Bu kolyenin bir etkisi var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

reberals

Kayıtlı Üye
Arkadaşım doğduğunda ailesine tanımadığı bir kadın tarafından bir kolye verilmiş. Kadın kolyeyi verdikten sonra iyiki doğmuş diyip uzaklaşmış.

Bu kolyeyi daha önce gören. Hakkında bilgisi olan var mı?
Kolyenin malzemesini bilmiyorum ele alındığında taş hissi yaratıo. Üzerindeki spiral şekli falan kolyenin üzerine yontularak işlenmiş.

Ekli dosyayı görüntüle 3402

Bu konuyu açmamın sebebi arkadaşımın gerçekten değişik güçlere sahip oldugunu düşünmem. Bir kere aurik enerjisi çok yüksek.
Herhangi bir insanı kendine çok rahat aşık edip kendinden çok rahat nefret ettirebiliyor. İnsanları duygu bombardımanına tutabiliyor. Bir kişiyi kendine çok rahat bağlayabiliyor. Bu kolyenin arkadaşıma bir tesiri falan olabilir mi?

İsmi Hale(gerçek adı haylie kendisi türk değil)
18 yaşında

Onu burda anlatmam mümkün değil onu yeni tanıyanlar dahi kendilerini ona bağlıymış gibi yıllardır arkadaşmışlar gibi hissediyor. Ben baya şaşırıyorum bu duruma

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Bence arkadaşınızda şeytan tüyü var. Kolye ile bir ilgisi olduğunu sanmıyorum.

satelcom

Banlı Kullanıcı
Kolyenin resmini verdiğin link açılmıyor kardeşim.

memories

Kayıtlı Üye
Olamaz.Vücudun her bir noktasının ayrı tesir seçiciliği ve enerji etkileşimi vardır.Bu dediğiniz bir bileklik olsaydı olabilme ihtimali vardı.Fakat boyuna takılmış bir kolye için bu geçerli değil.

omerius

Kayıtlı Üye
ona bakarsan adriana lima da herkesi kendine hayran bırakıyor.... belki arkadaşınız güzel olduğundan böyledir ne biliyim

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
attachment.php

Üzerindeki şekillerden dolyayı böyle bir kolyenin pek etkisi olmaz ama kolyenin yapıldığı taş daha önemlidir eğer bu kolye Quartz veya türevleri taştan yapıldıysa etkisi ruhsal olarak olacaktır akik veya diğer taşlardansa şekillerin değil bu kullanılan taşın etkisi söz konusu olacaktır sadece...

ruhmin

Kayıtlı Üye
İş
Memur
Kolyenin üstündeki şekil,hipnozda kullanılan sembollere benziyor.bir çeşit bakanı etkileme amaçlı kullanılabilir.

codzombi

Kayıtlı Üye
Kolyenin üstündeki şekil,hipnozda kullanılan sembollere benziyor.bir çeşit bakanı etkileme amaçlı kullanılabilir.

Konuyu açan arkadaşın kolyesini tahmin etmek için koydum bu resmi , bana en yatkın bu geldi . Daha belli değil bu olup olmadığı sadece bir tahmin yürüttüm :)

codzombi

Kayıtlı Üye
Spiral, varlığı en eski pagan sembollerinden biri evrim antik sembolüdür.
mevsim ve Yaşam döngüsü sembolüdür.
Kısaca büyüme ve değişim döngüsünü gösterir .Spiralin her döngüsü bizi aynı yere geri getiriyor olsa da, her fırsatta daha yüksek ve daha gelişmiş seviyede olduğununu açıklayabiliriz.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
kolyeyi görür görmez etkilendim burdan ben bile bence iş kolyede :)

saltanart

Banlı Kullanıcı
kolyenin malzemesini de paylaşırsan iyi olur? neyden yapılmış acaba?

duygu12345

Kayıtlı Üye
bana kalırsa kolyeyle bir ilgisi var ama sadece benim fikrim bu kolyenin üzerindeki işaret beyne bir sinyal veriyor olabilir. ben üzerindeki işarete takılı kaldım arkadaşım o işaretin simgesini bul derim. bence sır onda

alin

Kayıtlı Üye
Bahsettiğiniz, kolye fotosunun linki sanırım. Hem üyenin paylaştığı ek olarak yere tıklayarak açabilirsiniz, hem diğer üyeler de fotoyu eklemiş. Sizin bilgisayarınızda sorun olabilir, görünüyor.

Bilginize...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...