Madam Manson da, eliyle şifa yayma ve hatalıkları iyileştirme ve sağlıklı besinleri elinde çürütme yetenekleri bulunuyor.

Anlatıldığına göre hekimleri dolaştıktan sonra tedavi edilemez teşhisi ile kendine gelen hastaların %80'i tamamen iyi olmakta %20'si ise hastalıkları diğerlerinden daha hafif olmasına rağmen enerjinin tesirinde kalamadığı için iyileşemiyor .

Madam Manson'un tedavi ettiği hastalardan Madam Malerme'in kızı Odette,görme yetkisi kaybetmiş ve doktorlar ümidi keserek tedaviden vazgeçmişler.Madam Manson'a götürülen kız bir kaç seanstan sonra görme yetkisi yeniden kazanarak tedavi olmuştur :)

Yine doktorların tedaviden ümit kestiği bir bağırsak hastalığına tutulmuş olan Madam Pinet kendisi ile konuşa muhabire şunları anlatmıştır :

''Madam Manson ellerini karnımın ve boş böğürlerimin üstüne koydu birden müthiş terlemeye başladım.Şiddetli bir sıcaklık duydum,bacaklarım kesildi,ayaklarım karıncalanmaya başladı ve bütün vücudumda asabi bir titreme başladı.Bu tek seanstan sonra hiç bir şeyim kalmadı ''

Madam Manson'un Tedavi ettiği ettiği hastaların en şayanı bu anlatacağım olaydır :

''Nimes şehrinden bir kadın Madam Manson'a müracat ederek kız kardeşinin bir kaç saatten beri komada olduğunu ve buraya gelemediğini söyledi ve yanında sadece fotoğrafının bulunduğunu dedi .Madam Manson fotoğrafı alarak bir müddet fotoğrafa dikkatli şekilde baktıktan sonra fotoğrafı kadına iade ettikten sonra şunu demiştir ''Kız kardeşinizi eve gittikten sonra gözleri açılmış ve sağlıklı bir şekilde bulacaksınız'' ve gerçekten de kadın eve gidince öyle bulmuştur ''

Evet arkadaşlar Madan Manson gibi büyük şifacılar dünyamızda biz bilmesek de çok bulunuyorlar :)

Saygılar ve Sevgiler :)

Kaynak : Ruh ve Bilim Dergisi :)

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Madam manson bu derece güçlü bir şifacı olmayı nasıl başardı gerçekten merak ettim umarım bende birgün o seviyeye gelebilirim :)