ben neyim?

C

cengo

arkadaşlar ben küçüklüğümden beri kendimi diğer insanlardan farklı sanıyorum.sanki insan değilmişim gibi.sanki başka bi dünyaya aitmişim gibi.ayrıca geleceği tahmin edebiliyorum güçlü bir şekkilde ve doğa dışı varlıkları hissedebiliyorum.olağanüstü ve doğa dışı konulara meraklıyım.çevremdekiler benim gizemli biri olduğumu söylüyor.nasıl oldu bilmiyorum ama bu sitede yıldız tohumuyla ilgili bi konuya rastladım
belirtilerin hepsi kelimesi kelimesine bende var.ayrıca annemde benim gibi.diğer özelliklerimi annemden almışım.yıldız tohumu testini yaptım.sonucu bekliyorum ama yinede siz arkadaşlarıma sorıyım dedim.ben yıldız tohumu olabilirmiyim? Hiçkimseye karşı kin falan beslemiyorum sadece sevgi var içimde.kendime ait bir dünyam var.hayalgücümde sınırsız.yardımlarınızı bekliyorum :)

hecate.agarta666

Kayıtlı Üye
yazdıklarınızı okurken beni anlatıyorsunuz sandım.bir yere ait olamama duygusu berbat birşey.bende yıldız tohumu testi yaptım ama sonuç alamadım:(

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Bende hep insan değilmişim gibi hissediyorum.Ama bende olsa olsa salatalık tohumu olur.

janet

Kayıtlı Üye
Büyünce geçer :D

Evlenip çoluk çombalak olunca, omuzlarına yük binince ve gerçek hayatla karşılaşınca, bir iki yakının öteki tarafa kayıp gidince, o duygudan eser kalmıyor

C

cengo

evet ben eminim ama.sanki daha öncede varmışım gibi bi histe var :)

striker

Kayıtlı Üye
yazıyı okuyunca çok hoşuma gitti :)
insanoğlu her zaman özel olmak ister, süper güçlere sahip olamayacağımız için, 6. his ve varlıklarla yada doğa üstü olaylarla kendi ruh halini birleştirmek bir sonuç çıkartmak isterler. bence siz yıldız tohumu sizin yapınızı tarif etmeye yetersiz kalır, çünkü siz gerçekten üstün bir varlıksınız yada bu yazıyı okuyan okumayan her insanın olduğu gibi, insan olmak başlı başına bir hediyedir , farkında değiliz, yeterki insanlığımızdan çıkmayalım,
ayrıca özel olmak veya istemek kötü birşey değildir, mesela her insan ölecektir, ölümsüz olan yaratandır ,
ama hepimiz kendi içimizde sanki bize özel bir şans verilecek ve her zaman yaşayacak gibi bir his duyuyoruz, oysaki zamanı gelince bizde öleceğiz ama bunu bildiğimiz halde inanmamaya yada inat etmeye devam ediyoruz :)
umarım hayat size istediğiniz olanakları ve istediğiniz biçimde yaşamayı nasip eder,
saygılarımla...

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Janetin dediklerine katılıyorum gerçekten kelimesi kelimesine doğru.
İnsan yakınlarını kaybetsin ozaman herşeyin farkında daha iyi varıyor.
Bende isterdim başka dünyaya ayit olmayı böyle menfaat dünyasında yaşamak istemezdim
ama gerçekler acıdır:)

C

cengo

saolun :) şöyle bi his var bende ayrıca:sanki daha önce yani nasıl diyim...ruhum bedenim yaratılmadan önce uzun bi süre yaşamışta bi bedende dünyaya gelip unutma perdesi çekilmiş aklıma...bu özelliklerim belkide büyük ihtimal yıldız tohumu olabileceğimi söylüyor.inanmayabilirsiniz ama rüyamda bana eğitim veren bi melek gibi bir varlık var.beni küçük yaşımdan beri o eğitiyor.bu özelliklerimi onun sayesindede almık olabilirim.annemdede bu yetenekler var.öte yandan kendimi diğer insanlardan farklı hissediyorum.sanki başka bi dünyada daha önce yaşadım.çok karmaşık bi yapım var.henüz ne olduğumu bende çözemedim.sevgi hariç başka hiç bir duygum yok.sadece sevgi... Ne olduğ*mu çözemiyorum.rüyamdaki varlık bu özelliklerimin çok çok önceki soyumdan geldiğini söylüyor :)

Ori

Kayıtlı Üye
Büyüdükçe bende özel olmadığımı anlıyorum. Tam tersi yani.. Kimse özel değildir. Allah herkesi eşit biçmiştir.

La-edri

Kayıtlı Üye
Nesin bilmiyorum fakat tavsiyem insan olmaya calis .

RobbBanks

Kayıtlı Üye
kardeş sen bence içerden çık bi hayata atıl o zaman görürsün neyin ne olduğunu :D

subzero31

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar ben küçüklüğümden beri kendimi diğer insanlardan farklı sanıyorum.sanki insan değilmişim gibi.sanki başka bi dünyaya aitmişim gibi.ayrıca geleceği tahmin edebiliyorum güçlü bir şekkilde ve doğa dışı varlıkları hissedebiliyorum.olağanüstü ve doğa dışı konulara meraklıyım.çevremdekiler benim gizemli biri olduğumu söylüyor.nasıl oldu bilmiyorum ama bu sitede yıldız tohumuyla ilgili bi konuya rastladım
belirtilerin hepsi kelimesi kelimesine bende var.ayrıca annemde benim gibi.diğer özelliklerimi annemden almışım.yıldız tohumu testini yaptım.sonucu bekliyorum ama yinede siz arkadaşlarıma sorıyım dedim.ben yıldız tohumu olabilirmiyim? Hiçkimseye karşı kin falan beslemiyorum sadece sevgi var içimde.kendime ait bir dünyam var.hayalgücümde sınırsız.yardımlarınızı bekliyorum :)

Yemin ederim aynen beni anlatmışsın, bende kin besleyemiyorum. Birde benim şansım, her şey birden geliyor, istediğim şeyler oluyor. Sonra bir gidiyor, elimde ki istediğim şeyler de kayboluyor. Var var çoğumuzun güçleri var, ama kullanamıyoruz.

AJA

Elit Üye
yeminederim aynı beni anlatmıssın bende kin besleyemiyorum bide benim şansım böyle birden geliyor hersey istedigim seyler oluyor sonra bi gidior elimdeki istedigim seylerde kayboluyor war war cogumuzun gücleri var ama kullanamıoz
Kişinin herşey kendi elindedir ve kaderine yön verir kararlarıyla.Özel hissetmeniz bana göre egonun bir hastalık halidir.Bu arada türkçeyi rezil etmeden yazmanız daha hoş olucaktır. ;)

cathrine

Kayıtlı Üye
Her insan özeldir,ikizler bile birbirinin aynısı değildir,yani senden bir tane daha yok,senin değer verdiklerin diğer insanlardan farklıdır,sen sevgiye odaklanmışsın,başkası kariyere odaklanmış,başak bir insan da kendini sanata adamış,yaradılışımız özde aynı,sahip olduğumzu duygular da aynı,her insanda sezgi,sevgi,hüzün,mutluluk,acı...her türlü duygu var,herkes doğarken yatkın olduğu bazı özellikler farklıdır sadece.Kimisi insanların aklından geçenleri çok iyi anlar,kimisinin rüyaları olduğu gibi gerçek olabilir,bazısı doğuştan oyuncu,şarkıcı olarak doğar,insan kendisini keşfederse herkese verilmiş nimetler var değil mi?Kendinizi özel hissetmeniz güzel de,bir yerde de hepimizin bir olduğunu kabul etmemiz gerekir.Her insana da size gelen bu özel olma duygusu vardır,siz dile getiriyorsunuz,herkes dile getirmiyor bana göre.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Bende hep insan değilmişim gibi hissediyorum.Ama bende olsa olsa salatalık tohumu olur.

Sen hazarsin:D

yeminederim aynı beni anlatmıssın bende kin besleyemiyorum bide benim şansım böyle birden geliyor hersey istedigim seyler oluyor sonra bi gidior elimdeki istedigim seylerde kayboluyor war war cogumuzun gücleri var ama kullanamıoz

Türkceyi bu arkadasimiz ne hale getirmis,Bazen okullarda ögretmenlerin ne ise yaradiklarini merak ediyorum dogrusu.Bizler bir cümleyi yanlis yazsak veya konussak cetveli aninda yerdik.(acitasyonlu,elvedalar)ne demek???Birde imzaniz olan yazida bazi kelimeleri cok saygisizca ve terbiye sinirlarini astiginizi vurgulamadan gecemeyecegimi bildirmek istiyorum.

Ve bu siteyi acitasyonlu notalar kullanan ve damarlarindaki kandan rahatsiz olanlarin gittigi kahvehanerle karistirmayiniz.:banghead: Anlatabildim mi?????:biggrinjester:

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
özel olabilirsin..bir büyüğüne danış senin gibi bir ebeveynin olmalı

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
bende senin gibiydim araştıra araştıra en son doğruyu bulacağına eminim sadece bunu kalbine sor o cevap verecek.