Yardımcı olabilecek varsa ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

delena

Banlı Kullanıcı
Merhaba sevgili mabet üyeleri :) Direk olarak konuya girmek istiyorum. Bir arkadaşım bana rüyasıyla ilgili bir sorunu olduğundan bahsetti ve yardım istedi. Ben de bilgilerim yeterli olmadığından size danışmaya karar verdim.
Rüyasından iyi giyimli, gayet normal görünüşlü bazı adamlar görmüş. Ama hani bazen gördüğünüz insanların dost canlısı olmadığını ilk bakışta anlarsınız, içiniz ürperir ya öyle hissetmiş. Adamlar ona geceyi beklemesini söyleyip gitmişler ve gece tam söyledikleri saatte geri dönmüşler. Gayet normal olan bu adamlar bir anda tuhaf ve korkunç yaratıklara dönüşmüşler. Ama öyle zombi gibi falan değil :D Arkadaşım yüzlerinin bulanık olduğunu söylüyor. Sonra bir anda ortalık sallanmaya, yer gök inlemeye ve yaratıklar kahkaha atmaya başlamışlar. Biri arkadaşımın kolunu yakalamış ve arkadaşımda can acısıyla uyanmış. Asıl tuhaf kısımsa uyandığında kolu mosmormuş. Ayrıca söylemeyi unuttum, bu rüyayı cuma gecesi görmüş. Ertesi hafta cuma gecesi rüyasında adamlar yine gelip geceyi beklemesini söyleyip gitmişler. Bu kez arkadaşım gece olmadan bir hocaya gidip olanları anlatmış ve yardım istemiş. Hoca ise okuması gereken sureler olduğunu söylemiş. (Bunların hepsi rüyasında gerçekleşiyor) Gece olup, yaratıklar geldiğinde arkadaşım sureleri okumaya çalışmış ve tıpkı karabasanda olduğu gibi dilinin dönemediğini fark etmiş. Fakat hareket edebiliyormuş. Bu sırada yaratıklar kahkaha atarak ''Bize karşı gelebileceğini mi sanıyorsun?'' demişler. Sonra arkadaşım kaçmaya çalışırken biri bacağından yakalamış ve tekrar can acısıyla uyanmış, yine bacağı mosmormuş. Başta psikolejik olduğunu düşünmüştüm fakat morluğu görünce fikrim değişti. Sitede rüya tabirinin yasak olduğunu biliyorum ve sizden bir tabir istemiyorum. Acaba arkadaşıma bir varlık musallat olmuş olabilir mi ? Bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.

(Konuyu yanlış yere açtıysam üzgünüm hangi başlığa açacağıma karar veremedim)
(Bir de en uzun rüya 7 saniyedir derler :D Kız resmen rüyasında iki sezonluk dizi çekmiş :D )

İyi forumlar :)

codzombi

Kayıtlı Üye
Bir kaç arkadaşımda da böyle durumlar olmuştu, rüyalara girip korkutuyorlar bu cinler. Ve tabi bazende fiziki zararlar,morluklar oluşabiliyor. Bu varlığın veya cinin musallat olduğu anlamına gelir şahsi düşüncem.

delena

Banlı Kullanıcı
Bir kaç arkadaşımda da böyle durumlar olmuştu, rüyalara girip korkutuyorlar bu cinler. Ve tabi bazende fiziki zararlar,morluklar oluşabiliyor. Bu varlığın veya cinin musallat olduğu anlamına gelir şahsi düşüncem.
Peki arkadaşlarınız atlattı mı bu durumları? Ya da nasıl atlattılar ?

codzombi

Kayıtlı Üye
Bilmiyorum hiç sormadım , geçen seneydi farklı yerlerdeler o yüzden muhabbetim olmadı o günden sonra. büyük ihtimal hocaya gidip durumu halletmişlerdir. Öyle umuyorum :D

hürem

Kayıtlı Üye
Ben cinlerin insanlara fiziki olarak zarar verdiğini ya da verebileceğini sanmıyorum.

delena

Banlı Kullanıcı
Ben cinlerin insanlara fiziki olarak zarar verdiğini ya da verebileceğini sanmıyorum.

Olayın cinlerle bağlantılı olduğu hakkında bir bilgimiz yok zaten. Belki sadece görülmüş bir rüya da olabilir. Ama ben işin içinde fiziki bir zarar olduğu için pek normal bulmadım ve sizlere danışmak istedim :)

can-dan

Kayıtlı Üye

Cinler fiziksel zarar verebiliyorlar sevgili kehribar. Şahit olduğum iki olay var ..Ve çok güçlüler. Bu yüzden de, bildik bilmedik cin çağırmak çok tehlikeli ..

Sevgi ve dua ile...

SaHiBuZaMaN

Kayıtlı Üye
Ey Şemhisa,Temsisa Şemhusya Ey hizmet Meleği Kesyail.
Kerametli ulu meleklerden biri olan Allahın selamı onun üzerine olsun hazreti Rukyailin avucuna yazılı olan şu adla (Ya Hemuya Bana icabet et ey Noyail.)
Korku geçiren kimse bu adla dua edip onun hizmet meleğine seslenirse her türlü dertten ve illetten şifa bulmuş olur..

efendi82

Kayıtlı Üye
Arkadaşına söyle 7 ayetel kürsi okusun önce sağına sonra soluna sonra önüne sonra arkasına sonra yukarısına sonra aşşağısına en sonuncusunu da okuyup içine çeksin. Sağ tarafına uzansın 21 adet Besmele ve 21 adet euzü çeksin ve Allah c.c. Ya yalvarsın : Ya ilahi sen ki yaşayanları da ölüleri de muhafaza eden sin beni gaflete düşmekten ve gaflete düşenlerden olanlardan eyleme. Beni yardılanların en muhteşemi olan resulullahın yüzü suyu hürmetine,ayetel kürsi i şerifin yüzü suyu hürmetine muhafaza ve müdafa et. gibi dua etsin ve yatsın biznillah şifa Allah c.c. dan dır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...