Rüyam anlamlı gibi?

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Arkadaşlar 14.01.2013 tarihinde bugün yani bi rüya gördüm. Anlam veremedim. Rüyamda dışarıdayız annem babam var bi kaçtanede tanımadığım adamlar var,adam hadi başlayalım diyo,başlayacağımız şeyde cinlerle ilgiliymiş elime dilimlenmiş kaşar peyniri veriyo 5 6 dilim var elektrik direğine benzeyen bi merdivenden yukarı çıkıyoz diyolarki bunları onlara sun içeri gireriz diye,adamların dediğini yapıyorum orda bi söz söylüyodum sunarken hatırlamıyorum sonra annem dışarda kalacağını söylüyor gelmeyecekti,ama içeriye giriyoz biz o merdivenden çıkıyoz sokağın ortasındayız bi çıkıyoz merdivenden bi evin içi dolaşıyoz evde rüzgar esiyo gibi oluyo bişeyler hissediyorum sonra herkes bi odaya geçiyo kapı kapalı tabi sonra kapı rüzgar açıyo gibi aralanıyo koşup dizimle kapatıp,arkasında duruyorum geliyo cin diye,millete söylüyorum geliyolar diye tabi bu sırada kapıyı hafiften zorluyolar açamıyolar,sonra bi karışıklık oluyo rüya bitiyo tam kestiremiyorum Yanlış hatırlamıyosam ondan öncede bi fil heykelimi bi hayvan heykeli felan oluyo bi bakkalın içinde oluyorum anlamadım karışık bi rüyaydı.

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Ha bide onlara sunarken bi ateş var ateşe doğru konuşuyorum.