yardıma ihtiyacım var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serseri1982dr

Banlı Kullanıcı
merhaba; eskişehir de ikamet etmekteyim bir sürü hocaya gittim her gittiğim farklı birşey söyledi ve ben ciddi anlamda kafayı sıyırmak üzereyim.

4 yıldır hiç bir işim yolunda gitmiyor her işim tersliklerle sonuçlanıyor.
2 yıldır rüyam da biri ile cinsel ilişkiye giriyorum elim kolum bağlanıyor ve cunup kalkıyorum.
2 yıldır rüyamda kırmızı 1 metreden daha küçük sarıklı cübbeli bir varlık kalk abdest al namaz kıl kuran oku vs diyor.
2 yıldır evde kuran okudukça nefesim kesiliyor.
2 yıldır rüyamda her ne gördüysem kesinlikle çıkıyor.
2 yıldır insanlar hakkında tahmin edebiliyorum.
2 yıldır insanlara beddua edersem her işi bozuluyor.
2 yıldır evimde geceleri herşey tepetaklak oluyor.
2 yıldır saçma salak kahve falına bakıyorum ama ne söylesem çıkıyor.
2 yıldır korkutuluyorum sesler duyuyorum davul zurna at kişnemesi keçi beelemesi aslan kükremesi gibi
2 yıldır ben ortak almaya çalışıyorum adamlar cevap vermeden gidiyor
2 yıldır çocuklarımı sevemiyorum seversem eğer sabah kadar ağlatıyorlar
oğlum evde top oynuyor gece birini anlatıyor ama yok ateşten bir çocuk babasıda varmış 2 si geziyorlar oyun oynuyorlarmış gözleri açık bir şekilde oynuyor ve sabah anlatıyor henüz 6 yaşında
2 yıldır eşimle ilişkiye girersem eşim çığlık çığlığa uyanıyor sabah ne oldu dediğimde ise hatırlamıyorum diyor.

deliricem birileri bana akıl versin ne oluyor bize ne yaptım ben.

bir sürü hocaya gittim ilk gittiğimde hoca besemleyi çekti kalktı ayağa çık dışarıya gelmne bir daha dedi.
bir hocaya daha gittim kedilerine söyle dışarı çıksın dedi
bir hocaya daha gittim sende hüddam var dedenden miras dedi
bir hocaya daha gttim sana büyü yapmışlar dedi
bir hocaya daha gittim ifritler musallat olmuş dedi
bir hocaya daha gittim bayan cin sana aşık olmuş dedi kötü değil dedi
bir hocaya daha gittim padişah cin var üstünde kimseye birşey yaptırtma kızdırırlarsa dizginleyemezler dediler senle görüşecek mertebe atlamanı bekliyor bu yüzden kadın cinle yani periyle evlen dedi ki imkanı yok yapmam
bir hocaya gittim beni menzile gönderdi gittim 3 gün kaldım sonra 1 ay herşey değişti ve yine başladı 2 aydır
hiç fikri olan varmı bana yardımcı olabilecek biri varmı delirmek üzereyim.
evime her kim gelirse uyuyor
evime misafir gelinde dolaplar devriliyor
biz neyin içindeyiz evimi değiştirelim birşeymi yapalım allah rızası için akıl verin bana.

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
Allah yardımcınız olsun ve Allah sabır versin gerçekten çok zor bi durum okurken kanım donu :hang:

serseri1982dr

Banlı Kullanıcı
bunun sonucu ne olucak merak ettiğim konu bu çarpılacakmıyım ölecekmiyim ailem mi zarar görücek yokmu olucaz alıp götürüceklermi psikiyatriye gittim adam şizofren belirtileri dedi elimde ıspatım yokki kime neyi nasıl ıspat edeyim henüz yaşım 31 7 yıldır evliyim kızım 2 yaşında oğlum 6 karımsa 24 henüz hakedicek birşey yapmadım ben geçtiğimiz cumaya gittim çıkınca caminin önünde nefesim kesildi gözümü açtım hastanedeyim nefesimi döndürememiişim bunla bir ilgisi olabilirmi yoksa geröekten mi şizofren oluyorum ben allah rızası için biri yardım etsin bana.

hürem

Kayıtlı Üye
Bir cin musallatı söz konusu bence. Gittiğiniz hocalardan daha işinin ehli varsa bence araştırın sonuçta çözülemeyecek birşey olduğunu sanmıyorum. Cinleri kahreden bir dua var bir de internetten araştırabilirsiniz. O duayı evinize asın o şekilde bir denemiş olun.

serseri1982dr

Banlı Kullanıcı
ben korkağın tırsağın tekiyim tek başıma hiçbirşey yapamam hele hele duyduklarımdan sonra asla araştırıyorum evet ama hepside korkutuyor beni ilmi bir hoca nasıl bulucam tanıdığı bildiği olan yokmu herkesin oyuncağı olucam belki 20 tane hocaya gittik caminin imamıyla

hürem

Kayıtlı Üye
Benim bir tanıdığımın gittiği bir hoca var benzer bir konu. Hoca iyi. O kişi içeri girdiğinde direk 'kaç kişisiniz ' diye sormuş :) Onu pek sık görmüyorum bu yüzden bilgi vermem biraz uzun sürebilir. Eskişehir dışına gidebilirsiniz değil mi?

serseri1982dr

Banlı Kullanıcı
Bilgi almam yasak mı buradan ? Ben bilmiyordum özür dilerim.

Bundan daha büyük ne olabilir ki hayatımda yaşamadığım şeyler yaşıyorum ne çözüm bulabiliyorum ne allahımın evine sığınabiliyorum tez vakitte alsa canımı bitse bu ısdırap ders olsun uğraşmak isteyenlere herkes ne kadrada meraklı görmediği birşeyle uğraşmaya bakın görün ne bulaştım ne uğraştım her ne musallat olduysa bana ne namaz kılabiliyorum ne zikir ne başka birşey dünyam yıkıldı başıma sebebini bilmiyorum neyle uğraştığını görmeyenler anlaşın bu derdi yaşamayan anlamaz kimsede yaşamak istemesn. ölüme herkeston çok bir adım yaklaşmış kardeşinizden size öğüt olsun bu varlıklar dağıtıyor beynimi her ne iseler neye bastım kim musallat ettiyse allaha havale ettim ama zor nasıl anlatılır bilmiyorum ama zor iflasımıda çekiyorum ailemide kaybediyorum bir anda değil damla damla gözümün önünde sonu ise sanırım malum... allah bunlarla uğraşanları ıslah etsin...

mangekyou

Kayıtlı Üye
arkadaşm yarattığı şeylerin şerri'nden ötürü Allah'a dua ederek sığındığın gibi, birkere şunu bilki Allah dilemedikçe hiçbir cin bir mümine musallat olmaz(bunu, ilk akla gelebilecek hatalar penceresinden bakarak yazmadm, yazımın devamında da anlayabileceğin gibi, sadece izlemen yolu sana göstermek istedim) yalnız bazı şeylerin öncelikle bilinmesinde yarar var. yaradan kuran'da birtakım durumlar bahseder bir insanı arkasından çekiştirmek, verdiğin şeyleri çok görmek gibi hatta bazılarına lanet eder, büyü yapmak gibi.bence sebebini bilmedğimiz sebebsiz doğan birtakım sıkıntılarımızn nedenlerinide buralarda aramak gerekir, bazen.öğrendiğmde bana anlamlı gelen ve mutlu oldğm şeylerdir bu sana ve okuyanlara anlatmaya çalıştıklarım ve bilmiyorsan özellikle bu şekilde bilmen senn tabiki yararınadır. kaldıki sana neler olduğunu herkes bilgisi dahilince cevaplayabilir bu bir cin musallatıda olabilir, bir başka insanın dilinden veya elinden gördüğün bir beddua veya büyü de olabilir, buna kendi hatalarımz çerçevesinde bakarsan da; internete yazdğn birşeyin ne derece sonuçlar yaratacağını bilmeyeceğn gibi birçok durumlarda var,vardırda. kaldıki bu bir takım şeyler senn için kefarette olabilir, bunun en doğrusunu tahmin ediceğin gibi yalnzca Allah bilir. diceksinki ben ne yapmalıyım bana sorarsan namaz kılan bir insan olarak öncelkle namazdan sonra ve her daim okudğun Allah'a sığındığını belirttiğn dualarn anlamlarını bilmen senin için iyi olucaktır içten dua edebilmen ve birtakım şeyleri düşünebilmen açısından.ve tabiki öncelikle her insanın günahları olabileceğini bildiğimiz gibi bunlardan ötürü, yapmadıysan; pişmanlığını yani tevbeni belirtmelisn. geçmişte olan bir hatadan pişman olup yani tevbe edip tekrar yapmamaktan başka bir başka çarelerin varsa da onu sen daha iyi bilirsin. dediğim gibi ben sana olabilecek şeylerden aklıma geldiği kadarıyla senin de önceden düşünmüş olabileceğin gibi birazda normal yani olabilen ve sabrını koruyabilmen için bahsettim yapman gerekeni de belirttim.

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Tek diyecebileceğim kabeye git hacca. Orda bi temizlen manevi olarak,orda elbet ilmi maneviyatı güçlü biri vardır. Yani her ne olursa olsun çaresi yok diye bişey yoktur.Sonuçta cinlerle,hüddamlarla,padişahlarıyla sohbet eden ilmi güçlü birisi vardır belki Türkiyedede vardır böyle biri ama bilmiyorum sıkıntı etme tamam o şeyi yaşayan bilir ama,şunu unutma çaresiz diye bişey yok ALLAH yardımcın olsun. Bide eğer hüddamınla konuşabiliyorsan gitmelerini söyle,deden uyanıkmış hüddamlarını el vermiş sana,sende bi başkasına verirsin ailenden birine gider öyle. Aslında kafayı çalıştırırsan iyi şeylerde yaptırabilirsin. Ama madem kurtulmak istiyorsun çaresiz hiç bişey yok.

serseri1982dr

Banlı Kullanıcı
ben konuşmak muhattap olmak istemiyorum ki. ben korkuyorum kırmızı 1 metreden küçük ama bana oku dediği şeyleri okuyorum ama olmuyor ben yanlış okursam tokat yiyiyorum oysa bunları rüyamda yaşıyorum ben gerçek değil. ben 5 vakit namaz kılan biriydim bu olaylar olana kadar ben 2 rekat namaz kıılsam bayılacak duruma geliyorum geçtiğimiz cuma günü cumaya gittim kapıdan çıktım nefesim kesildi gözümü açtım hastanedeyim nefesimi döndürememişim yani başımda her ne varsa her nele varsa diyim yani biri ibadet et dyor diğeri etme diyor ben arada kaldım ne olucak halim sen ki hüddamı kullanabilsen diyorsun aklımdan bile geçmez istemiyorum istememde benim medyum olma gibi bir ilgim yok ben görmediğim varlıklarla uğraşamam ben korkuyorum. hacca gitmem için maddiatım uygun değil.

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Peygamberimizin Hz.Ali ye yazdırdığı cin mektubu var. Onu saman kağıdıydı sanırım iyice araştır bi özel bi mürekkeple yazıyon arapça bi şekilde yastığın altına koyuyosun sonra cinler acı ızdırap çekiyo mektubu kaldır yaktın bizi gideceğiz felan derlerse gidiyolar bir daha gelmiyolar.Tabi çok araştır bunu ne olur olmaz sonuçta. 313 ayetel kürsi oku bunun faydalı olduğunu duymuştum. Ama herşeyden önce adam akıllı birine git, ya bişey soracam deden nasıl sana miras bırakmış babana bırakabilir el ona geçer otomatik olarak sana geçmesi için sana ait bişeyle deden onlarla anlaşma yapmış olabilir. Hani hüddama dediğini yaptırıyodur,karşılığında demiştir benden sonra torunuma miras kalın diye bi nevi seni feda etmiş diyelim. Tabi şimdi adamında günahını almayalım nedir ne değildir bilmiyoz. Yalnız bişey var korkarsan bu iş olmaz. Şimdi en başta yapman gereken insan cinlerden üstün yaratıldı bunu bilir onların senden altta görür cesaretini toplarsan hiç bişey olmaz.

serseri1982dr

Banlı Kullanıcı
dedem tanınmış bir hoca falan değil zamanında yani 130 yıl önce hocaymış ben dedeyi falan görmedim ki. her hoca farklı birşey söylüyor bu iş için para alınmazmış öyle diyorlar cinleri yakma olayına kendi başıma cesaret edemem ama sahiplik olayı var her birinin dediğini söylesem kafayı yersin zaten. bu iş derin iş büyüde var cnde var hüddamda var var da var ama sonuç yok caminin imamı bana diyorki gelme buraya bir çözüm bul esir olmuşsun ellerine diyor hüddam ise dini bir güçmüş ben anlamıyorum dini bir güç varken dinsiz bir varlık neden musallat oluyor bana neden çoluğuma çocuğuma musallat oluyorlar oğlumda görüyor ama anlatırken işte şaşırıyor yani evdemi bizdemi bu olay bilinmezde iflasın eşiğindeyim ama son 1 yılda sanırım 5 milyar para harcadım medyuma hocaya sonuç ise yok işte adıyaman menzile gittim bir süre rahattım ama yine aynı olaylar tekrerladı namaz kılamıyorum kuran okuyamıyorum nefesim kesiliyor. en ilginci ne biliyormusun ben bir formda okudum ceylan derisine 4 turanin haşr suresinin son 4 ayeti he 3 tane hemze 7 tane yazdım arapça muska haline getirdim yastığımın altına koydum yastıkta yanık zi yok ama muska yanık resmen sigarayla yanmış ne gördük nede hissettik ben nasıl korkmiyim siz söyleyin. bu yaşadıklarımın br adımı var hiç bir işim yolunda gitmiyor işlerim kötüleşmeden önce hak yemem allahın izniyle yada bilerek yemem diyim 2011 9. ayda işlerim kötüyr gitti yıllık cirom 5 trilyon eski parayla bankada 50 milyar kredi balşvurusu yaptım onaylandı krediyi alacağım gün red edildi sebep ise ne biliyormusunuz yaşım küçükmüş o bankadan belkide 1 trilyon kredi kullandım ödedim leasing vs gayrimenkul gibi böyle sebeplerle işim hep geri tepti ben bir cami yaptırdım haber türk gazetesinde çıktı hatta caminin inşaatı bitmek bilmedi para sebpsizce kayboldu yani anlatmak istediğim başımda çok ama çok büyük bir bela var beni arafda bırakıyor beni artık tarikatım kabul etmiyor sebep ne biliyormusunuz sebep ayeti kredimeleri yanlşış çevirmem kuranı yanlış okumam ben bu yaşıma kadar abartısız 40 defa hatim ettim bu revamı sizce mümkünmü bende her ne varsa iyi birşey değil bu ve bunu kimse göremiyor eriyorum ya bitiyorum çoluğum çocuğum bitiyor ateşten bir varlıkla benim oğlum top oynadığını anlatıyor gözü açık sabahın 4 ünde ve biz birşey görmüyoruz. benim derdim bu gördüğüm birşey yok görmediğim çok şey var. hayal kuruyorum ve ben onu yaşıyorum şizofren gibi bununda farkındayım olmamış birşeyi olmuş gibi görüyorum ve zaman geçince oluyor saçma sapan biriyle oturken ona birşey anlatıyorum bilinçsizce adam korkuyor ama yaşıyor anlattıklarımı acaba ben mi yaşatıyorum kaygısını yaşıyorum bu sefer bunlar beni ele geçirmiş onların istediklerinimi yapıyorum. çelişkim bu.

adamın teki dediki bana seni eğitelim periyle evlen merteben yükselsin hüddam da var padişahta bu güç erişilmez olur vs dedi devlet için çalışabilirmişim israil ccinlerle haberleşme sağlıyormuş bu ne yaa dalga geçer gibi mümkünmü bu biz aciz kullar hüddamla padişahla periyle cinle niye uğraşalım manyak bunlar uğraş dediği varlıklara bak ben delirmek üzereyim adamlar bana eğitim vericek yaşadıklarımı bi analiz edin evime kimse gelmiyor benim etrafımda dışlanıyorum soyutlanıyorum utanıyorum insanların bakışlarından bişle rahatsız oluyorum. sanki bulaşıcı bir hastalık taşıyorum ve herkes benden kaçıyor kimi arasam para diyor para verince düzelseya düzelen birşey yokkkk. sadece para amaç. eşimin dedesi camiden emekli müezzin adam bana hiçbirşey söylemiyor allah ıslah etsin diyor ayetel kürsü oku diyor ama okuyamıyorum beni kimse ama hiç kimse anlamıyor.

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Hüddam zaten cin tayfası oluyo kalabalık,Allah a sığın buda Allah ın bi imtihanı sonuçta o istemezse zarar veremezler. Ama korkma duygusunu unut saçma gelecek ama onlar gidene kadar bi bordo bereliden bile daha cesur ol o maneviyat konusunda,şaka değil hiç korku diye bişey bırakma bedeninde çünkü cin insanın zerresine ifşa edebiliyomuş korkarsın temelli körüklerler korkunu ama nekadar cesur olursan korkmazsan okadar iyi,medyuma asla gitme sonu kötüye gider. İfritleri,hüddamları kontrol eden sohbet eden kişiler asla korkmaz.Korunma çemberi diye bişey var ayetel kürsiyle oluyo ama herşey gene senin iradende bitiyo, kurtulmak istiyorsan adam akıllı güvenilir birini bulacan oturacan duamı okuman gerekiyor neyse 1 günde halledip atacan parça parça olmaz şu duayı oku bi yerden bi araştırma yapıp o duayı oku olmaz,hedefi parçaladıkça işin zorlaşır menzile gittiğinde cinler oraya giremez bu yüzden kafan rahat, İnsan onlardan üstündür bikere bunu aklına kalbine yaz onların şerrinden Allah a sığın. Yani bi anlaşma yapılmışsa onlarla ya konuşarak gönderecen yada onları yakacan yada bu şekilde yaşamaya devam. Korkacak bişey yok aslında onlarda Allah ın bi kulu onlarda hesaba çekilecek, düşünsene bi insan sana bela olsa kavga eder kurtulursun korkmazsın,bundada kavga et demiyorum ama korku denen o duygu varya sende olmayacak sil at o duyguyu bak gör ozaman. Bide sen tokat atıyo felan dedin sana ne okutturuyolar ki yanlış okuyunca tokat atıyo?

serseri1982dr

Banlı Kullanıcı
bana behretiyyin diye bir dua okutuyorlar bu dua ağır çok ağır dilimin dönmediği yerde enseme tokat yiyiyorum ama bunu okutan nasıl diyim kıpkırmızı 50 bilemeden 60 cm boyutunda ayağında çarık üstünde cübbe işlemeli bir cübbe imam cübbesi gibi değil kafasında sarık gözleri bembeyaz. bana her zaman kalk namaz kıl şu duayı oku vs diyor ayetel kürsü çemberini ben yapıyorum biliyorum 7 ayetel kürsü ama ayetel kürsüyü okurken ne oluyor biliyormusun kafama öğle arı giriyorki ağlıyorum resmen ve boğazımı sıkıyorlar aynı şeyi yasin vel kuranil hakim derken tıkanıyorum nefesim bitiyor ama görmüyorum anlattığım kırmızı varlık ise sadece rüyalarımda var gerçekte yokkkk. bu sabah kalktım boşalmışım gece ise rüyamda elimi kolumu tuttular bir nefes hissediyoum ama ne olduğunu anlamıyoum ter içinde uyandım sabah ezan biterken sonra kalktım namaz kıldım 2 rekat başım döndü bitirmek zorunda kaldım velasıl kelam abdest bile alamadım korkumdan saat 7 idi ben ayağa kalktığımda baktım saccade falan yok ben 2 rekat namazı kıldımmı kılmadımmı bilmiyorum tek bildiğim yerde oturuyordum uyandığımdahemen kalktım gusul abdesti aldım sonra oturdum yasini şerif okuyayim diye arapçadan okuyamadım türkçe okudum ama belkide 2 saat geçti zorla bitirdim ne kadar doğru okudum bilmiyorum. sonra çıktım evden.

mavii

Banlı Kullanıcı
Berhetiyye ruhsal ilimlerin temelidir.Tabi gerçekte kelime anlamı olarak bu değilsede mana aleminde bir ilimdir.

...BERHETİYYETİN BERHETİYYETİN TETLİLİN TETLİLİN DURANİN DURANİN... diye giden üstü kapalı şifre bazlı kelimelerden oluşan bu dua belirli gün ve saatlerde okunduğu taktirde çok faydalı olduğundan bahsedilmekle birlikte oldukça tehlikelidir; çünkü bu dua ile 10.000 görevli size hizmet etmekte ve aynı zamanda ruhani varlıklarla da görüşülmektedir .Tehlikesi ve bedeli de aynı zamanda kötü olan bir mevzudur ki yıllar öncesinden büyük bedelleri olmuştur.

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Zaten cin bi kaçtane görüyosan ya hüddam ya ifrit. İfritte öyle basit bişey değil,kalabalık emrinde cinler var öyle ifritler varki cin padişahlarına kafa tutuyo tabi sonunda kellesi gidiyo. Ama o eğitelim diyen kişi mantıklı söylemiş israilde böyle bi gizli kurum var kabala ile ifritlerle görüşüyolar daha tehlikeli şerden çıkmış varlıklarla ancak 1 kere ifriti kullanıyolar ifrit onlar 1000 kere kullanıyor daha ben kafir bi cini yada tayfasını hayatının sonuna kadar yöneten duymadım belirli bi süre sonra kontrolü cinler ele alıyo kafirleri kibirli oluyo. Zaten sana musallat olan miras kalan ifritse gitmesi için illa yakılmayı seçecek, kırmızı elbiseli dedin,belliki kafir cin kabilesine ait bir cinler ve padişahlarıda kafir büyük ihtimalle bu gücü kullan demişler sana cesur olursan kullanırsında sende haklısın hani onları görünce nasıl olur ne eder insan psikolojisi sonuçta,genelde hayvan kılığında kedi, örümcek ,akrep, köpek vb oluyo. Normal görünümleride bacakları sivri honi gibi çocukların kullandığı topaç gibi sivri oluyo diyenler var ayakları ters diyenler var. Bu gücü kullanmaya çalışma çünkü ailen varmış bu işten kurtulma yolunu ara. Bu gücü bi çok kişi ister kontrol eden kişiye öyle şeyler öğretirlerki piramitlerin yapılışının sırrını bile öğrenebilirsin,ama tehlikeli bi güç. Şuanda bu mesajları kim yazıyo benim kim olduğumu bile sana söylerler ışık hızında, 5 vakit namaz kılıyodum ozaman maneviyat yönünden çok iyiydim korkum yoktu böyle şeylerden,hatta sabah namazlarına beni bu tür şeyler kaldırırdı,bikere namazı bıkraktığımda kalk dinsiz diye sırtımdan dürtmüşlerdi. Ama şuan görsem ürperirim her nekadar korkmasamda.

serseri1982dr

Banlı Kullanıcı
ben bir gün sonra olacakları bir gün önce görüyorum. namaz vakti dürtüyor ama namazı kıldırmıyorlarki ben bu varlıklara nasıl bulaşmış olabilirim ki saçma salak falada baktım çok kez ama baktım iş büyüyüor elime bile almadım fincanı ama birinin elini sıktığımda avcumun içinde tuttuğumda sanki ona ait herşeyi görüyorum böyle bir durumda var hissediyorum yanıma gelecek olanıda hissediyorum telefonum çalacağında kimin aradığını ama bunlar bilnçli değil bilinçsizce oluyor mesela resnkli gözlre ve aynalara bakamıyorum baktığımda bilinç altımda bir takım yollar görüyorum ne olduğunu bilmiyorum. yani ben zannederim kötü bir ifrite bulaştım ama nasıl bulaştım dedem bana ne bırakmış olabilir ben sülalemin en küçük ferdiyim benden sonra nesil değişiyor.

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Demir bir çorba tasının içine su koy ordada görürsün. Geleceği bilemezler ama tahminleri bizimkinden güçlüdür. Ama geçmişle ilgili herşeyi öğrenebilirsin. Eğitimini alırsan. Mesala piramitleri kimler yaptı, herşeyi anlatabilirler geçmişten çünkü onlar 1400 1500 en azı 1000 sene yaşıyo.

serseri1982dr

Banlı Kullanıcı
en iyisi onlardan uzak durmaktır. ama nasıl....? buldum gibi bir çözüm ama ilk defa birisi bu işler için benden para talep etmeden yardımcı olacağını söyledi aallahın izniyle kurtulurum gibime geliyor.

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Çok şükür sizin adınıza sevindim. O kişininde cinleri vardır belki o yüzden para talep etmiyodur bu işten para kazandırmazlar. Sadece bi tahmin ama bunları bildiği halde yardım edecekse süper bişey bu en yakın zamanda kurtulursunuz inşallah. Bide eğer bu olaydan kurtulursanız buraya yazarmısınız kurtuldum şöyle şöyle oldu diye merakla bekliyo olacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...