CELB ve TEHSIR

MERLIN

Kayıtlı Üye
dogru bölüme yazmadiysam, ADMIN den özür...

Bir matlubunun uykusunu baglamakla yapilan celbiyedir. Asagidaki yazili Esmalari matlubunun isminin adedi kadar yada 313 kere, 7 gece okunursa hakkinda okunan kimse cok büyük bir ruhi bunalima kapilir. Uyku uyuyamaz, Okuyana karsi elinde olmayarak siddetli incizab duyar. Onu görmek, ona kavusmak ister.

Okunacak Esmalar:

ya Semusa ya Helmusa ya Gayusa Ya Talyusa ya Talmusa ya Asbavütin Yahin Ali - Seddayi tevekkelu bi akdin nevimi filane binti filane fi mehabbeti filan ibni filane haysü ma kanet elvaha(3xkere) Elacele(3xkere) Essaate(3xkere)

filan binti filane ----> örnek: Ayse binti Fatma ( Fatma kizi Ayse)
filane ibni filane-----> örnek: Ahmet ibni Hatice ( Hatice oglu Ahmed)

NOT: Semusa --> "S" degil, "Sh"
bide Seddayi aynen "S" degil "Sh" YANI CENGELLI " S " avrupa klavyesinde yok bu harf...

gizli ilimler 1977 baskisi, TILSIMLAR bölümünde yer aliyor, ondan buraya koydum...

dido06

Banlı Kullanıcı
mrb bunda sımdı matbulun ısmı kadar denmıs mesala ısım hasan ıse 5 keremı okuycaz yanı harflerın saysı kadr yada bunu yaptık bu devamlı olan bıseymı nasıl bozucaz devamlı uykusuzlk cekmemesı ıcın bıde yapıp amaca ulastık kısı uyayamadı döndu ya halen uyuyazmasa buyu maksadına ulastıktan sonra kendı cözuluyomu

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
isim adedi derken ebced değeri kadar denmek istemiş

işi biten meteryaller yakılır suya atılır kağıta küçük küçük parcalara ayrılır. vs vs vs çöpe atmayın yeter

dido06

Banlı Kullanıcı
ebcedı bılmıyosak 313 kere okumamız dogru olur deılmı tskller

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
ebced hesaplamak çok kolaydır istediğiniz isim kimse vefkler bölümünde isimin harf harf yazılışları var oraya bakın sonra ebced kavminden hangi harf hangi sayısa geliyor diye bakın sonra bu sayıları toplayın ebced hesabı hazır

dido06

Banlı Kullanıcı
a böyle oldugunu bılmıyodum turkce harften karsılıga bakıyorz sayılarını toplıuyoruz cok tesekkr urum gercekten senden ögrenemcegımz cok ılım var daha :)

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
Urumhamatahayil , merhaba ben zeyna iki gün oldu sitenize üye olalı . Sizi ilgiyle takip ediyorum. Bu konularda hiç bilgiye sahip değilim sadece ilgimi çeken bir konu. Ebced hesabından anlaşılır bir biçimde bahsetmişsiniz. umarım becerebiliriz. teşekkürler urum.

kedicik

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu duada isimlerle ilgili açıklama yaparmısınız isimler yanlış yazılırsa etkisi okuyana olmazmı?

kedicik

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu duada isimlerin yazılışlarıyla ilgili açıklama yaparmısınız yanlış yazılırsa kişi kendine aşık olazmı?:willy_nilly:

marmarisli48

Kayıtlı Üye
bunu deneyip etkisini gören varmı acaba arkadaslar? bilgisi olan acıklayıcı olabilirmi saygılar

bonussimo

Kayıtlı Üye
ya burda bahsedilen esmalar doğru mu? Ben hiç duymadım da. Yani esma değil de cin isimlerine benziyor biraz. Ya da süryanice falan mı? Bahsedilen isimlerle ilgili bir bilginiz varsa lütfen paylaşınız. Şimdiden teşekkürler.

bonussimo

Kayıtlı Üye
İsimlerle ilgili bir bilgisi olan varsa paylaşsın bizimle.
Bu gerçekte bir dua mı yoksa büyü mü? Dua ise Türkçesini de paylaşırsanız sevinirim. Ben hiç şemusa temusa helmusa diye bir Allah ismi bilmiyorum.(Googleda da baktım hiçbir bilgi ve kayıt yok) Bunlar gerçekte ne ismi? Bunun hakkında da birşey biliyorsanız lütfen paylaşın.

GaZaL

Kayıtlı Üye
Ya şemusa ya helmusa ya gayusa ya talyusa ya talmusa ya asbavütin yahin ali şeddayi tevekkelu bi akdin nevimi matlubun adı ibni annesinin adı fi mehabbeti sizin adınız binti annenizin adı haysü ma kanet elvahan 3 elacele 3 essaate 3

Aynen bu şekilde okunacak 7 gece. Okunan kişi okuyana karşı bir özlem duyar ve onu görmeden duramaz.

bonussimo

Kayıtlı Üye
Ya şemusa ya helmusa ya gayusa ya talyusa ya talmusa ya asbavütin yahin ali şeddayi tevekkelu bi akdin nevimi matlubun adı ibni annesinin adı fi mehabbeti sizin adınız binti annenizin adı haysü ma kanet elvahan 3 elacele 3 essaate 3

Aynen bu şekilde okunacak 7 gece. Okunan kişi okuyana karşı bir özlem duyar ve onu görmeden duramaz.

Gazal, Burada bahsedilen İsimlerle ilgili birşey biliyor musunuz? Bu bazı kuvvetli ruhani varlıklara yapılan bir seslenme mi yoksa Allah'ın isimleri mi?Teşekkürler

ERBEHILM

Kayıtlı Üye
Bakın burada bahsedilen isimler Allah'ın isimlerinden değildir.Allah'ın isimleri Esmaü'l Hüsna olarak geçer.

murrot

Kayıtlı Üye
bismillahirrhmanirrahim arkadaşlar ben dua için girdim buraya ALLAH rızası için bu şer işleri yapmayın..yav ben pek dindar bir isan değilim hatta inançlı bir sosyalisitim denebilir..ama dualar inanırımda bu yaptığınız lanetlenmiş yapmayın yav yok aşık etmek için yok karşıdaki ruhi bunalıma girer bu ne ya ALLAH bu işleri yapanların şerrinden korusun bizi nefret burası

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Sevgili murrot,

Günah ve sevap kavramı ya da iy ive kötü kavramı görecelidir. Bu konuda yorum yapmamanızı rica ediyorum ve sizi uyarıyorum.

amanita_a

Kayıtlı Üye
Ya ben anlamadım biyere bişey yazmıyorsun ki bunda sadece okuyorsun kedicik ne yazmasından bahsetmiş anlamadım ben

alp43

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar,zikrin toplam adedi 313 tür..Başka herhangi bir ebced hesabına ihtiyaç yok..
Yanlız konuyu açan arkadaşımız çok önemli bir açıklamayı gözden kaçırmış..Matlup erkek ise İBNİ,kadın ise BİNTİ kullanılmalıdır ve ilk olarak anne isimleri söylenmelidir..Bu durumda verilen zikirde İBNİ ve BİNTİ yerleri de değişmektedir..
Örnek olarak;
Ayşe İBNİ Ahmet ( Ayşe oğlu Ahmet )
Ayşe BİNTİ Fatma ( Ayşe kızı Fatma )
Ayrıca zikir özellikle gece 12 den sonra okunmaya başlanmalı ve mümkünse öd veya günlük gibi güzel kokulu bir tütsü yakılmalıdır..Yakılacak olan tütsünün piyasada ucuz fiyatla satılan ve kimyasal içeren hazır tütsülerden değil de gerçek otların yakılmasına dikkat edilmelidir..
Zikre başlamadan önce temiz ve her türlü düşünceden arınmış bir kalple niyetinizi tutmalı ve zikre besmele ile başlanmalıdır..
Her zikirde ve majikal çalışmada olduğu gibi,abdestli olmanız,üstünüzün (özellikle iç çamaşırınızın,tek bir idrar damlası veya lekesi olmamalı) temiz olması ve zikir boyunca Kıble'ye dönük olmanız çok ama çok önemli noktalardır..