Çığlıklar

Dimply

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar 3-4 yıl öncesi gece birden uykumdan uyandım ve çığlık sesleri duymaya başladım ama öyle böyle değil.Evden geliyordu fakat annemin veya babamın çığlık sesleri değildi,eminim.Küçüktüm ozamanlar kalkıp bakamadım da.O korkudan yine uykum kaçmadı ve yorganın altına yatıp uyudum.Uyuyana kadar cığlıklar devam etti sizce bu neydi?

Dimply

Kayıtlı Üye
Bu arada tek kişinin çığlıkları değildi bunlar.3-4 farklı tonda sesler vardı.Aradan baya yıl geçti aklımda kalanlar bunlar.Merakımı gidermek istedim.

AJA

Elit Üye
Herşey olabilir; bu dışarıdan duyduğunuz fakat küçük yaşta olduğunuzdan korkmuş olmanız ve unutmamanız.Başka boyuttan duymuş olabileceğiniz sesler yada rüya arası uyandığınız ama etkisi altında kalmanız.Bunlar inanın çok sıradan..Kafanızda bunları büyüttükçe korkular olarak kalıplaşır ve kalırlar.Takılmayın derim :)

Sevgiler.

Üçüncü göz

Kayıtlı Üye
Büyük ihtimalle dışarıdan gelen sesler ya da bi nevi halüsinasyon.Çünkü eğer farklı bir şey olsaydı mesela psişiklik ya da paranormal bir durum olsaydı tek bir günle sınırlı kalmaz sürekli olarak sizi etkilerdi,diye düşünüyorum. :)