ümmü's sübyan nedir ?

omerius

Kayıtlı Üye
s.a herkese hayırlı günler..
Üstadlar bu ümmü's sübyan nedir bilen duyan varmı iyimidir kötümüdür. gidicimidir kalıcımıdır hiç bir fikri olan varmıdır. biraz internetten baktım ama tam anlamıyla netice alamadım...

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
Not:
Link vermek yasaktır, silinmiştir
.

omerius

Kayıtlı Üye
mystica teşekkür ederim yanlız işyerinde olduğum için uzman tv açılmıyor eve gidince bakarım artık :(

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
Ümmü sübyan hamile kadına yada bebeğe musallat olan bir cin olarak bahsediliyor çocuğun 7. yaşına kadar çocuğu almaya çalışırmış sonrasında uzerinden teşiri geçermiş ve bununla birlikte bazı kadınların çocuk sahibi olamamalarına sebep olmasıda sözkonusu imiş ancak ne derece doğrudur bunlar bilemeyiz yalnız uzman tvde izlediğim videoyu paylaşmıştım link paylaşmak yasakmış silindi zaten fakat şahsi kanımca bu tıbbi bir olay olabilir kısırsınızdır çocuğunuz olmuyordur al sana ummusubyan veya çocuğunuz oluyordur ama surekli düşük yapıosunuzdur veya doğmuştur ruhsal sorunları olan bir çocuk veya eş söz konusudur yada tam tersi gerçektende konu doğru olabilir böyle konularda bilimsel elle tutulur gözle görülür bir kanıt bir şey yok sadece kulakdan dolma bilgiler ve acemi hoca imandan acemi doktor candan hesabı konunun ehli olan var ise bulmak lazım ancak bence bu tarz konularda yeterlilik sahibi birileride kolay bulunabilir değildir .

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
haksızlık bu :(( daha önceden yanlışlıkla bu siteden bi arkadaşın adını link gibi vermişim farkında olmadan bu yüzden ceza yedim yukarıdaki arkadaş link paylaşmış bilerek ve yorumu sadece silinmiş. ve engelim kalkması için 1 ay boyunca bekledim ben, bu haksızlık değilde nedir!

striker

Kayıtlı Üye
her hakim aynı cezayı vermez , kimisi 1 ekmek çalanı da hapseder, banka soyanıda, kimisi ekmeği çalanı mazur görür :)

omerius

Kayıtlı Üye
evet striker bi alt sınırdan ceza vardır bi orta sınırdan bide üst sınırdan iyi bilirim ceza ları mesleğim gereği :)