Sizce bu gerçek bir işaret mi yoksa yalnızca tesadüf mü?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CimBom

Kayıtlı Üye
Şimdi benim aşık olduğum bir çocuk var yalnız ben ona platoniğim sadece uzaktan seviyorum... İşte sonra hani olur ya sizin baş harflerinizin yazılı olduğu bir şeye denk geldiği zaman içiniz bir hoş olur bende bu yüzden ikimizin baş harflerimizin yazılı olduğu bir plaka görmek istiyordum uzun zamandır saçma bir istek ama böyle yani :D En son bugün yolda yürürken yine arabaların plakalarına bakmaya başladım ama yine bulamadım ve sonunda içimden ''Allah'ım eğer benim onunla ilgili olan hayallerim gerçekleşecekse o plakayı göreyim ama gerçekleşmeyecekse görmeyeyim ve vazgeçeyim bu sevdadan'' dedim.. 1-2 saat sonra tekrar dışarı çıkmıştım bu sefer yanımda 8 yaşındaki kuzenimde vardı yürüyorduk ve plaka olayını tamamen unutmuştum o sırada kuzenim ''aaa V... abla bak VR'' diye seslendi bende ''ne VR'si'' dedim ve sonra bana hiç bakmadan yanından geçip gittiğim geride kalmış bir arabayı göstererek ''bak arabanın plakası VR'' dedi. Kafamı geri çevirip arabaya baktığımda plaka harfleri gerçekten VR şeklindeydi.. Ben buna çok şaşırdım çünkü kuzenim 8 yaşında zaten bu aşk olayımla hiçbir ilgisi veya bilgisi yoktu onun ama yalnızca bir tesadüf neden olmasın ki diyorum kendi kendime sizce nasıl?

canmert196

Kayıtlı Üye
Tesadüflere inananıp inanmamak sizin kendi kişisel tercihinizdir ama ben tesadüflere inanmam. :)

Yönetici notu: Türkçede c, ç, g, ğ, s, ş, ı, i, o, ö, u, ü, olmak üzere noktalı harfler bulunmakta ve kullanılmaktadır. Türkçeyi dilimizi hakkı ile kullanınız. Sms Türkçesi ile değil!

Dimply

Kayıtlı Üye
Eğer kuzeninde bilmediği halde sana onu söylediyse farklı bir olaydır :D

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Sayın cimbom öncelikle verdana kullanınız yazı formunda arial deği. Paylaşımınıza gelince şu koskoca evrende tesadüf diye bir şey yoktur. Yorum tercih elbette sizin. :)

Sevgiler... :)

Salick

Kayıtlı Üye
Tesadufe inanmam , benim dusuncemdir. Bence siz evrene bir soru sormussunuz ve cevabini almissiniz diye dusunuyorum, ama hep hakkimizda hayirli olani istemek en guzeli...

Keira

Moderator
Bir şeyi çok istediğimizde evren bize onu gösterir ya da gönderir. Tesadüf diye bir şey yoktur..

mecra

Kayıtlı Üye
Tesaduf oldugunu ben de dusunmuyorum. Cok fazla isteyerek ya da inanarak kendinize cekmis olabilirsiniz. Simdi dusunmeniz gereken bu yogun istekle istediginiz kisiyi kendinize cekebilir misiniz? ;)

CimBom

Kayıtlı Üye
Tesaduf oldugunu ben de dusunmuyorum. Cok fazla isteyerek ya da inanarak kendinize cekmis olabilirsiniz. Simdi dusunmeniz gereken bu yogun istekle istediginiz kisiyi kendinize cekebilir misiniz? ;)
İşte bunu yapabilir miyim maalesef bilmiyorum.. Ama olsaydı 3 aydır aynı okuldayız olurdu o yüzden hiç ümidim yok artık bu konuda :(

MuratDeniz

Kayıtlı Üye
Kuzeninin bu olaydan gerçekten haberi yoksa Pisişik olarak onun bilinç altına girmiş ve bunu ona aşılamış olabilirsin (gerçekten görmeyi çok istemişsen). Bir işaret olacağını pek sanmasam da, neden olmasın demekten kendimi alamadım açıkcası :) belkide açılmasanda yakınlaşmayı deneyebilirsin belkide gerçekten olabilir neden olmasın ? :)
İyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...