Parlak beyaz ışık

nikos

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar
Bundan yaklaşık 10 sene önce aradan geçen zamanı tam olarak anımsamıyorum. İskenderundaki evimizde, mevsim yaz, Gece yarısı olmuş ben bir türlü uykuya dalamıyordum. Ailemden herkes uyumuştu. İçimden bir his beni uyutmuyordu kalkıp yan odadaki pencereden dışarıya bakmamı isteyen bir his var. Sonra kalktı, dayanamıyıp pencereden dışarıya baktım. Heryer karanlık gökyüzü, yıldızlar, ağaçlar olağandışı birşey yok. Bir süre sonra bakmaktan vazgeçtim geri odama geçiyorken, bişeyler o pencereden bakmam gerektiğini söyluyor sanki çok yoğun bir hismi desem içimdeki sesmi desem bilmiyorum. Geri döndüm ve tekrar baktım benden yaklaşık 80 -100 metre ilerde yerden yükssekliği 70-100 metre arası bembeyaz bir ışık bu ufo flandeğil nur diye tabir edilen ışık belki kaynağı kendisi olan bır ışık yuvarlak ve havada yavaşça aşağıya doğru iniyordu korktum ama bakmaktan da kendimi alamıyordum bir kamyonun tekerleği kadar buyuktu uzaktan oyle gorunuyordu. İşin tuhaf tarafı tesadüfen gördüğüm birşeydeğildi yoldan geçerken flan görmedim, tamamen içimden bir ses pencereden bakmamı istedi. Sonra yavaşça aşağı doğru inerek ağaçların ve bınların arasında kayboldu o gün güneş doğana kadar uyuyamadım sizce ne olabilir bu?

nikos

Kayıtlı Üye
meteor taşıdeğil daha önce görmediğim türden bişey yakındı ve yavaş hareket edıyordu

Ü

Üye silindi 15237

Bence yıldız kaymasıdır ama bu konunun uzmanları size daha detaylı cevap verir ..

codzombi

Kayıtlı Üye
Aynı şekilde bende böyle bir şeyi 4 sene önce gördüm, bizim evimizin önü orman , gece balkondan dışarıyı seyrederken birden bir ışık ama bembeyaz büyük bir ışık hızla ağaçların üstünden geçti taki görünmeyene kadar seyrettim . Ama ağaçların birkaç metre üstünden geçti. Çok ilginç bir şeydi , tahminim UFO olabilir.

kerbeLa62

Kayıtlı Üye
Aynı şekilde bende böyle bir şeyi 4 sene önce gördüm, bizim evimizin önü orman , gece balkondan dışarıyı seyrederken birden bir ışık ama bembeyaz büyük bir ışık hızla ağaçların üstünden geçti taki görünmeyene kadar seyrettim . Ama ağaçların birkaç metre üstünden geçti. Çok ilginç bir şeydi , tahminim UFO olabilir.

Bir sayfada orb denilen varlıkları okumuştum. Bu varlıklar spiritüel alemdeki varlıkların insanlara biz burdayız,varız babında insanlara öte alemi ve metafiziği empoze etmek için orb denilen küresel şekillere girip içi temiz,kalbi saf insanlara görünebilirlermiş. Gördüğünüz bir orb olabilir. Ya da orb'un başka bir tezahürü olabilir. İnternetten araştırın bi isterseniz. Size zevkle link verirdim fakat site kuralları gereği yasak olduğundan bu size düşüyor. İyi forumlar. :)

nikos

Kayıtlı Üye
Kesinlikle yıldız kaymasıdeğil. meteor taşı dünya atmosferine girince arkasından iz bırakarak yere doğru düşmeye başlar ve süratli bir sekilde iner Yere çarptığında ses gürültü illaki çıkar mesafe çok uzakdeğildi bu gördüğüm ışık hareket edince arkasında iz bırakmıyordu. yavaştı bir insanın yürümesinden biraz daha hızlı orblara baktım ama ona benzemiyor. Bugun gidip o civara bakıcam :)

Afsinon

Kayıtlı Üye
nikos arkadaş gibi ben de bir olay yaşadım beyaz ışık ile ilgili... bende 3yıl önce konya daki evimizde aynı şekilde uyku tutmadı evin içinde biraz dolandım kardeşlerime falan baktım hepsi uyuyor tekrar yatağıma yattığımda diğer odadan olduğu düşündüğüm çok parlak bir ışık duvara yansıdı( iki oda arasında çok geniş bir kapı var ve kapının ise üst kısmı buzlu camdan) korksam mı yada gidip baksam mı bilemedim ama korkum üstün geldi ışık gidene kadar bekledim sadece ... gerçekten çok şiddetli bir ışıktı evden kimse tutmamış bana .. ne olduğunu hala düşünüyorum