Neden sürekli böyle oluyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dimply

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.Forumda yeniyim.Buradaki konuları okuyunca açıkcası iyi zaman geçiriyorum.Benim 7 yıldır bi sorunum var şuan 17 yaşındayım.Çoğu gece uyurken birden titreme tutuyor beni.Aniden uyanıyorum ve o titreme ayaklarımdan kafama kadar sürekli devam ediyor.Beni eskiden çok korkuturdu fakat alıştım.Titreme sırasında rüzgar sesleri vs. duyuyorum.Gözümü açmaya korkuyordum fakat alıştım artık.Dün gece yine oldu gözümü açtığımda etrafda değişik şekiller vs gördüm.Sonra tam yastığımın yanında beyaz parıltılı bir şey gördüm. Baya bi korktum gözümü açtım kapattım geçmedi.Bismillah falan dedim sonra bi an kayboldu. 7 yıldır böyle şeyler sizce neden oluyor? Bu arada aniden yataktan kalkmam lazım o şeyin geçmesi için.Ama çok zor oluyor,baya bi güçle fırlamam gerekiyor.Kıpırdayamıyorum,konuşamıyorum çünkü..

AJA

Elit Üye
İstem dışı astrale çıkıyor olabilirsiniz yada uyku felcine benziyor(karabasan).

Dimply

Kayıtlı Üye
İstem dışı astrale çıkıyor olabilirsiniz yada uyku felcine benziyor(karabasan).
Bu arada astral denemelerim oldu 2 kere bi kere aniden ses duydum etrafı değişik gördüm falan ama çok korktum aniden kalktım.Yani ama bu daha değişik değil mi ? Rüzgar sesleri falan duyuyorum,bazen göz görüyorum.Ha hatta 3 gün önce turkuaz bi göz gördüm.Delirdim mi ben :)

AJA

Elit Üye
Bu tür çalışmalarınız varsa bunları görmeniz mümkün,astral denemelerinizde korktuğunuz için tam çıkışı yapamıyor sesler şekiller görmeniz mümkün..Bedeninizde ki titreşimler de çıkış yada bedene geri dönerken yaşanıyor.Astral seyahat hakkın da sitede bir çok teknik ve bilgi mevcut okuyup kendi deneyimlerinizle kıyaslandığınızda sorularınız azalıcaktır..

Dimply

Kayıtlı Üye
Bu tür çalışmalarınız varsa bunları görmeniz mümkün,astral denemelerinizde korktuğunuz için tam çıkışı yapamıyor sesler şekiller görmeniz mümkün..Bedeninizde ki titreşimler de çıkış yada bedene geri dönerken yaşanıyor.Astral seyahat hakkın da sitede bir çok teknik ve bilgi mevcut okuyup kendi deneyimlerinizle kıyaslandığınızda sorularınız azalıcaktır..

Bu arada tekrar teşekkürler ama bunlar astral yaptığım zaman olmuyor.7 yaşımdan beri oluyor.

webmanx

Kayıtlı Üye
Sn. Dimply, astral yaptım ve 7 yıldır sorunlar devam ediyor diyorsunuz.Siz kendiniz bazı şeyleri üzerinize çekmişsiniz.

webmanx

Kayıtlı Üye
Astral olsun olmasın,sorun sizde.Bazı varlıklar fırsatları iyi değerlendirirler.Bunları atlatmak ta sana bağlı iradene takvana bağlı unutma.

buffy

Kayıtlı Üye
Bilmiyorum aynı şeyleri mi yaşadık, küçükken anlam veremediğim şekilde gece uyku ile uyanıklık arasında titreme olurdu ve bitmesi için birkaç dakika beklerdim. Astrale çıkış aşamasıydı yaşadığım sadece ne olduğunu bilmediğim için korktuğumu hatırlıyorum . Üstünde durma zamanla geçiyor yıllardır hiç yaşamadım bu durumu.

Dimply

Kayıtlı Üye
Bilmiyorum aynı şeyleri mi yaşadık, küçükken anlam veremediğim şekilde gece uyku ile uyanıklık arasında titreme olurdu ve bitmesi için birkaç dakika beklerdim. Astrale çıkış aşamasıydı yaşadığım sadece ne olduğunu bilmediğim için korktuğumu hatırlıyorum . Üstünde durma zamanla geçiyor yıllardır hiç yaşamadım bu durumu.
Ama çok pis titrerdim ben.Kıpırdayamazdım :/

byrosa

Kayıtlı Üye
7 yıldır her gün aynı şeyleri yaşamak bana göre normal bir durum değil. İlk olarak bir hekime görünün ve sağlık probleminiz yok ise Forum'da biraz araştırma yaparak yaşadığınız şeylerin ne olduğunu bulabilirsiniz, sevgilerle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...