Evleneceğin kişiyi gör.

peril

Kayıtlı Üye
merhaba sizlerle çok basit bir davet paylaşmak istiyorum. Genelde bayanların kiminle evleneceklerini görebilmeleri için yapılan bir davet.

Büyük bir aynanın ker iki yanına beyaz bal mumundan yapılmış iki adet mum yakın. Ortasına düz su bardağının içine su doldurun ve bardağın içine evli bir kadının (erkek bakacaksa erkeğin) alyansını atın . İhlas ve Fatiha okuyup bardağın içindeki alyansın ortasına bakın. Evleneceğiniz kişi görünecektir.
DİKKAT : Yaparken ışıkları söndürün ve tam bir sessizlik sağlayın. Yatsı namazından sonra yapılmalı. Yapmadan önce güzel kokulu bir tütsü yakılırsa sonuç daha başarılı olur.
Suya konsantre olarak bakın şekil belirginleşecektir.
İşiniz bittikten sora suyu bir çiçeğin dibine dökün.
Hayırlı kısmetler
smile.gif
ama sonuc bilinmiyor

alternate_aya

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Kimseyi görmezssek yandık yani :D Çiçeği olmayanlar ne yapsın :p

medusa

Kayıtlı Üye
Valla çok merak ettim, denemeye değer :)

dido06

Banlı Kullanıcı
Ya bir çok formülde tütsü yok. Ama böyle pratik birseyi yapmak istesem, gün içinde tütsü yoksa odaya güzel kokulu bir parfüm veya esans sıksak olur mu?

nora22

Kayıtlı Üye
İş
matematikci
Bal mumu olmasa da olur mu? Ve namaz kılmak mı gerekiyor?:euro:

ecrend

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bunu deneyen var mı? Ben acemiyim bu konularda, bu siteyi yeni keşfettim. Öğrenmeyi ve yapmayı çok istiyorum. Yapan arkadaşlar varsa sonuç bildirebilir mi? Lütfen.

repece

Kayıtlı Üye
Ben denedim yılar önce hiç bir şekilde çıkmıyor. Sadece hayali birşeyler görünüyor, ama o görünenle evlenmiyorsun. Uğraşmaya değmiyor, bir sürüde korku kalıyor insanda.

mrvyl

Kayıtlı Üye
Büyü yaparken bir de namaz kılacağız..Adam öldürürken oruçlu olmak gibi birşey bu... Uğraşmayın böyle şeylerle..

esilah

Kayıtlı Üye
Ya göreceğim kişi sevdiğim kişi çıkmazsa ben yapmak istemiyorum olmazsa da hayallerim yıkılmasın bir süre.

dilem

Kayıtlı Üye
mrvyl söylediklerinde haklısın, bence de. Ama bu büyü sayılmaz ki bence...Bilmiyorum, yanılıyor muyum? Ama değişik bir yöntem ve büyü ile alakası yok gibi ...

oksana

Kayıtlı Üye
Suya bakmak riski bir çalışmadır bence.Dikkat edilmelidir.Su vesiledir burda.Bu kendi fikrim sadece paylaşmak istedim.

matthew

Kayıtlı Üye
Ben çokkk merak ettim yaa. Deneyen bir kişi var ve oda olumsuz bir yorum yapmış. Ama ben o arkadaşı çok merak ediyorum, o yüzden sanırım deneyeceğim =)
Bir sorum olacak :) Karanlık ortamda nasıl göreceğiz. Loş bir ışık olsa olur mu acaba?

take

Kayıtlı Üye
Deneyen yazsın, ben de merak ettim. matthew denedin mi?

değer

Kayıtlı Üye
Ben 2000 yılında yapmıştım bunu, hıdırellez akşamı abdest aldım, masanın üstüne beyaz dosya kağıdı,üstüne yarım su dolu altı düz bir bardak ve bardağın her iki yanına beyaz mum yaktım. Gece saat 24:00 de evli birinin yüzüğünü içine attım, ilk önce bir şey çıkmadı ama sonra yüzüğün içinde bir surat belirdi. Önce çok korktum, bakamadım. Ama resmen kaşı, gözü, yüzü çıktı
arkadaşlar. Ve yıl 2009 ben o yüzüğün içinde suratı beliren adamla nişanlıyım:hurray: Hazır hıdırellez zamanı gelmişken deneyin derim, bir şey kaybetmezsiniz:cowboy: