baş ağrısı için basit bir yöntem

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bir bıçağa 11 tena elif harfi yazın sonra bıçağı başınıza koyun ve ağrının bıçak tarafından çekildiğini imajane edin

bıcağı yıkayın elinizi ve yüzünüze yıkayın

origanum

Yönetici
Bıçağa nasıl elif yazacağız kalemle yazıp iş bittikten sonra yıkarken silecek miyiz yoksa elimizle elif yazdığımızı mı imajine edeceğiz?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bir kalemle yazacağız yıkarkende yazı silinene kadar yıkayacağız elinizlede sildikten sonra yıkayabilirisniz

KARANLIKLARIN EFENDISI

Banlı Kullanıcı
Bana göre etkildir,bu bicakla tedavi yöntemini anneannemde hep bana uygulardi Bas agrisi durumlarinda.Yanliz urumunda dedigi gibi sonrasinda bicagi negatif enerjiden temizlemek icin soguk suda yikamak gerek.

Adramelech

Kayıtlı Üye
Ağrının kafanızdan çekilip herhangi bir uzvunuzdan çıktığını imaje etmenizde yetecektir. Bence buna gerek yok =)

origanum

Yönetici
Ağrının kafanızdan çekilip herhangi bir uzvunuzdan çıktığını imaje etmenizde yetecektir. Bence buna gerek yok =)

Bunun için daha başka yöntemler de var. Ama bu yol da bir bilgi olarak burada paylaşılmıştır. Gereksiz denemez. Sitenin amacı da denenmiş bilgileri paylaşmaktır.

Adramelech

Kayıtlı Üye
Ben yöntem gereksiz anlamında söylemedim. Demek istediğim daha zahmetsiz şekilde de yapılabiliyor olduğuydu. Ama evet gerek yok biraz fazla olmuş...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ben yöntem gereksiz anlamında söylemedim. Demek istediğim daha zahmetsiz şekilde de yapılabiliyor olduğuydu. Ama evet gerek yok biraz fazla olmuş...
Yani diyorsunuz ki:
''Ben semavi olarak yükseltilmiş, emrine melek verilmiş bir harften daha iyi şifa veriyorum. Ağrıları ben kendi imajinasyonumla daha etkili ve kolay alıyorum. Bu sebeple de ''Elif'' harfine hiç lüzum yok, fazla uğraşmayın.''
Sizi doğru mu anladım acaba, ona göre değerlendirmek isterim zira.

schutze07

Kayıtlı Üye
çok sağolun paylaşım için teşekkürler..kurtulurum artık baş ağrlarından umarım.

Tanrıcam

Kayıtlı Üye
İş
Üni. öğrencisi
Benim migrenim var denemekte fayda var.Peki yazılar kalırsa bir felaket söz konusu mu?

Aphrodite

Kayıtlı Üye
Ben daha çok ağrının siyah bir bulut olduğunu ve başımdan dışarı sızdığını hayal ediyorum.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Ben daha çok ağrının siyah bir bulut olduğunu ve başımdan dışarı sızdığını hayal ediyorum.

Yanlış yapıyorsunuz... bu şekilde tepenizde kara bulutlar hiç eksik olmuyor ... altın ve mor ışıkla çalışın , uygulamayı bitirmeden her defasında beyaz ışığa çevirin .. Sizin yaptığınız , yeterli deneyiminiz yoksa çok sakıncalıdır .
Sevgiyle ve Işıla kalın

uluamazon

Banlı Kullanıcı
Sürekli başağrısı çekenlere: 1 aspirini bir kapta 2 çorba kaşığı kolonya ile eritin , bi kaç damla limon suyu damlatın ve bir tutam sofra tuzu serpin. Hepsini iyice karıştırıp ağrıyan bölgeye sürün. İyi gelecektir.
Ayrıca tansiyon ve kan şekerinizi ölçtürün. Bunlar normal değerlerde olmalıdır. Göz ve diş muayenesinden geçin. Unutmayın ki başağrısı önemli bir rahatsızlığın ya da kronik bir enfeksiyonun habercisi olabilir.
Geçmiş olsun

Aphrodite

Kayıtlı Üye
Yanlış yapıyorsunuz... bu şekilde tepenizde kara bulutlar hiç eksik olmuyor ... altın ve mor ışıkla çalışın , uygulamayı bitirmeden her defasında beyaz ışığa çevirin .. Sizin yaptığınız , yeterli deneyiminiz yoksa çok sakıncalıdır .
Sevgiyle ve Işıla kalın

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim öncelikle :)
Ama merak ettiğim bir şey var; neden altın ve mor ? Bu renklerin ne özelliği var acaba ?

Nightcrafter

Kayıtlı Üye
Bildiğim kadarıyla, yanlızca bildiğim kadarıyla, altın rengi şansın mutluluğun vs. rengi ve mor da yaratıcılığın, tanrının gücünün rengi.. Bilmiyorum eğer bir alakası var mı..

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim öncelikle :)
Ama merak ettiğim bir şey var; neden altın ve mor ? Bu renklerin ne özelliği var acaba ?

Negatif enerjileri arındıran mor ışığıdır , altın ışık özel bir ışıktır , özelliği sayarsam burda konuyu farklı yöne çekmiş olurum ama ,sağlık için , mükemmel sağlık için , "temiz düşünceleri" oluşturan altın rengidir... Görmüşsünüzdür , Hristiyan iconlarda azizlerin baş kısmına altın bir hale çiziliyor ...Boşuna değil :)
Mor ve altın renkleri baş kısmına en çok uyum sağlayan ışıklardır ...ama tabi ki durumlara göre değişebilir..ateşiniz varsa mavi renk kullanmalısınız o zaman , vs ..

darksense

Kayıtlı Üye
Beynimin içinde adeta gümbür gümbür davul çalar gibi zonklaması bir yana.
Elif harfinin nasil yazıldığını konuyu okuduktan sonra öğrenmem bir yana.

An itibari ile sabahdan beri ağrısını çektiğim başım. Uygulamanın sonunda bıçağın üzerindeki hafleri yıkamamla beraber yok olup gitti. Ne 5 dakika sonra nede 10 dakika sonra yıkama işlemini bitirir bitirmez. Ya çok iyi imaje edip uygulamayı doğru yaptım. ya aldığım ve şifasına inanmadiğim ağri kesiciler bu kez işe yarad, yada Urumun mesajında bile şifacılık var (inandiğimda budur an itibari ile )
Allah razı olsun.