Astral seyahat sırasındaki bilincimiz

oddyseus95

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar bir kaç gündür astral seyahat üstünde çalışıyorum ilk başlarda heyecanlanma felan oluyordu şimdi kendimi telkinleyerek iyice alıştırdım. şuanda içimde hiç bir tereddüt yok en kötü şeye bile hazırladım kendimi ama şunu merak ediyorum. astrale çıktığımda bilincim yerinde olacak mı atıyorum ben şuan napmam gerektiğini nereye gitmek istediğimi uğultular geldiğinde korkmamam gerektiği konusunda kendimi şartladım astral sırasında bunlar aklıma gelir mi acaba ?

Dimply

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar bir kaç gündür astral seyahat üstünde çalışıyorum ilk başlarda heyecanlanma felan oluyordu şimdi kendimi telkinleyerek iyice alıştırdım. şuanda içimde hiç bir tereddüt yok en kötü şeye bile hazırladım kendimi ama şunu merak ediyorum. astrale çıktığımda bilincim yerinde olacak mı atıyorum ben şuan napmam gerektiğini nereye gitmek istediğimi uğultular geldiğinde korkmamam gerektiği konusunda kendimi şartladım astral sırasında bunlar aklıma gelir mi acaba ?

Evet geliyor. Yani bende ilk de çok kısacık bir şey sürdü.Ama beynini kontrol etmen gerek.Çünkü o an çok şey düşünebiliriz.Yani sen nereye istersen oraya ışınlanırsın mesela.

oddyseus95

Kayıtlı Üye
peki benim anlamadığım astral bedenin aldığı görüntüler gümüş kordonla fiziki bedene gönderilip beyin tarafından yorumlanıyor mu. çünkü şuan gördüğümüz dünyayı beynimizin oluşturduğunu düşünürsek astral bedende bunu sağlayacak bişey yok aynı zamanda astral bedende etraftaki cisimlerden yansıyan ışığı algılamamızı sağlayacak göz türevi bişeyde yok. etrafı görmek nasıl mümkün olabiliyor ?

ruhname

Kayıtlı Üye
Evet geliyor. Yani bende ilk de çok kısacık bir şey sürdü.Ama beynini kontrol etmen gerek.Çünkü o an çok şey düşünebiliriz.Yani sen nereye istersen oraya ışınlanırsın mesela.
nasıl bi teknikle denediniz ???

Dimply

Kayıtlı Üye
nasıl bi teknikle denediniz ???

Benim kendime özgü şeylerim var.Bu bana öncelikle istemsiz oluyordu.Astral ne bilmezdim ben daha yaşım küçük çünkü.Ben bi odayı su dolu olarak düşünüyorum hatta su seslerini hayal ediyorum.Kalbimin sesine yoğunlaşıyorum.O suyun beni yukarı kaldırdığını düşünüyorum mesela. Ellerim ve ayaklarım titremeye başlıyor sonra.