sadece merakımdan dolayı varlık çağırma deneyimlerim.

striker

Kayıtlı Üye
merhaba sevgili arkadaşlar, uzunca bir yazı olursa beni bağışlayın.
belki hatırlayanlarınız olmuştur, varlıklarla ilgili her açılan konuya,
büyük bir ilgi duyarak denemelere kalkıştım.
öncelikle şunu belirteyim, benim amacım, ne bir şeyler ispat etmek,
ne menfi yada maddi bir beklenti içerisine girmek değildi,
sadece nasıl bir duygu görüp , yaşayıp , öğrenmekti amacım.
açılan konularda genel olarak, yapma , acemi isen sakın bulaşma vs
gibi yazı yazan arkadaşlar oluyordu, haklılarmış bu konuda :)
ama bir yerlerden de başlamak gerektiğini biliyordum.
sözün kısası her türlü daveti denedim,
öyle ki, sonuç alabilmek için su kenarlarında gece sabaha karşı yaptığım deneyimler oldu,
şunu belirteyim arkadaşlar, birkaç kez , tam olarak , ortamı ve gece sessiz saatleri, ayarladığınız zaman sonuç almanız muhtemel,
karşılaştığım durumları belirteyim, ilk girişimlerimde
en çok tiksindiğim hayvan olarak , birde rüzgarım sı bir yel tarzında olaylar sıkça oldu, sonra beyinsel konuşmalar,
sonunda kendimi beğenmişlik mi, yada onların sevmediği bir şeyler mi yaptım bilmiyorum,
bana zarar vermeye kalkıştılar,
gece 3 sularından sonra neredeyse kavga halinde bana saldırılar oldu, vuran kimse yok ama aşırı fiziksel olarak yoruluyordum,
elektrik akımına benzer vücudumda hissettiğim ama göremediğim, çok acayip ve her gece devam eden,
olaylar yaşamaya başladım, ilk geldiklerinden sonra korku hissi yerini başka duygulara bırakmaya başlıyordu,
bu gelenleri normal suretleriyle hiç göremedim, insan suretinde göründüler kaybolunca varlık olduklarını anlıyordum ,
birde öyle zamanlarda karşılaşıyordum ki hazırlıksız yakalanıyordum.
ilginç olabilecek tek hadise ise,
beynimde bir şahıs ismi sürekli tekrarlanıyordu, bir insanın ismi, ilk defa duyduğum.
bazı zamanlarda mezarlık ziyaretleri yaparım, ilk defa gittiğim bir mezarlıkta, yeşile boyanmış bir mezar ilgimi çekti,
bütün mezarlar beyaz o yemyeşil taşla kaplıydı, yaklaştım , mezar sahibinin ismi , beynimde çınla nan ismin aynısıydı,
o yazıyı görünce buz gibi sular üzerime dökülmüş gibi oldum, tüylerim şuan bu yazıyı yazdığım zaman ki gibi diken diken oldu.
bu işin bir sırrı olabilir diye düşünüyorum, ilk defa bunu sizlerle paylaşıyorum,
ismin sırrına vakıf olursam eğer,
açıklanmasını uygun bulursam bunu da sizlerle paylaşacağım.
saygılarımla...

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Etkileyici :) Beğendim süper bişey bu :D

SeyyiD1109

Kayıtlı Üye
Bu tür deneyimlerin aslında pek paylaşılmasından yana değilim ben . Tek söyleyebileceğim kendinizden emin olmanız ki hala üstüne gitmeye kararlı olduğunuza göre bu noktada sıkıntı yok sanırım . Davetsiz misafiri saymazsak eğer davet ve varlıklar hakkında tecrübeli değilim.Umarım umduğunuz gibi sonuçlanır.