kayınvalide sevgisi

peril

Kayıtlı Üye
Evli olsun bekar olsun herkes,eşinin veya sevgilisinin annesi tarafından sevilirse mutlu olur.siz sevginizi ona yollarsanız kayınvalidenizi kazanabilirsiniz.Bir Cuma akşamı ay büyümeye başlayınca,bir pembe mum alın ve dileğinizi üstüne yazın.Dileğinizin kalpten gelmesi gerek.Mesela: ''(kayınvalide adı) beni sev'' şeklinde olmalıdır
Şifa için mavi,aydınlanmak için sarı başlı toplu iğne alın.Bu iğneleri,mumun üzerine mesajınızın başlangıç ve bitiş noktalarına,ucu diğer taraftan çıkacak şekilde saplayın.Mumu yakın ve mum ışığını,kayınvalidenizin kalbinin ışığı olarak hayal edin.Mum,kendiliğinden sönene kadar bekleyin.
Sonra bir lale soğanı alın,çünkü lalelerin,uzaklaşmayı engellediğine ve insanları birleştirdiğine inanılır.İğneyi,laleye sokarken dileğinizi tekrarlayın.Sonra fidanı bir saksıya veya bahçeye dikin.Lale soğanı ile beraber kayınvalidenizin de,size olan sevgisi büyüyecektir.

kaynak:Recinal sekoot

A dan Z ye büyüler

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
nalet olsunnn bırak sevmesin .nası olsa sevgisi süreli olacak..mümkünse kalsın vallahi. annesinin sözüne lafına değer verip de beni sevecekse zaten sevmesin... ahh ah bilmezsiniz sizsss.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
bunun kalıcı bir çözüm bulursam hemen uygulayacağım ;)

dido06

Banlı Kullanıcı
bu denenmısmıdr bılgınız varmı yada bu konuyla ılgılı bılgılı arkadslardan bızlerınde uygulayabılecegı prtık formullerı varmı eklermısınz
kayın valde senı sevmesse ogluda senı sevmez dıye dıye bısey yook ama secerse korur ve kollar cougu erkek anasının lafına akmasada fikirlerınden etkılenır bu bır gercektır o yuzden kayın valıdedının olumlu dusunmesını saglamak gerekır tabı bunda kısıselde emek vermek gerekır

hira

Kayıtlı Üye
Beni sevmesini istemiyorum ben.Dalavere alavere oyun entrika ve o,ben yokum bu sevgi işinde.

ecringül

Kayıtlı Üye
İş
muhasebe
kizlar napcaksiniz kayinvalideyi, birde onunla ugrasip enerji harcicaksiniz:eek: siz kayínvalide sultan hazretlerini gecin:cool: önemli olan oglu sevsin:D kaynana zehir ise, oglu panzehir:rolleyes: oglunu elde ederseniz kaynanaya karsi imun sisteminiz direncli demektir:p yani kendinizi saglama aldiniz demektir:cool:

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
anası sevince o da beni daha fazla sevecekse işte kapı işte sapı ..hiiiç çekemem. belki severim belki sevmem anasından etkilenen pısırıklada işim olmaz benim. Zaten hiçbiri ile işim olmaz benim..duymaya bile tahammül edemiyorum..nerde o çöpsüz üzümlerr? hepsi şarap mı oldu?

tugayates

Kayıtlı Üye
ben severim valla,oda ben sever.sanrım yılda bir iki kez görüştüğümüzden

yaren81

Kayıtlı Üye
ahh bu kaynanaları ne yapmalı bilmiyorumki.sevsin sevmesin umrumda değil ama çenesini kapatsın yuvamı dağatmasın off offf

zebill

Kayıtlı Üye
bu nsl yapılıyor açıklarmısınız ltfn.bişeyler okunuyormu saat kaçda yapılması gerekiyor..

origanum

Yönetici
bu nsl yapılıyor açıklarmısınız ltfn.bişeyler okunuyormu saat kaçda yapılması gerekiyor..
Nasıl yapıldığı zaten açıkça tarif edilmiş. Herhangi bir okuma ya da saati ise kaynak olarak gösterilen kitapta da yer almamakta. Ama tüm sevgi büyülerinde olduğu gibi venüs zamanında yapılması uygun olur diye düşünmekteyim.

zebill

Kayıtlı Üye
hımm kaynaktata gösterilmediği için yapamayız eksik bilgiden dolayı dimi

tgc

Kayıtlı Üye
Evli olsun bekar olsun herkes,eşinin veya sevgilisinin annesi tarafından sevilirse mutlu olur.siz sevginizi ona yollarsanız kayınvalidenizi kazanabilirsiniz.Bir Cuma akşamı ay büyümeye başlayınca,bir pembe mum alın ve dileğinizi üstüne yazın.Dileğinizin kalpten gelmesi gerek.Mesela: ''(kayınvalide adı) beni sev'' şeklinde olmalıdır
Şifa için mavi,aydınlanmak için sarı başlı toplu iğne alın.Bu iğneleri,mumun üzerine mesajınızın başlangıç ve bitiş noktalarına,ucu diğer taraftan çıkacak şekilde saplayın.Mumu yakın ve mum ışığını,kayınvalidenizin kalbinin ışığı olarak hayal edin.Mum,kendiliğinden sönene kadar bekleyin.
Sonra bir lale soğanı alın,çünkü lalelerin,uzaklaşmayı engellediğine ve insanları birleştirdiğine inanılır.İğneyi,laleye sokarken dileğinizi tekrarlayın.Sonra fidanı bir saksıya veya bahçeye dikin.Lale soğanı ile beraber kayınvalidenizin de,size olan sevgisi büyüyecektir.

kaynak:Recinal sekoot

A dan Z ye büyüler

ay büyümeye başlarken denen saat hangisi?

Ninsun

Kayıtlı Üye
ay büyümeye başlarken denen saat hangisi?

Sayın tgc;

Ayın büyümeye başladığı evre bir saate tekbül etmez. 30/31 günlük bir süreyi kapsar. Bu süre zarfında ay sırasıyla; yeni ay, hilal, ilk dördün, dolunay, son dördün ve tekrar hilal hallerini alarak ileriki evrede kaybolur. Bu kayboluş hem bitiş anlamında hem de başlangıç anlamındadır. Şimdi tekrar ayın büyüme evresine gelirsek, ayın büyüme evresi : yeni ay ile dolunay evrelerini kapsar. Yani ayın gökyüzünde göründüğü ve dolunay halini aldığı dönem. Aşağıdaki linkten ayın evrelerini takibedebilirsiniz.

Ayın günlük durumu
http://www.moonconnection.com/curren...dmf_1240501834

Ay Takvimi
http://www.moonconnection.com/moon_p...calendar.phtml

İyi forumlar.

dnz99

Kayıtlı Üye
ben ne yaptımsa kendimi sevdiremedim.el kızıyımya sevmedi gitti.üstüne üstlük bide aynı evde oturuyoruz.allah görüyo başka ne diyim

suzansuziş

Kayıtlı Üye
Benimki her şeye burnunu sokmaktan,kendi menfaatini düşünmekten başka işe yaramıyor.Ayrılmamıza vesile oldu,artık sevse ne olur gıcık

darkkanqel

Kayıtlı Üye
benimde bu kayınvalide konusunda önerilerim var.bir kadın için çocuğu çok önemlidir ve çocuğu gözünde herşeyden üstündür dolayısıyla kimseyi çocuğuna uygun bulmaz. onun adı kayınvalide ve onun görevi biricik! kıymetli! mükemmel! oğlunu korumak. benim önerim şu evcilik oyandığınızı düşünün siz oyunu kuran tarafsınız çünkü karşınızdakinin annesinin sandığı kadar mükemmel olmadığını biliyorsunuz. annesi varken içten davranın saygılı olun yapmacık olmasın ikna edici olsun böylece sizi mükemmel oğluna uygun sanacaktır. kocanızla annesi hakkında tartışamyın. erkek çocuklar için anne çok önemlidir. gerisi gelir zaten görüşmeleri sınırlandıın ama istemiyorum havasında olamyın arda bir kendiniz kayın validenizi davet edin bi gece ona katlanırsınıoz belki ama bir hafta boynca kocanızı mutlu edersiniz.hem siz çağırırsanız oda ani baskınlar yapmaz. 17 yaşındayım ve bunalr sadce gözlemlerim umarım işe yarar :D

MANAVGATLI07

Kayıtlı Üye
Ben yillardir uğraşiyorum çocuklarim oldu ben neler duydum roman olur onlar nasil yüzsüz anlatamam ne hakaretler duydum ne laflar akliniza ne gelirse susutum guldum geçtim ama 2 hafta once son noktayi kooydum golu attim mesafeliyim ama bu apartmandan taşinmaliyim onlarla olmaz eşime ve bana çocuklara zarar veriyorlar nasil onlardan kopucaz nasil bu evden taşinicam yardim edin bana ltf :(((((

Neler yapiyorum yemeğimi 2 ye boluyorum veriyorum surekli tebessum ediyorum görümcelerde fena 1 gelin daha gelecek ondan bulsunlar inşallahhh benim onlara yaptiklarimi herkes biliyor zaten bunlara sen nasil dayaniyorsun nasil evlendin 1 adam icin neler katlaniyorsun diyor onlari taniyanlar arkadaslar yanmisim ben yanmişş

La-edri

Kayıtlı Üye
Allah Allah yorumlari okudumda...Neymis bu kaynana olmak yahu,
Kavgada baris da iki taraflidir, Kaynana olan zatin kocanizin annesi, cocuklarinizin babaannesi oldugunun farkindasiniz degilimi, yok öyle oglunu torununu severim ama onu sevmem.. Bayanlar gün gelecek sizde kaynana olacaksiniz yapmayin :D