Demon Çağırmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arfed

Kayıtlı Üye
Ben hayatımda fazla saygı görmeyen bir kişiyim. Ve aklımdan çıkmayan tek şey '' güç. '', buna kavuşmak için Demon çağırmaya karar verdim, demon bana istediğimi verebilir diye düşündüm. Çok sağlam kaynaklardan yararlandım... hatta bir kaynak demon'un siğilini kanımla çizmemi söylüyordu, ve öyle yaptım. Ayin bittiğinde hiç birşey olmadı... galiba bunlar palavra dedim kendi kendime. Bu ayinden yaklaşık yarım saat sonra ilginç şeyler olmaya başladı sanki bilgisayar ekranın çerçevesinden birşey görüyordum ama hiç birşey yoktu. Ve sanki beynimin içinde beni onayladığına dair bir şeyler hissettim, nasıl anlatsam size hiç birşey duymadım aslında sadece aklıma öyle bir düşünce geldi. Ama çok gerçekciydi. Sizden isteğim Baal hakkında bir şeyler bilen arkadaşlar varsa yardımcı olurmu ? ben yarı yunan yarı türküm yani babam türk annem yunan ve dedemin eski yunanca yazılar yazan ansiklopedilerinden kalma bir yazıda gördüm bu Demonları, ve aynı o kitapta yazan gibi yaptım.

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Bu tür konular çok fazla açılıyo denedin ve başaramadın çünkü ruhaniyete hazır diyilsin bu işler için uğraşman gerek çok uğraş sarf etmen gerek tahminimce yaşında küçük onlara verebilicek bir şeyinde yok tecrübe kazan bir kaç yıl sadece araştır denemeler yap hayatındaki bir çok şeyden vazgeçmen gerekcek

memories

Kayıtlı Üye
Seninle çocuk gibi oynarlar buna emin ol.Kalıcı rahatsızlık vermezler senin durumunda olan bir insana,biraz korkutur rahatsız ederler.Çünkü sen ne istediğini çağırmadan önce bilmiyorsun, varlıklarını hissettiğin anki durumunu bir düşün.Sadece güç, istiyorum demekle olmaz.Bir maksadın, niyetin vede samimi bir duruşun olmalı ve sen buna hazır değilsin gibi görünüyor.

Dimply

Kayıtlı Üye
Sana akıl vermek gibi olmasın ama bence bulaşmamalısın böyle şeylere.Bende çok şey istiyorum hayattan ama bunu kendi çabamızla belki yapabiliriz.

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
Adamı neden korkutsunlarki eğer korkuturlarsa adam onların hizmetçisi olmaktan vazgeçer sadece anlaşmalar yaparlar mesala namaz kılma ben sana para kazandırıyım gibisiden ....

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Demon iletişimi insanların eski astral varklıklarla konuşmasından ibarettir. Bu varlıkların çoğu eski Sümer tanrıları ve bır kısmıda eskı mısır tanrıları olarak bilinen oluşumlardır. Henüz bilinmeyen ve ortaya çıkmamış demonlarda yok değildir. Neyse nasıl yapıldığını anlatayım :
2 şekilde yapabilirsiniz :

1)eğer alın çakranız açıksa yarı meditatif bir pozisyonda iken iletişim mümkündür. Metitasyon pozisyonuna geçin , daha sonra iletişim kurmak istediğiniz varlıgın sigil ini imaje edin . yaksalık olarak 15 – 20 dk. Sonra size yanıt verecektir. İlk olarak kendinizi tanıtın ve onun ne olduğunu sorun. Daha sonrası ıse size kalmıştır. Ne sormak isterseniz sorabilirsiniz. Cok eski varlıklar olduğu için bilgedirler, bu yüzden çoğunlukla doğru yanıtları bulabilirsiniz.

2) alın çakranız açık değilse olabildiğiniz kadar rahat bir pozisyon alın . bir demon sigilinide imaje edin. daha sonra zihninizi susturun . bunu aklınızda bir kara delik varmiş gibi hayal ederek yapabilirsiniz. Bırakın tüm düşünceler oraya aksın ve kaybolsun. Bu işlem tekamülü olarak trans kelimesini kullanabiliriz. Artık trans a geçtiğinize göre yapmanız gereken tek şey gelecek olan varlığı kabul etmektir. Kabulden kastım bilicinizin yerini doldurması yada daha basit bir tabirle sizin bedeninize girmesidir. Yalnız budurumun tehlıkeleri çok büyüktür. Eğer varlık bil****nizin açılmasına izin vermezse kontrolü altına girersiniz. Bu nedenle pek tavsiye etmediğim bir yöntemdir. Ancak bu güvenilebilir varlıklar bulamayacağınız anlamına gelmez . bilinç kapalı olacağından soru sorma imkanınız yoktur ancak soruları onceden hazırlarsanız bilinç altınız soruları sorar. Cevaplar alırsınız ancak transtan çıktığınızda hatırlayamazsınız. Bu yüzden bir ses kayıt cihazı kullanmalısınız. Trans a girmeden önce kaydı baslatırsanız , trans çıkısnda bu kaydı dınlersınız. Son bir tavsiye ; kas tutulmaları çok fazla oluyor ayrıca yanınızda su bulundurmanız cok faydalı olur.
not : demonlar kimlerle iletişime geçecekelrine kendileri kara verir başarısızlık sizden kaynaklanmıyor olabilir çünkü her çağırıldıklarında yanıt vermeyebilirler.

- Alıntıdır ve denenmemiştir. Çocuklar denemesin !!! -

Saprohil

Kayıtlı Üye
Boş düşünceler.Güç kazanmak için Demon'a başvuracaksın.Vermezler güç müç.Aklınla güç kazanırsın.İnsan yönetirsin.Demonlar senin emrine ordu vermezler insan vermezler.Akılda bitiyor iş.

Sen yatıcan Demonda sana para getirecek.Gülerim ben böyle işe.Öyle olsa Milyarder olmuştuk.

Yapacağın şey şu.İlk okuyacaksın.Adam gibi okul bitireceksin.

Zekanı kanıtlayacaksın okulda.Sonra da demonlarla konuşursun.Aklını kullan.O senin koruyucun.Cahil adamlar hep kullanılır.Ama akıllı adamların karşısında ne olursa olsun fark etmez.

arfed

Kayıtlı Üye
Bu tür konular çok fazla açılıyo denedin ve başaramadın çünkü ruhaniyete hazır diyilsin bu işler için uğraşman gerek çok uğraş sarf etmen gerek tahminimce yaşında küçük onlara verebilicek bir şeyinde yok tecrübe kazan bir kaç yıl sadece araştır denemeler yap hayatındaki bir çok şeyden vazgeçmen gerekcek

19 yaşındayım, yanıtlarınız için teşekkürler.

zilzal

Kayıtlı Üye
okulunu bitir ilkönce ailene minnetdar ol Allahını bil emirlerini uygula o yeter sana gerisi yalan

raisisset

Kayıtlı Üye
Sanırsam bu dünyada en önemli şey ruhunu geliştirmek. Önce kendi eksiğini tanıyıp ardından bunu kapatmak. Ne güzel bir durum ki kendi eksiğini görmüşsün, bunu kapatmak istiyorsun. Ama demon çağırma ve ondan yardım isteme-kendi kendini geliştirebilecekken- kolaya kaçmak olur, ve de tehlikeli bir kolaya kaçma durumu. Saygı görebilmek için illa büyük bir güce sahip olmana da gerek yok. Aklın, tecrüben, yeteneklerinle de insanlar üzerinde çok iyi bi etki bırakabilirsin. Bence en iyisi, şu gördüğümüz dünyanın sınırları içinde kendini bir adım daha öne atmaya çalışman.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...