Tekinsiz evdeki varlıklar

ruhmin

Kayıtlı Üye
İş
Memur
Tekinsiz bir evimiz var.küçüklüğümden beri paranormal olaylar yaşıyorum orada.sanırım bir iyi bir de kötü varlık aynı anda evin içinde duruyor.benim gördüğüm iyi olan.evimiz onun mezarının üzerine inşa edildiğinden sürekli mezar yerinin belli edilmesini istiyor benden.kötü olan varlık ise evde gömülü olan altının tılsımlı koruyucusu.hatta kazmaya çalışanlardan 2 sinin aynı şekilde intiharına sebep oldu.olay medyaya bile yansıdı.şimdi o evden uzakta yaşıyorum ve her gittiğimde çatıdan doğru hızla bir şeyin gürültülü bir şekilde üzerime doğru koştuğunu duyuyorum.sizce bu evdeki varlıklardan kurtulmanın bir yöntemi varmıdır arkadaşlar?

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Her gün veya gece 7 sefer tarık suresi başından sonuna kadar oku istersen etkisi hemen olur bunun..

ruhmin

Kayıtlı Üye
İş
Memur
göçmenoğlu bey kardeşim.tarık suresi depresyona girenler için öneriliyor.henüz akli melekelerim yerinde.tarık suresi yıldızlardan bahsediyor bir alaka da kuramadım:( bir gülme sesi geldi taa buraya...

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
göçmenoğlu bey kardeşim.tarık suresi depresyona girenler için öneriliyor.henüz akli melekelerim yerinde.tarık suresi yıldızlardan bahsediyor bir alaka da kuramadım:( bir gülme sesi geldi taa buraya...

tarık suresi sadece ona yaramaz oku dene..

Saprohil

Kayıtlı Üye
Cesaret sahibi misin ? Yoksa korku sahibi mi ?

Eğer cesursan eve gir.Korkma sakın korkma.Ayakların yere sağlam bassın.Kendinden emin bir şekilde gir.Adımların gururlu bir adamın adımları gibi olsun.
O evde gecele.Gece mutlaka seni korkutmaya çalışacaktır.

Nas-Felak-Ayetel kürsi bunları ezberle.Bak nas ile felak sırf cinlere darbe vurmak için indirilmiş ayetlerdir.

Kurandan başka hiç bir şeye de inanma.Kuranda nas ile felak sana yeter de artar bile.Sakın ve sakın Kurandan başka hiç bir uygulamaya yönelme.

İçinde mutlaka bir sure bulunsun ya da ayet.Eğer verilen formül Kurandan değilse uzak dur.

ruhmin

Kayıtlı Üye
İş
Memur
Sayın sonsuzgüç arkadaşım.yorumun için teşekkür ederim ama Nas,felak,ayetel kürsi v.b ayetler ordaki varlıklar için yetersiz kalıyor.ben sözkonusu evde tek başıma yıllarca kaldım.koşma seslerini çevredeki komşular bile duyuyor.cesaretsizlik yada korku gibi duygular inanın ki geçerli değil.koruma muskası ile eve girildiğinde bile muska üzerinizden kayboluyor.ev rum papaz evi ve hangi tılsımla mühürlendiyse günümüze kadar etkisini kaybetmemiş.bir de orda gömülü olan evliya var.o bana zarar verilmesini engelliyor.evde diğer kalmaya çalışanlar 1800 lü yıllara ait menşeysiz bir tüfekle intihar ettiler.

Saprohil

Kayıtlı Üye
Sayın sonsuzgüç arkadaşım.yorumun için teşekkür ederim ama Nas,felak,ayetel kürsi v.b ayetler ordaki varlıklar için yetersiz kalıyor.ben sözkonusu evde tek başıma yıllarca kaldım.koşma seslerini çevredeki komşular bile duyuyor.cesaretsizlik yada korku gibi duygular inanın ki geçerli değil.koruma muskası ile eve girildiğinde bile muska üzerinizden kayboluyor.ev rum papaz evi ve hangi tılsımla mühürlendiyse günümüze kadar etkisini kaybetmemiş.bir de orda gömülü olan evliya var.o bana zarar verilmesini engelliyor.evde diğer kalmaya çalışanlar 1800 lü yıllara ait menşeysiz bir tüfekle intihar ettiler.

Evde iyi varlık var dedin.Belki ona denk gelirsin ne malum ? Ama bana tuhaf geldi.İyi varlıklar kötü varlık bir arada duruyor.Hiç birbirleriyle çarpışmıyorlar.Demek ki ayak uydurmuş birisi diğerine.

gümüş

Kayıtlı Üye

İnanç ve güven sanırım burada ki anahtar nokta. Siz ya da kim yapıyor bu duaları onlarda bu eksik olsa gerek ...

zebun

Banlı Kullanıcı

Evde bir iyi bir kötü varlık var. Ayrıca bir evliya yatırı. Bir gömü. Ev rum papazı evi aynı zamanda... Güzel kurgu :)

hasan06

Kayıtlı Üye

Eğer cesursan eve gir.Korkma sakın korkma.Ayakların yere sağlam bassın.Kendinden emin bir şekilde gir.Adımların gururlu bir adamın adımları gibi olsun.

Nas-Felak-Ayetel kürsi bunları ezberle.Bak nas ile felak sırf cinlere darbe vurmak için indirilmiş ayetlerdir.

Kurandan başka hiç bir şeye de inanma.Kuranda nas ile felak sana yeter de artar bile.Sakın ve sakın Kurandan başka hiç bir uygulamaya yönelme.

İçinde mutlaka bir sure bulunsun ya da ayet.Eğer verilen formül Kurandan değilse uzak dur.
kardeşim çok güzel açıklamuş ve bunları yaparkende küçük abdest ve büyün abdestin olsun tmm mı ?

codzombi

Kayıtlı Üye
Tılsım da kullanabilirsin , cadıların kullandıkları tılsımlar da var , kabala da kullanılan tılsımları kullanabilirsin, sadece bir öneri :)

memories

Kayıtlı Üye
Müslüman birisiyseniz yaptığınız açıklamalardaki bazı yanlışları düzeltmek zorundayım.

Surelerin etkisinin bu varlıklara karşı etkisiz kaldığı hususunu belirtmişsiniz.Biraz açıklayıcı olmalıyım bu konuda.

1) Arapça çok hassas bir dildir.Bir harfin çekimini gerektiği kadar uzatmazsanız veya kısa tutmazsanız aynı kelime farklı mana taşır.Gereken manayı seslendirirken veremediğiniz mananın karşılığını ve gerçek tesirini beklemek yanlıştır.

2) Tecvid bilginiz var mı veya bu konuda kendinizi tam hakim kabul edebiliyormusunuz? Bu soruyu kendinize sorun lütfen.

3) Çok sevdiğiniz bir şarkıyı farklı bir sanatçıdan dinleyin.Aynı kelime ve müziği kullanan fakat farklı hitap ve tarz da söyleyen sanatçılarla mükayise edin.Sizde bıraktığı etki aynı kalacak mı bir tecrübe edinin lütfen.

4) Uygulamaya başlamanın öncesinde kendinizi koruyabileceğinize ve onlara kendinizi kabul ettirebileceğiniz inancı taşıyormusunuz?

Soruların karşısına soru eklemek en mantıklı çözümüde beraberinde getirir.Bu tecrübeden yararlanın lütfen.Ayrıca bu sureler korunma amaçlıdır.Cinlerin sahiplendiği yerden bir alim veya tecrübe sahibi bir insandan yardım alamadan kovamazsınız.Onlar tehdit edilmedikçe zaten sahiplendiği yeri terketmezler.Başedemeyeceklerini bildikleri bir gücü hissettikleri zaman ancak bu mümkündür.Fakat bunun amaç kısmıda o varlığın sizi rahatsız etmesidir.Sizin onu farkında olmasanız bile rahatsız etmeniz durumunda işler değişir.Onu kovma hakkınız bulunmaz.

Bu hususta yapılması gerekenler ancak korunma amaçlı yapılabilecek uygulamalıdır.Belirtilen mekan ya terkedilir ya da korunma veya tesirsizlik hususu amaçlı karşılıklı antlaşma yapılır.

pentagle

Kayıtlı Üye
İş
Yazar

evet arkadaş doğru söylüyo bunun için nas felak suresini ezberle çok işine yarar