Aydınlatıcı yorumlarını bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

görkem35

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar sizlerle paylaşmak istediğim bir rüyam var anlamını çok farklı yorumladılar çevremdeki insanlar ve artık kimseye anlatmıyorum. Sizlerinde yorumlarını merak ediyorum. 2008 yılında, kendi odamda her akşamkinden farklı olarak yastığımı yatağın diğer ucuna koyup uyudum. Rüyamda kendimi aynı yönde yatar şekilde ve günün ağarmakta oldugunu gördüm bir süre odamı izledim ve sol tarafa bakarken yatagımın hizasında bir şey vardı canlı varlık ama ne oldugunu tam tarif edemiyorum çünkü net bir yüz göremedim. Onu görünce kim bu diye geçirdim aklımdan ve o anda başımı sağ tarafa yukarıya çevirmemi ama görünce korkmamam gerektiğini söyledi. Bunuda normal konuşma şeklinde değil düşünme yoluyla söyledi ve başımı çevirdiğimde o şey havada duruyordu. Yüzüne tam bakacakken parlak bir ışık vardı yüzünde korktum ve sıçrayarak uyandım. İlginç olanı ise uyandıgımda yatakta aynı şekilde ve aynı tan ağarması vardı arkasından ezan okunmayada başlayınca korktum ve annemlerin odasına gidip yere yorganımı serip yattım. uykudan gözlerim kapanıo ama dalamıyordum ve evin tavan köşesine bakıp biliyorum ordasın dedim bilinçsiz bir şekilde sonrada uyumuşum.

Bundan 2-3 yıl öncesinden ise rüyalarım geneli aynı şekilde ya oluyodu yada bazıları almam gereken mesajlar içerdiğini düşündüm. Annem babam biz çoçukken ayrılmışlar ve babama aylardır ulaşamadığımız zamanlar olurdu nafaka meseleleri işte ama rüyamda nezaman babamı görsem anneme derdim ve o gün babam bizi arardı. Bu inanın belkide yüzlerce kez oldu.

Bir kaç erkek arkadaşlarımla ilgili rüyalarım birebir çıktı. Ben her gece rüya görüyorum 1ni muhakkak hatırlarım. Evlendikten sonra rüyamda aralıklı olarak 1 hafta deprem gördüm genellikle o rüyalarda annemler olurdu hatta anneme anlatırdım ve bir sabah annem aradı sabaha karşı deprem oldugunu haber verdi sonrada haberlerde çıktı zaten.

Aslında paylaşmak istediğim anlamlarını merak ettiğim başka rüyalarım var. Bu son yazdıklarım zaten açık gerçekleşen rüyalar. Gerçekten aydınlatıp yorumlucak arkadaşlar olursa eğer yazmayı çoooook istiyorum. Bu arada konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim..

gümüş

Kayıtlı Üye
Sevgili görken 35
Hayrolsun rüyalarınız ama bildiğim kadar sitede rüya yorumcusu yok şu an ve başkaları da yorumlamaya yetkili değiller
Dilerseniz eski yorumcu Sn Dumanlekesi'nin rüyalar bölümde ki iletilerini inceleyin, belki yazılarından size yardım edecek notlar çıkarabilirsiniz.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sitemizde şu an için rüya yorumcusu bulunmadığından, rüya yorumları yasaktır. Yorum yapan üye de iyilik yapayım derken ceza alabilir, bu yüzden konuyu kapatıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...