Siz ne için yapıyorsunuz?

Dimply

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkesin bir nedeni vardır bence astral yapmak için.Kimi istemsiz,kimi merak için kimi de birini görmek için astral yapıyor.Eğer özel değilse siz ne için yapıyorsunuz?

Ben gezmek ve birilerini görmek için yapıyorum :D

AJA

Elit Üye
Astral seyahati kim ne için ister bunlar çok farklılık gösterir.En çok birini görme arzusuyla yaparlar yada yapmaya çalışırlar.İşin esas amacı ilim bilgi ve farkındalığın artması dışında olmamalıdır. Bana sorarsanız ; söylemem :D

C0D3xR00T

Kayıtlı Üye
Ben meraktan yapmaya çalışıyorum :D Başardıktan sonra amacım kesinlikle değişir. :D

ets

Kayıtlı Üye
geçmiş ve geleceğe gidebilmek için yapıyorum...

ets

Kayıtlı Üye
geleceğe gidilemez diye biliyorum ?

Aslında geçmiş ve geleceğe gidilebilir, fakat gördüklerimizin gerçekliğinden emin olamayız.
Gidip bing bange baktığımızı düşünürsek bunun gerçekliğini kestiremeyiz, bilinç altımızda ki düşünceleri de izliyor olabiliriz.
Aynısı gelecek için de geçerlidir. Astral seyahat zaman makinası değildir, onu da belirtmekte fayda var.
Ama gidilebilir diye düşünüyorum, daha o aşamaya gelemedim...

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Otobüs biletleri pahalı dermişim ve siteden kavulurmuşum :D

Hiç denemedim.

termagant

Kayıtlı Üye
Ben gidip te dönememekten korkuyorum :) O yüzden yapamıyorum :)

Ama dener de başarabilirsem, iş yerimde tabii müdür pozisyonuna geçtiğimdeki tavrımı merak ediyorum :D

Dimply

Kayıtlı Üye
:D Öğretmenimin anlattığı şeylerden sonra ben yapıcam.Yaptım da 1 kere fakat saniyeler sürdü :D

AJA

Elit Üye
Astral prejeksiyonda geçmiş yada gelecek yoktur.Geçmişe yada geleceğe gidemezsiniz.Sadece rehberiniz var ise size gelecekten bilgi verebilir ki bunu sıradan kişiler yapamaz.

İyi forumlar.

Dimply

Kayıtlı Üye
Astral prejeksiyonda geçmiş yada gelecek yoktur.Geçmişe yada geleceğe gidemezsiniz.Sadece rehberiniz var ise size gelecekten bilgi verebilir ki bunu sıradan kişiler yapamaz.

İyi forumlar.

Bu rehberler kim oluyor?Cin falan mı ? Zarar gelir mi yani.

ruhname

Kayıtlı Üye
benim amacım uçmak hissini algılamak en büyük gayem bu :)

nil73xx

Kayıtlı Üye
benim merak ettiğim astral de bilincimiz nasıl oluyor? rüya da gibi mi oluyoruz?