ı-doser'de yeni olanlar

makine22

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar öncelikle bu konuyu herkesin okuması lazım. İnternette veya torrent sitesinde her hangi bir yerde nerede olursa olsun mp3 formatında asla indirmeyin. İçine subliminal mesaj yerleştiriliyor ve beyninizi, kişisel gelişiminizi engelliyor. Kötü istediklerini yaptırıyorlar. Bunun için drg formatında bulup idirmeniz sizin için daha güvenli olmanızı sağlar. I-doser programını indirip, drg formatını mp3 convert edebilirsiniz. Bu size güven sağlar.

Yönetici notu: Forumda 2 numaralı yazı büyüklüğünü kullanınız, 3 numara değil!

guvenhur

Kayıtlı Üye
Sevgili makine 22 bu söylediğinizi nasıl yapabiliriz ayrıntılı yazarbilirmisiniz, b.s. hakkında çok ayrıntılı bilgim yok, teşekkür ederim.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
I- doser programı kendi içerisinde convert özelliğini barındırıyor. Dönüştürmek istediğiniz dozu programda açın, alttaki düğmelerde dönüştürme seçeneği mevcut. Kaydedeceğiniz yeri seçip onaylamanız yeterli. Kolay bir işlem.
İyi Forumlar!

caglar34

Kayıtlı Üye
Ben birkaç dozu birkaç kez dinledim hiçbir işe yaramadı. :S Gayette iyiyim

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Dinlediğiniz aygıtta ekolayzer ayarlarını normal yapın. Stereo çıkış aktif olmak zorunda aksi taktirde verim alamazsınız.

caglar34

Kayıtlı Üye
Telefondan dinliyorum ekolayzer normalde. Sorun bende meditasyon yaptığım halde bişey olduğu yok. Son zamanlarda hiçbişey yapamıyorum. Psişik güçlerimi kaybettim sanırım..

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Valla ben de bu hafta içinde tekrar astral projeksiyon ile uğraşmaya başladım. Benim de pek bir ilerleme kaydettiğim söylenemez. Ama azimle devam etmek gerekiyor. Ancak i-doser yerine normal yöntemleri kullanmanızı tavsiye ederim. En kaliteli ve güvenli tecrübeyi bu şekilde öğrenirsiniz. Ben şu an astralqh dozu deniyorum sadece daha çabuk uyuşmamı sağlıyor bu etkisini gördüm. Geri kalanı yine normal çıkış denemesidir. Bütün iş inanç ve azimde. Yapacağınıza inanarak sabırla çalışmalara devam edin.

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
Telefondan dinliyorum ekolayzer normalde. Sorun bende meditasyon yaptığım halde bişey olduğu yok. Son zamanlarda hiçbişey yapamıyorum. Psişik güçlerimi kaybettim sanırım..

konu hakkında yeterli bilgiye sahip olan varsa yapamayanları bir kez daha uyarsın.özellikle şu alıntı yaptığım arkadaş iyice saçmalamış.kardeşim insan psişik güçlerini kaybeder mi hiç ? boş yere yanlış şartlandırma yapma... muhtemelen hata yapmışsındır.bazılarımız odaklanma sorunu olduğu için tam konsatre olamıyor o nedenle olabilir. veya en baştan değil de yüksek dozlardan başlamışsındır... tekrar söylüyorum psişik yetenek kaybedilmez.bu yaşam enerjisini kaybetmektir zaten.saçmalamayın yaw...

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
eğer bunları önceden yapabiliyorum diyosan gerçekten helal olsun :) ama tavsiyem meditasyon yapıp, çalışmalarına hız kesmeden ve umudunu kaybetmeden devam et :) dost tavsiyesi :)

Tensai

Kayıtlı Üye
Sayın caglar34;

Psişik güçleriniz kaybetmediğinizi ve kaybetmeyeceğinizi garanti ederim.Muhtemelen sadece odaklanma sorunu yaşıyorsunuz.Bu nedenle önceden yapabildiğiniz hiç birşeyi artık yapamıyorsunuz.Konsantrasyon çalışmaları yapmanızı tavsiye ederim odaklanmanıza büyük faydası bulunacaktır.

prensess

Kayıtlı Üye
Arkadaslar bu i dozer lere ne oldu indiremiyorum ve internette de bulamafim heryerde kirilmis.benim icin en guvenilir yer buradi idi burdaki arkadaslarin payladtiklari i dozeri istiyorum aynisina badka yerde baktigim zamsn hem ucretli hem de cok farkli sesler olmus.deyismis bu tehlikelimi bilemedim onun icin de satin almadim