Astral Seyahat Hakkında..

byriddle

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Astral Seyahat yapmak için çalışmalara başlamayı düşünüyorum (ilk denemelerime) fakat hala korkularım var. Geri dönememe gibi şeyler kulağıma geliyor bu konuda içimin rahat etmesini isteiyorum. Korkmamın yersiz olduğunu söyleyenler var ama tam tersi gibi bir durum da var ve ben benim için en doğru açıklamayı istiyorum. Eğer yardımcı olabilecek olanlar var ise ne gibi şeyler olacağı ile ilgili yardımcı olabilirler mi ? Şimdiden teşekkür ediyorum..

ruhname

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Astral Seyahat yapmak için çalışmalara başlamayı düşünüyorum (ilk denemelerime) fakat hala korkularım var. Geri dönememe gibi şeyler kulağıma geliyor bu konuda içimin rahat etmesini isteiyorum. Korkmamın yersiz olduğunu söyleyenler var ama tam tersi gibi bir durum da var ve ben benim için en doğru açıklamayı istiyorum. Eğer yardımcı olabilecek olanlar var ise ne gibi şeyler olacağı ile ilgili yardımcı olabilirler mi ? Şimdiden teşekkür ediyorum..
korkulacak hiç bişey yok korkuların yersiz ve pek çok teknikde var ama burada yardımcı olacak deneyimli arkadaşlar varsa onlar hem sana hemde bana yardımcı olsalar sevinirim :)

AJA

Elit Üye
http://www.gizlimabet.com/forums/546-Astral-Seyehat Bu linkte bir sürü konu var astral seyahat ile ilgili,aslın da konuyu açarken bu başlıkları açmış olsaydınız tüm sorularınızın cevabını bulabilirdiniz,armut piş ağzıma düş yok :)

Geri gelmeme gibi bir durumunuz yok,sadece bilinçsiz şekilde yıldızlara gitmeyi demeyin kaybolabilirsiniz :D Bunun dışında ölmeniz söz konusu değil.

demonic

Kayıtlı Üye
çıkmadan önce kulakta uğultu,baş dönmesi yada rahatsız edecek duygular olabilir.korkudan birşey doğmaz.korkarsanız yapamazsınız...

byriddle

Kayıtlı Üye
http://www.gizlimabet.com/forums/546-Astral-Seyehat Bu linkte bir sürü konu var astral seyahat ile ilgili,aslın da konuyu açarken bu başlıkları açmış olsaydınız tüm sorularınızın cevabını bulabilirdiniz,armut piş ağzıma düş yok :)

Geri gelmeme gibi bir durumunuz yok,sadece bilinçsiz şekilde yıldızlara gitmeyi demeyin kaybolabilirsiniz :D Bunun dışında ölmeniz söz konusu değil.

Oradan konulara baktım ama direk cevap aradığım için konu açtım. Yanlışlarım için üzgünüm. Bir de şimdi yıldız mevzuyu kattınız ya eğer yapabilsem şu an yıldızları tercih ederim aklıma girdiniz :)

Cevaplarınız için tşkler eyv sağolun.

AJA

Elit Üye
Oradan konulara baktım ama direk cevap aradığım için konu açtım. Yanlışlarım için üzgünüm. Bir de şimdi yıldız mevzuyu kattınız ya eğer yapabilsem şu an yıldızları tercih ederim aklıma girdiniz :)

Cevaplarınız için tşkler eyv sağolun.

Astral prjeksiyon sandığınız kadar kolay değil :) Sevgili demonic'in de dediği gibi korkarsanız başarılı olamazsınız.İlk çalışmalarınız korkudan arınıp düşüncelerinizi susturmak olmalı,farklı teknıkler deneyip uzun süre üzerine çaba göstermelisiniz.
Bu çalışmalara başlamadan önce, konunun ciddiyetini fark etmek çok önemlidir. Niyetinizi önceden belirleyin...

Bu tür bir deneyi gerçekleştirmek istemenizin sebebi olarak; diğer insanlara hava atmak, diğer insanlara karşın üstünlük sağlamak gibi düşüncelerinizin şuuraltınızda olup olmadığını çok iyi tespit edin... Eğer böyle bir düşünceye sahipseniz bu çalışmaya hiç başlamamanız sizin açınızdan daha yararlı olacaktır. Çünkü bu tür negatif düşünceler negatif tesirleri üzerinize çeker ve başarınızı olumsuz yönde etkiler.

Ayrıca bu tür negatif enerjiler arzu edilmeyen sonuçlarla karşılaşılmasına sebebiyet verebilir. Bu çalışmaya sizi yönlendiren etken bu tür bir isteğin sonucuysa, Astral Seyahat deneyinde başarı elde etseniz bile, bedeninizden ayrıldıktan sonra serbest hale gelen şuuraltınıza negatif enerjilerin birikmesi sonucuyla karşılaşabilirsiniz. Bu da sizin psikolojik ve fizyolojik dengenizi olumsuz yönde etkileyecektir.
Korkunun temelinde; bilgisizlik vardır... Bu nedenle korkumuzu yenebilmeniz için yapılacak tek şey; bu konuyla ilgili bilginizi artırmaktır... Böylelikle korkulacak yegane şeyin korkunun kendisinden başka bir şey olmadığını gerçek anlamda farkedebileceksiniz. Bunu gerçek anlamda farketmeden korkularınızı, endişelerinizi ve heyecanlarınızı yenebilmeniz mümkün değildir.
Yıldız yada gezegenler yapabileceğiniz en son şey.Eğer bu konuda ilerlemek ve sonuç elde etmek istiyorsanız bunu aklınızdan çıkarın.Hatta ilk başarılı olduğunuz da odanızdan ayrılmayın :)

byriddle

Kayıtlı Üye
Çok lüzümlu yazmışsınız teşekkür ederim.

Dimply

Kayıtlı Üye
Bende bir şey sorsam ? :) Şimdi ben bir kere başarılı oldum ama yinede korkuyorum.Mesela bir şey gördüm o an çok korktum.O varlığı görüp korktuğumda bedenime geri mi girerim? Sonrasında bir şey olur mu?

AJA

Elit Üye
Başarılı olduğunuzu biraz açarmısınız ? Korktuğunuzda büyük ihtimal bedeninize geri dönersiniz.Sonrasında bir şey olmaz,mümkünse yatağınızdan kalkmadan uyumaya devam edin.

Dimply

Kayıtlı Üye
Başarılı olduğunuzu biraz açarmısınız ? Korktuğunuzda büyük ihtimal bedeninize geri dönersiniz.Sonrasında bir şey olmaz,mümkünse yatağınızdan kalkmadan uyumaya devam edin.
Kendimi karşıda gördüm.Ama bu 1-2 sn sürdü sonra tekrar yatağımdaydım.

AJA

Elit Üye
Korktuğunuz için tam çıkış yapamamışsınız.Unutmayın,bir daha ki tam deneyiminiz de odanızdan ayrılmayın,evi dolaşın odaları.

iyi forumlar :)

memories

Kayıtlı Üye

Geri dönememe gibi bir durum söz konusu değil.Siz bu korkulara sahipken asıl problem geri dönüp dönmemek değil ruh ve fiziki bedeni ayrıştırmak.Astral seyahat işin en son kısmı.Bu deneyimi yaşamadan daha önce bir kaç deneyim yaşamalısınız.Herşeyin başlangıcı şuur kontrolü.Siz korkularınızı yenemediğiniz sürece bu deneyimi yaşayamazsınız.Belki çok araştırdınız bu veya diğer forumlarda.Çeşitli telkin ve yöntemler mevcut.Sizin bu korkularınızla başlangıç evresine dahi ulaşmanız çok zor.Size uygun bilinçsiz bir başlangıç metodu diyeyim.Bu metodla direk uygulamanın birinci kısmına geçersiniz.Korkularınızla yüzleşme kısmı.Bi kaç denemeyle korkularınızı yeneceksiniz.Sonrası daha kolay olacak sizin için.Astral seyahatin bilinçsiz hazırlık evresi için kesinlikle uykusuz olacaksınız.Yani uykunuzu almış bir durumda olacaksınız.Fakat fiziki bakımdan çok yorgun olmalısınız.Harici olarak müzik, kalıplaşmış cümlelerden oluşan telkinler gibi herhangi hiçbir telkine ihtiyacınız olmayacak.Fiziki yorgunluğun uygulamada en baside indirgenmiş hali cinsellik.Forum da fazla açıklayıcı yazamıyorum lütfen anlamaya çalışın. Burda 3. göz devreye girecek.alın çakrasıyla beraber deneyimleyeceksiniz.Baş ağrıları hissedeceksiniz ilk başlarda.Bu yöntem astral seyahatin başlangıç evresindeki korkuyla yüzleşme olayını yok eder.Çünkü devrede alın çakranız vardır.Siz bütün kontrolü ona bırakırsınız.İnsanların çoğu lucid rüya ile astral seyahati birbiriyle karıştırıyor.Bu hataya düşmeyin.Dediğim gibi astral seyahat işin en son kısmı.Önemli olan bu evreleri tamamlayabilmek.Sonrasında tüm kontrol zaten sizde olacak.

C0D3xR00T

Kayıtlı Üye
Uyku ne kadar tehlikeliyse astral seyahat da o kadar tehlikelidir yani korkulcak bir durum yok kardeşim. :)

AJA

Elit Üye
İlkel dinlerden günümüze kadar gelmiş tüm dinlerde de varlığı kabul edilen, insanın yalnızca rüyalarında gidip gezebileceği bir düşler dünyası vardır. Kimine göre cinler bu bölgede yaşamaktadır.
İnsanın korkularıyla ya da düşünceleriyle yüzyüze kalabileceği tek yerdir. Her şey düşünce hızına dayalı olduğundan, korktuğunuz herhangi bir şey aklınıza geldiği anda onu karşınızda bulabilirsiniz. Ama korkacak bir şey yok. Çünkü aklımıza gelip de vücut bulan her şeyin o anda yok olduğunu düşünerek ondan kurtulabiliriz. Bu dünyanın bir değişik özelliği ise, kendinizi olduğunuzdan çok daha farklı olarak görebilmenizdir. Farklı bir insan, hatta farklı bir yaratık.
Günlük hayatta tasarladığınız ve hayata geçirmeye çalıştığınız her düşünceyi orada kontrol edebilirsiniz. Astral boyut bir nevi düşüncelerinizin bedenlendiği yerdir.Kısacası düşler bölgesi :)

iyi forumlar.

byriddle

Kayıtlı Üye
Düşüncelerini paylaşan herkes için çok teşekkür ederim arkadaşlar :)

Dimply

Kayıtlı Üye
Dün gece tekrar denedim.Biri beni sanki çekiyor.O havalanma hissi kadar güzel bir şey yok.Ama malesef yinede korktum çünkü baya titredim.Bugun vazgeçmiyeceğim :D Midem bulandı sonrasında ama yapıcam yani :)