Buna Anlam Verebilen Birisi Varmı ?

anton

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhabalar, forumda yeniyim, yaklaşık 2 gün oldu forum mükemmel, aradığım her şey var doğrusu, neyse konumuza gelelim. Ben şuan 18 yaşındayım fakat 3 yıldır cinlerle perilerle uğraşıyorum. Bundan 2 yıl öncesine dönelim, ben garip sesler duymaya başlıyordum, o sıralar yakın bir arkadaşım benimle kalıyordu ona anlatıyordum inanmıyordu, neyse bir gün gece yatıyorduk uyandım, saat 3 gibi hala hatırlıyorum sanki daha dün yaşamışım gibi geliyor bana. Böyle sesler duyuyordum fısıltı sesleri, adımı fısıldıyorlardı kulağımın dibinde, sanki yanımda biri yatıyor gibi hissediyordum arkadaşım inanmadı. İşte söylediğim gibi saat 3 gibi gece yarısı yattığım yer sallandı, arkadaşım dedi sende hissettin mi bende dedim sana anlattım inanmadın dedim bu bana hep oluyor dedim, ben alıştım dedim artık. Sonra lambayı açtık baktık, şuan tüylerim diken diken oldu gözlerim yaşardı.. Lamba sallanıyordu içerilere baktık içerinin lambaları yerinde sallanma yok ama öyle bir sallanıyordu ki arkadaşım annemlerden yardım almak istedi hayır sakın dedim kolundan tuttum. Dedi ben yarın gideceğim filan o gün bu gündür görüşmüyoruz.

Benim çok sevgim var bu tür varlıklara, cübbemi odama asıyordum onları görebilmem için. Bakın psikolojimin bozuk olduğunu düşünmeyin, tedavi de gördüm ama her şeye devam yine. Neyse bir süre hiç bir şey olmamıştı, geçenlerde yine aynısı oldu lamba sallandı, sanki yattığım yerde böyle beni sallıyorlardı. Bir şey daha söylemek istiyorum, ister inanın, ister inanmayın tanrı şahidim olsun ki bunların hepsini yaşadım. Bilgisayar kabloları havadaydı böyle, beni boğmaya geliyorlardı sanki, bağırdım ne istiyorsun benden dedim, annemler geldi ne oldu filan bir şey yok içeri gidin dedim. Odamın kapısı kilitli yatıyorum zaten, hep karanlığı çok seviyorum, şimdi görsem korkmam, ifritle iletişim kurdum artık alıştım yani ama kafama takılan bir soru var bana musallat mı oldular?

Bazen forumlarda okuyorum çoğu şey bende de var mesela anlatayım 1. Tedirginlik hissi, mesela yürürken biri beni takip ediyor sanıyorum, insanlardan uzak duruyorum, karanlıkta oturup karanlıkta yatıyorum, gün ışığına çıkmıyorum kesinlikle 1 yıldır böyleyim. Hiç insan içine çıkmıyorum, çıkarsam akşam çıkarım, karanlıkta ellerim uyuşuyor bazen bazen de mesela geçen gün beni boğuyorlardı sanki, sıktıklarını hissettim boğazımı yatakta yatıyordum. Sadece su içip geri yattım, ben intihar da ettim ama ölmedim, çalıştığım yerde içip kendimi asmıştım, patron gelmiş kurtarmış. Bana cinler mi musallat oldu bu konuda bilgi verirseniz çok sevinirim neyse.

Çok uzadı yazım beni dinleyen , dinlemeyen dostlarıma çok teşekkür ederim. Tekrar söylüyorum bunlara inancınızı yitirmeyin. Kesinlikle inanın, bunlar gerçek bir varlık. Belki size saçma gelebilir ama bunların hepsini yaşadım. Yaşamadan bilemezsiniz.. Teşekkürler herkese iyi forumlar dilerim dostlarım..

Keira

Moderator
İfritle bile iletişim kurabilecek kadar güçlüsünüz ancak bu yaşadıklarınızın (gerçekten yaşandıysa) musallat olma olayı mı olup olmadığını bilmiyorsunuz, ilginç.. İyi forumlar..

anton

Kayıtlı Üye
Öncelikle yorumun için teşekkür ederim, yaşadım dostum bunların hepsini. İfrite kalkıp bana musallat mı oldun diyeceğim? Aynı zamanda ben ifritle 3 yıldır uğraşıyordum ancak kısa bir süre oldu onunla iletişim kuralı. Ne yapacağımı bilmiyorum, öğrenip her şeyi yapacağım zaten. Yine de benden bilgili tecrübeli biri vardır diye umuyordum. İyi forumlar..!

Keira

Moderator
Siz daha benim yazdığımı anlamamışsınız. Ben demek istiyorum ki ifritle iletişim kurabilecek kadar güçlü ve bilgili olan kişi bu başına gelenlerin de ne olduğunu bilirdi, anlayabilirdi..

scLeng

Banlı Kullanıcı
Fikirlerinize saygım var lakin bilgisayar kablolarının havada uçup sizi boğmak istemeleri falan bana çok egzantrik geldi.Cinlerin maddesel hayata bir tesiri yok diye biliyorum yanılıyorsam bile böyle birşeyin mümkün olamayacağını ve kusura bakmayın ama sizin biraz abarttığınızı düşünüyorum.Vesvese yada isminizin fısıldanması , size görünmelerine inanırım ama boğmak öldürmek sanmıyorum...

AJA

Elit Üye
Daha çok gençsiniz ve malesef boyunuzdan büyük bir işe kalkmışsınız.Sorunuzun cevabı musallat durumu söz konusu.Sizi ölüme kadar götürmüş,sizi sevdiğini düşünmüyorsunuz elbette ?İfrit değilde bunu size yapan sizden güçlü olan cin yada cinler gibi görünüyor..

Şimdi ben size bir soru sorsam ; neden onlarla iletişime geçtiniz ? Niyetiniz neydi ?
Bu durumu ailenize bildirmeniz doğru olucaktır aksi taktirde müdahele etmez yada edilmesine müsade etmezseniz burada şuan yaptığınız gibi yazmak değil yardım isteyecek durumda bile olamayabilirsiniz..

Ü

Üye silindi 15237

İfrit Cin Peri gibi doğaüstü varlıklarla iletişim kurabilmek için güçlü bir Hüddam İlmine sahip olmanız lazım yoksa aksi takdirde

başınız derde girer . Bu konulara fazla merakta iyi değildir size önerim bu konuyu en kısa zamanda ailenize bildirin

gereken yapılsın yoksa ilerleyen zamanlarda başına daha büyük sıkıntılar açarlar ...

Sana bir tavsiyem'de olacak

Sürekli abdestli gezmeye çaba göster
Bol bol Nas Felak Ayetel Kursi İhlas sürelerini oku
..

Rabbim Şifa İhsan eylesin

alin

Kayıtlı Üye
Sayın anton, kırmızı renk, site yönetiminin uyarı rengidir. Yeni üyelerimiz için site kurallarını ana sayfaya sabitledik. Faydalı bilgi alış-verişi olması için öncelikle kurallara uymalıyız. Her kelimeye büyük harfle de başlanılmaz. Bundan sonra dikkat edeceğinizi umuyoruz.