[Telekinezi] Bu Soru Kaçmaz Herkesin Merak Ettiği Soru.. [Telekinezi]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dreamx

Kayıtlı Üye
Telekinezi Olayını tetikleyen beyinin düş kuran bölümü mü yoksa somut kısmı mı ??

Sizce Hangisi ? TELEKİNEZİYİ BAŞARMANIN TEMEL PÜF NOKTASI..

canmert196

Kayıtlı Üye
Telekinezi imgeleyerek yapmak bir secenek somut kismi ust seviye icin bu yuzden beynin 2 lob unu yani kullancaginiz maksimum performansda kullariniz beynimizi bu tarz calismalar yaparken.

MerlinMustafa

Kayıtlı Üye
Bu kelimenin ve söylemek istediklerinzin anlamını tam olarak anlayamayan ben ve benim gibi ler için biraz daha açabilirmisiniz rica etsem...
Arkadaşın dediğinin tam anlamını veremem ama beyinde gözlerin kapalı olsun olmasın yaşıyormuş gibi hayal etmek püf noktası ise ''inanmak'' :)

Synergy

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
imajinasyon: hayal edersin
ben beyinin 2 lobunuda çalıştırmak için genelde sol elimle yapmaya çalışırım normalde sağlağım. :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Beynin iki lobunu da aynı anda kullanabilmenin yolu dilinizi üst damağa koymaktır, bilimsel olarak da ispatlanmıştır. Çin kültüründe “Chi” ve Japoncada “Ki” olarak bilinen yaşam enerjisi, vücudumuzda, gözle görmediğimiz, sinir sistemi gibi bir uçtan bir uca dağılan ‘meridyenler’ aracılığıyla dolaşır. Beden ve baş bölgesinde bulunan meridyenlerin tamamlanması için de dili üst damağa koymak gerekir. Enerjiyle yapılan tüm şifa,telekinezi, vs çalışmalarda da enerjinizin artmasına fayda sağlayacaktır. İmaj (hayal) yapamıyorsanız da gönülden yapacağınıza inanmanız ve söylemeniz, niyet etmeniz başlangıçta yeterlidir.

Doğaüstü14

Kayıtlı Üye
Vallah , çok teşekkür ederim , daha başlayalı iki gün oldu ama yardımlarınız sayesinde şimdiden kalemi titrettim , inanamıyorum çok mutluyum şu an.

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Telekineziyi başarmanın püf noktası telekinezinin başarılması gereken bir şey olduğu yargısından kurtulmaktır.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Yani birşey başaracağım,yapacağım yargısıyla hep ertelersiniz olmaz.Başarılacak birşey yok siz zaten telekinezi yapabiliyorsunuz buna inanın.

Çok doğru . Başaracağım,yapcacağım,olacak gibi şeyler söylenmemesi lazım. ''Zaten başarıyorum'' buna inanılması lazım.

Bu konu ile ilgili Syn.Embriyo'nun yazdığı aşağıda ki yazısı okunması lazım. :)

" Arzunuzun fiziksel dünyada gerçekleşmeden önce var olduğuna inanmanızı gerektirir. Arzu edilen bir durum DİLİYORSANIZ ya da olacağını UMUYORSANIZ, otomatikman GELECEK zamanı düşünüyorsunuz demektir. Bir şeyi istediğiniz sürece onu hep isteyeceksiniz (3. boyutta), istekleriniz gelecekte merkezlenir ve bilinçaltının sonsuz şimdisine iletilemez. Bu nedenle “dilerseniz, alamazsınız”. İsteğinizi ummayın, gerçekten oluyormuş gibi yaşayın ve deneyimleyin."

Başaracağınızı ummayın.Zaten başarıyorsunuz gibi yaşayın ve deneyimleyin. :)

Retronom

Kayıtlı Üye
Bir nesnenin farkına varmak, onun içindeki ruhu kendi ruhun ile birleştirmek, daha da ötesi kendini o nesne olarak varsayman seni bir yere ulaştırabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...