mutluluk anahtarı

dido06

Banlı Kullanıcı
Çingeneler , anahtar bulmanın hayatınıza ugur getirecegine ve kısa bir zaman sonra size aşkta evlilikte, işte ve herhangi bir onemli mevzuda başarı kapılarını acacagina inanirlar..

*Eger anahtar bulduysanız* buldugunuz anahtarı tutun ve bir beyaz mum yakın. Dileginizin kapının arkasında oldugunu ve o kapıyı buldugunuz anahtarla acabileceginizi hayal edin.

Hayal ettiginiz kapıyı bir kagidin uzerine cizin. Kagıdın ustune anahtarı yerlestirin. Yanan mumdan anahtarı kagıda yapistirmak için : ikisinin üzerine erimiş mum dökün ve sogumasını bekleyin.

Sonra kagıdı anahtar icinde kalacak sekilde , zarf veya paket haline getirin ve akan mumla uclarını muhurleyin.
Mumu sondurun (üflemeden) . Gece dileginizin gerceklesecegine inanarak, paketi ateşe atın ve dileginizi cennete dogru yollayın.

İşlem bittiginde, dileginizin tekrar yerine gelmesi icin, tamamen unutmaya calisin. Mucizelere inanın inandiginiz sey olacaktir..

Alıntıdır.

külkedisi

Kayıtlı Üye
bey çok şey buldum,mesala denizde alyans buldum,yolda altın künye buldum,daha çok para buldum,ama hiç anahtar bulmadım,inşallah bulurum ve yaparım.