Yapılan anlaşmalarda varlıklar ne isterler ?

AJA

Elit Üye
Bu oldukça özel bir konu ve anlaşma yapmış olup karşılığın da bazı şeyler vermiş olanlarınız elbette vardır.Bu konuda ''mümkün olunduğu'' kadar açıklama yapabilecek var mı ? Ne isterler ne verilir yada verilmemelidir ?

İyi forumlar.

phantas0

Kayıtlı Üye
İblisler senden ruhunu ister belirli bir yıl -anlaşmada belirtilen yıl kadar- sonra seni öldürür ve ruhun onun olur.

Narsinha

Banlı Kullanıcı
Medyumların haline bak anlarsın ne istediklerini.

Maksimilyanus

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Yapılan anlaşmalarda varlıklar,istedikleri herşeyi isterler.

Müslüman cinler anlaşmalarda her zaman iyilik yapmanı,kabirleri
ziyaret etmeni ve ayetler okumanı,Eğer ilim sahibi isen havas işi ile insanlara yardım etmeni ve karşılığında para almamanı
ALLAH rızası için çalışmanı,namaz kılmanı vs.vs.isterler.Ama her müslüman cin aynı değildir onların içinde de
yalan söyleyenler vardır.Hepsine de güvenmemek gerekir.Has müslümanlar bir şey için söz verirlerse mutlaka yaparlar.
Çok sadıkdırlar.

Şerli olanlar ise,kötülük yapmanı,abdestsiz gezmeni,asla ibadet etmemeni ve iman etmemeni isterler.
Bu şekilde ancak sana yardım edeceklerini söylerler.Ama yinede yardım etmezler.Yardım sözü yine yalandır.
Amacı seni kandırarak tuza düşürüp ilk fırsatta seni ele geçirmeye çalışır.
Şerlilerden,şerden başka birşey beklenemez zaten adı üstünde şerliler.Herşeyini elinden alır.Sana fayda vermez hep alan olur.
Sevdiklerini alır,imanını alır,ibadetini alır ve sağlığınıda alırsa işte o zaman artık çok geçtir.

Birde mesela hiristiyan veya yahudi cinlerden iyi olanlarda vardır.Din olarak farklı olabilirler ama karkter olarak
iyi olanlarda vardır.Müslüman değil diye bu onun kötü olması anlamına gelmez.Varlıklar çok çeşitlidir.
ALLAH sizi azgınlardan ve söz dinlemeyenlerden korusun.
ALLAH bize yeter.Her şeyi ondan istemeliyiz.O ne verirse hayırlısını verendir.

codzombi

Kayıtlı Üye
Varlik mumin degilse sizin ruh halinize gore bir seyler isteyebilir , en sevdiginiz seyler ornegin. Ya da sizin ondan isteyeceginiz seye de bagli. mumin bir cin ise dini konuda anlasma yapabilir . Sizin varliga da bagli . Bazilari kurban , bazilar fedakarlik ister. Cogu sey de fedakarliktir :)

demonic

Kayıtlı Üye
mor menekşeler gölgeyi sever ama bu her çiçek gölgeyi sever demek değildir...

birşey de eklemek isterim iyiliğin ölçütü din değildir,ruhunu ister onu ister şunu ister diyenler sözünde durmamışsa varliğin yapacak birşeyi yoktur.insanları yanlış bilgilendirmeyin!

Katarina

Kayıtlı Üye
İyi nitelikli iseler;sizden gelecekte yapmanız ihtimal olan; kötü şeyleri yapmamanızı isterler.Şu anda bunları yapmıyor olabilirsiniz.Onların size söyleyip istedikleri yapmanız en muhtemel olan seçeneklerdir.

Sevgiyle kalın..

Saprohil

Kayıtlı Üye
İki şey vardır Varlıkların kurallarında.Birincisi senin değerli olarak görüp değersiz olanlar.Bunlarla işleri yoktur.İkincisi senin değersiz görüp değerli olanlar.Bunlarla işleri vardır.Çoğu kişi Ruhu değersiz görür ama Ruhun yapabileceklerini bilseler veya onlar bir gün Ruhlarını kullansalar,ne ağızlarına varlık ismini alırlar,ne de Ruhlarını teslim ederler.Onlara Ruhu üfleyene bile asi olurlar.Ruhunu kullanan aleme sultan olur,Ruhunu kullanmayan ise aleme köle olur,cine şeytana nasıl olmasın ?

ruhname

Kayıtlı Üye
İki şey vardır Varlıkların kurallarında.Birincisi senin değerli olarak görüp değersiz olanlar.Bunlarla işleri yoktur.İkincisi senin değersiz görüp değerli olanlar.Bunlarla işleri vardır.Çoğu kişi Ruhu değersiz görür ama Ruhun yapabileceklerini bilseler veya onlar bir gün Ruhlarını kullansalar,ne ağızlarına varlık ismini alırlar,ne de Ruhlarını teslim ederler.Onlara Ruhu üfleyene bile asi olurlar.Ruhunu kullanan aleme sultan olur,Ruhunu kullanmayan ise aleme köle olur,cine şeytana nasıl olmasın ?
ruhu kullan derken neyi kastediyorsun sonsuzgüç biraz daha ayrıntılı olarak yazarsan sevinirim :)

jokerrrr

Kayıtlı Üye

Aynen; birazdaha konuyu açarmısın Sayın Sonsuzgüç.

DARKKING011

Kayıtlı Üye
İlahi düzene dik gözlerini ALLAH ın kurduğu düzeni anlamaya çalış herşeyi yaratmasının bi sebebi var bu dünyanın dönmesinin çevrende gördüğün herşeyin bir sebebi var. Bu sistemi anlamaya çalış eğer bi süre sonra birşeyleri anlamaya başlarsan ne istiyorsan dua et ALLAH a ne istersen iste mucize gibi olacaktır. Belkide hiç ummadığın anda isteğin yerine getirilecektir unutma tanrının işleri gizemlidir. Bunu başardığında birşey yaptırmak için varlıklara yada başka birşeye ihtiyacın olmadığını göreceksin tek yapman gereken ALLAH tan istemek olacak.

klaroline

Kayıtlı Üye
benim ilk davetlerimdi. tecrübesizdim ama yakınlarımla ilgilenen olduğu için düzelttim her şeyi... o zaman bayağı konuşmuştum. tecrübesiz olduğumu söyledim ama o bunu zaten biliyordu. dileğim yoktu ona karşı sadece herkes gibi ben de hayatımı düzeltmeye çalışıyordum.sana istediğin herşeyi yaparım ama bana bir kaç kişinin kanını getir.. sen de ver dedi . şaştım kaldım.fakat kabul etmedim ve geri kovdum.. şimdiyse hiçbir sorun yaşamıyorum yine bazı şeyler isterler ama kanmıyorum o kadar çabuk...

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Her insanın istekleri farklı olduğundan, varlıklarında istekleri farklı olur. Bence bu konuda bir genelleme yapılamaz.

öykü

Kayıtlı Üye
iyilerin iyi , kötülerin kötü istekleri olur ama bunu bilmek çok zor...

Bir önceki mesajınızda ilk deneyimlerinizde sizden bir kaç kişi nin kanını talep ettiklerini anlatmıştınız, peki bunu ne sekilde anlamalıyız? Kan getir derken can almaktan mi bahsediyor acaba?

Ayrica samimi paylasiminiz icin tesekürler .

MasterMind

Kayıtlı Üye
Sizden sadece günlük kolay ibadetler ve ömür boyu güzel ahlakta kararlılık isteyen -ki bunları senin fıtratının gerektirdiği şeyler olarak teklif ediyor- bir Yüce Allah ile anlaşma yapıp sonsuz cennete koşmak varken neden onun yarattıklarına ondan ayrı güç vehmedip 60-70 yıl sonra senin için hiç bir şey ifade etmeyecek şeyleri elde etmek için anlaşma yapasın ki? Tabi ahirete inanmak gerek önce. Allah dışında kimden medet beklerseniz bekleyin siz şirk suçuyla ki Allah'ın affetmeyeceğini söylediği bir günahtır, yargılanırsınız. Anlaşmanız Allah'ın takdirini beğenmeme ya da değiştirmeye kalkma gibi de bir şeyi içerdiğinden bu durum başka hayatları olumsuz etkilerse canınızı almaya cehennemin azgın köpekleri gelir ve acı içinde can verirsiniz. Siz Allaha güvenin ve çalışın en iyi yol budur.

AJA

Elit Üye
Bu konunun sorusunu açmam gerekicek anladığım kadarıyla,anlaşma içerisinde maddesel şeyler isteyebilirler mi ?
İstekler ve anlaşmalar açıklanmaz ve konuşulmaz bunu biliyorum bu sebeptende sorumun cevabı hakkında bilgi sahibi olan biri de çıkıp şunu ister bunu ister demiyecektir .
Kısacası varlıkların manevi istekleri olacağını zaten biliyoruz hepimiz aşağı yukarı.Peki maddesel yada dünyevi şeyler istemeleri mmkün olabilir mi? Atıyorum ''un'' yada ip.
Umuyorum sorumu tamamen açıklayıcı duruma getirdim :)

WotkaShot

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [ Kısmen ]
Bu konunun sorusunu açmam gerekicek anladığım kadarıyla,anlaşma içerisinde maddesel şeyler isteyebilirler mi ?
İstekler ve anlaşmalar açıklanmaz ve konuşulmaz bunu biliyorum bu sebeptende sorumun cevabı hakkında bilgi sahibi olan biri de çıkıp şunu ister bunu ister demiyecektir .
Kısacası varlıkların manevi istekleri olacağını zaten biliyoruz hepimiz aşağı yukarı.Peki maddesel yada dünyevi şeyler istemeleri mmkün olabilir mi? Atıyorum ''un'' yada ip.
Umuyorum sorumu tamamen açıklayıcı duruma getirdim :)

Tabiki , bana kalırsada bu durum mümkün . Şayet bir ruh , enerji , cin veya peri artık siz ne olarak adlandırıyorsanız . Gücünü / enerjisini yükseltmek için veya bir amaç için büyü yapmanızı ve bunun için madde toplamanızıda talep edebilir . Veya enerjinizi kullanarak büyü ritüelini gerçekleştirmenizide talep edebilir . Unutmayın siz onlar için bir prizsiniz . Bu sık sık karşılaşılan bir durumdur hatta , birçok parapisikoloji ve büyü temalı forumlarda kan ile ritüeller gerçekleştirdikleri ve bunları bir enerji / run / cin / şeytan için yaptıkları belirtilir . Karşılığında türlü isteklerde bulunulur . Kedi kurban etme ayini popüleritesini son günlerde fazlası ile sürdürürken bunu neden yaptıklarını sorduğum birçok kişi ise gerçekleşen isteklerinin karşılığında kedileri kurban ettiklerini söylemişlerdi ..

• Beğendim
Tepkiler: AJA

Amele

Kayıtlı Üye
Anlaşma yapıcağın varlıklara göre değişir , demon vs. varlıklar insan ruhu dahi isteyebilirler ama cinler (çok güçlü olmayan) senden kan insan yada hayvan kanı isterler diye biliyorum ben yaptığım konuşmada onlara elma gömmüştüm...

eXtreme

Kayıtlı Üye
Senin ruhunu isterler. Hadi canım hadi diyelim ruhumu verdim(haşa) ne olur? Deme sakın! Seni kötü işler yapmaya cinayet,tecavüz gibi işler yapmaya zorlarlar ve ruhunu geri alamazsın.