PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kahve falı yorumlaması

peril
04.12.2008, 02:37
http://www.xdosyalar.com/html/YORUMLA.asp

ossie_azazil
27.12.2008, 17:58
bunları öğrenmek ezberlemek çok zor.. ama yinede teşekkürler güzel bir paylaşım xSxD

iklim_su
27.12.2008, 18:12
uvv =))Ne kadar çok şekil çıkıyormuş öyle..Bunları kahve telvesinde görmek ayrı bir marifet,ezberleyip yorumlamak ayrı ..=)))))ama teşekkürler peril.

Şaman
28.12.2008, 11:54
kahve falına bir rehberden bakamazsınız.çünkü kahve orda bir araçtır aslolan ise bakanın hisleri ve görüleridir.kahve fincanındaki enerjidir esas sizin odaklanmanız gereken sembollerin anlamı değil arkadaşlar.nasıl mı yapcaksınız?
fincanı elinize aldığınızda gevşeyip önce dibine konsantre olun.sonra aklınızdan geçenleri hisettiklerinizi gördüklerinizi söyleyin.sembolerin kitpata yazan değil gördüğünüz zaman kafanızda beliren anlamı sizin için önemlidir.

peril
28.12.2008, 12:02
kahve falına bir rehberden bakamazsınız.çünkü kahve orda bir araçtır aslolan ise bakanın hisleri ve görüleridir.kahve fincanındaki enerjidir esas sizin odaklanmanız gereken sembollerin anlamı değil arkadaşlar.nasıl mı yapcaksınız?
fincanı elinize aldığınızda gevşeyip önce dibine konsantre olun.sonra aklınızdan geçenleri hisettiklerinizi gördüklerinizi söyleyin.sembolerin kitpata yazan değil gördüğünüz zaman kafanızda beliren anlamı sizin için önemlidir.

bunu söyledigin iyi oldu :D

hira
28.12.2008, 15:21
Ben kahve fincanını kaldırmadanda bakabilirim,karşımdakinin acısını hissedebiliyorum, bazen o kadar oluyor ki yanımdan geçen herhangi biri için eşime dönüp ( çok acı çekiyor aşkım ) diyorum.Eşimde hassassın ondan diyor.Yani şekiller belki bir yere kadar fikir verebilir ama asıl olan hislerdir.

matthew
29.01.2009, 00:17
bu gün kendime bir kahve yapıp şöööyle bi bakmıtım içine =))
anlamam ama merak etmiştim işte , kocaman üç tane fare vardı ve ne anlama geldiğini çok merak ediyorum. Bu paylaşımın çok işime yaradı , çok teşekkr ederim ..:Angel_anim:

mimar52
17.02.2009, 16:26
şamana kesinlikle katılıyorum.ben 7 yıldır kahve falı bakıyorum.yorumlara baktım çok alakasız.her kahve veye çay falı yorumcusunun kendine göre yorumları vardır.falda çıkan köpek dost da olabilir düşmanda.yanındaki şekillerle.köpeğin görünüşüyle ilgili olarak yorum 2 zıt anlamada gelebilir.

awra
17.02.2009, 19:50
insanın hisleri önemli kahve sadeec bahane araç..:party::sifone:

yaren81
25.02.2009, 14:37
Bende çok isterdim fal bakabilmeyi hislerime güveniyorum aslında.Umarım birgün bende bakabilirim

azrael
08.03.2009, 20:37
Şaman'a katılıyorum hissiyat çok önemlidir. Rehberden bakılmaz.

Keira
09.03.2009, 22:54
Bende Şaman a katılıyorum.Falın her cinsinde aslolan hissiyattır.Yıllardır kahve falı bakarım ama bir kere bile şekillere göre yorumda bulunmadım hep içimdeki sese kulak verdim ve onun söylediklerini fala baktığım kişiye anlattım :)

awra
12.03.2009, 22:35
Kahve ya da başka şeyler sadece bir araç... önemli olan hisler...insanda bilmek istediği herşey mevcut önemli olan o kapıları aralamak.. ama sevgiyle saygıyla...

asagnak
12.04.2009, 20:52
kahve falının kitabı olmaz hissederek yaşamak gerek

Aral
12.04.2009, 22:46
Bende çok isterdim fal bakabilmeyi hislerime güveniyorum aslında.Umarım birgün bende bakabilirim
hislerine güveniyorsan,fincana bakıp yorumlamaya çalışmak bazı kapıları çalar.ve bir gün açılır..
ama yormların sadece hislerinle olsun..arkadaşların dediği gibi kitap sözlükle olmaz..:)

asagnak
13.04.2009, 15:06
kahve falı geçmiş ve gelecekte atacagımız adımlar hakkında önemli ipucları verebilir.kahve falı bakmak isteyenler için aktarıyorum öncelikle kahve falı ve bu türlü fal yorumlarını ögrenmek için ilk önce iyi bir gözlemci olmak gerek canlı hayatı tanımak şekillerden biçim cıkara bilmek şart.
ilk önce kendinize şöyle köpüklü bir kahve yapın sonra sizi kimsenin rahatsız etmeyecegini düşündügünüz kendinizi rahat hissedeceginiz bir odaya geciniz.kahvenizi içtikten sonra fincanınızı kendinize dogru çevirin.soğuması için beklemeye başlayın eyer benim acelem var hemen bakmalıyım diyosanız üzerine varsa yüzügünüzü bıraka bilirsiniz malum metaller soguklugu ifade eder.kahvenizin hazır oldugundan eminseniz bir iki dakika daha bekleyin derim size tabiki kendi zihin ihtiyacınız için
kahveyi unutun dileginizi unutun beyninizi karıstıran devamlı tekrar sorularınızı unutun
sadece rahatladıgınızı düşünün ve fincanınızı acın kahvenin yogun telvelerin aklınızı karıştırmasına izin vermeyin yada cok az kahve koymuşum diye üzülmeyin öncelikle fincanınızın ortasına bakın böylelikle karısık olan duygularınız baktıgınız tek noktaya odaklaşacaktır.hiçbir anlam veremiyosanız gözlerinizi kapayıp derin bir nefesden sonra tekrar bakmayı deneyin kendinizi zorlamadan şekillerin size neyi ifade etdigini düşünün
hemen vazgeçmeyin ilk şekil sizin hayal gücünüzü ortaya cıkaracaktır ve sonrası yine yeni deneyimlerle devam edecektir tabiki

ve bir not düşmek istiyorum bu arada fincanınızı ve tabagınızı yıkadıktan sonra fincanınızı kapalı bir şekilde bırakmayınız

peril
13.04.2009, 19:20
ben kahve falını bakanların kendileri ve 1. derece akraba yane anne baba kardeş gibi hata dayı amca teyze hala gibi yakın akrabalara bakılmadıgını bakmaya kalkanların falcılık yetenegini yitirdigini duymuştum ne kadar dogrudur bilemiyorum ama hep öyle söylüyor hatta nazan abla kardeşine fal bakmaya kalktıgından beri kahve falı bakamadıgını söylüyordu :D

Aral
13.04.2009, 20:00
ben kahve falını bakanların kendileri ve 1. derece akraba yane anne baba kardeş gibi hata dayı amca teyze hala gibi yakın akrabalara bakılmadıgını bakmaya kalkanların falcılık yetenegini yitirdigini duymuştum ne kadar dogrudur bilemiyorum ama hep öyle söylüyor hatta nazan abla kardeşine fal bakmaya kalktıgından beri kahve falı bakamadıgını söylüyordu :D
bunun bir geçerliliği yok..fakat kişi bu tür şartlanmaya yada tereddütlere kapılırsa zaten ruhen bakmaya hazır olmaz..msl ben eşime gayet rahat bakıyorum..hatta sık olmamakla beraber arasıra kendimede kapatırım fincanı:)
asagnat güzel tarif etmiş..eline sağlık.ilaveten bincanın sadece bir tarafından içilmeli.bakıma başlamadan konsantre için fincanın ortasına odaklanılabilir ama bakıma saatin tesr istikametinden balıkmalı..
dip nota ilaveten kapalı yada açık bilmiyorum ama şahit olduğun kirli kesinlile bırakılmamalı..bakım bitince hemen yıkanmalı..

asagnak
13.04.2009, 20:56
teşekkürler kapalı olmamasındaki maksat kısmetin kapanmaması için ama ne güzel kendi falınıza baka biliyorsunuz ben şahsen kendi falıma bakamıyorum sanırım hisler carpısıyo ayrıca ailemden de kimseye bakamıyorum kötü birseyler hissederim diye bunu yaşamıstım tabi herkezin bir yogurt yiyişi var bu konuda dogru veya yanlış diyemem

Aral
17.04.2009, 18:46
teşekkürler kapalı olmamasındaki maksat kısmetin kapanmaması için ama ne güzel kendi falınıza baka biliyorsunuz ben şahsen kendi falıma bakamıyorum sanırım hisler carpısıyo ayrıca ailemden de kimseye bakamıyorum kötü birseyler hissederim diye bunu yaşamıstım tabi herkezin bir yogurt yiyişi var bu konuda dogru veya yanlış diyemem
ben sadece çocuklara bakmıyorum..bilmiyorum neden ama kendimi iyi hissetmiyorum.içimden gelmiyo çocuklara bakmak..birde fincanları yıkamadan sabahlamak konusunda yaşanmış bir tecrübemde var..gece geç saatte bakmıştım,yatılı misfirdim.onlarda yıkamadan koymuşlar .o geceyi yaşayanlar unutmaz sanırım..
birde şu söylenti vardı.onuda yaşadım..eğer uzun zaman bakıma araverirsen iyisıhhatte olsunlar geliyormuş..yani rahatsız ediliyorsunuz..bunuda yaşadım ve gerçekliğine inandım..ama bu rahatsızlık sürekli değil..sanki sizi tartıyorlar,sınıyorlar..ben korkmadım.direndim ve üstesinden geldim..bi dahada gelen giden olmadı:)

onelya
16.05.2009, 12:17
Ben kahve falına baktıktan sonra o gece uyuyamıyorum sıkıntı basıyo.Acaba yanlış yorum mu yapıyorum diyorum sadece hislerimi şekillerle anlamlandırıyorum ve baktığım falların hepside çıkar daha bakarken falına baktığım kişi şaşırır.dün bir arkadaşıma baktım sabaha kadar uyur uyanık sabahladım.:ban:

asagnak
16.05.2009, 12:26
Ben kahve falına baktıktan sonra o gece uyuyamıyorum sıkıntı basıyo.Acaba yanlış yorum mu yapıyorum diyorum sadece hislerimi şekillerle anlamlandırıyorum ve baktığım falların hepside çıkar daha bakarken falına baktığım kişi şaşırır.dün bir arkadaşıma baktım sabaha kadar uyur uyanık sabahladım.:ban:
Arkadaşım bu sadece duyumunla ilgili çok rahatsız oluyorsan bakmamalısın.Kendimde bakıcı olduğumdan bunu çok iyi bilirim.Bazı olaylar insanın içine kadar işler.İlerde sen zararını görebilirsin.Mümkün olduğunca gündüz fal bakmaya çalış.Gece fal kesinlikle bakma.Ve ara ver varsa zaten bu yetenek kaybolmaz.Fazlaca üst üstü falda bakma kendine zarar.
İyi paylaşımlar dilerim.

Chillout
16.05.2009, 12:43
Yanlış yorum yapınca huzursuz olmazsınız. Yalnızca tam olarak gördüklerinizi aktarın. Çünkü siz o kişinin sistemine sızıyorsunuz ve üstünüze o kişinin evraklarını alıyorsunuz diyelim. Evrakları tam teslim edin ki o evraklar sizde ağırlık yapmasın. Ayrıca çok fazla bakmayın. İnsanları kırın yani. Sadece çok iyi hissettiğiniz veya bu konuda açlık hissettiğinizde bakın. Bir nevi şarj söz konusu olabiliyor bazı kimselerde. Sizde de eğer yetenek şarja bağlıysa zaten dolduğunda açlık hissedersiniz ve o an baktığınızda sizi de rahatlatır. Fazlası yedek pillerden gidecektir. Anlayacağınız biçimde anlatmaya çalıştım. Başka merak ettiğiniz veya açmamı istediğiniz bir durum varsa yazın.

onelya
17.05.2009, 13:53
Teşekkürler bilgiler için. Zaten içimden gelmediğinde bakamıyorum hiç birşey göremiyorum konsantre olamadığımdan ama bazen çok içimden geliyor dediğiniz gibi açlık hissediyorum sanırım tavsiyelerinize uyacağım fazla bakmamaya çalışacağım sağolun.

azrael
21.05.2009, 20:44
Ben de karşılık alın derim. O kişinin elektriğini bu şekilde atmış olursunuz. Ben de korkardım baktıktan sonra. Karşımdakinden karşılık almaya başladıktan sonra korkmamaya başladım.

Rosenna
03.06.2009, 03:26
Kahve faliniza bakabilirim. Ayrica paranormal güclere sahibim.

darkkanqel
06.06.2009, 00:26
:smash:ilk okladan beri bakıyorm kahve falına :D bi ara sanırım 3. sınıftayken ilk kez gördüğüm babım arkadışına fal bakçam die tutturmuştum onlarda pki demişti(sanırım cazgır bi kız olduğum için susarm die yapmşlardı) ona söylediğim çıkınca bende merek saldım bu işlere.:p ezberlemeye gerekyok bnce çünkü aynı bardaktan kişiye göre deişik yorumlar çıkar bazen iyi yorumladığınız şey bi başka falda kötü gelbilir bnm tavsiyem konsntre olun ve şeklin anlmından çok içinzden gelne inanın

maria
06.06.2009, 17:42
Sevgili Rosenna, kahve falıma bakar mısın?? benim orda olmam gerekmiyorsa tabi...bu günlerde çok ihtiyacım var, teşekkürler

Pocahontas
06.06.2009, 20:35
Sevgili Rosenna, kahve falıma bakar mısın?? benim orda olmam gerekmiyorsa tabi...bu günlerde çok ihtiyacım var, teşekkürler

Forumumuzda fal bakımı artık bu şekilde yapılmamaktadır.
Bunun için linkteki konuya göz atmanızı tavsiye ederim.
http://gizlimabet.com/showthread.php?t=9916

İyi forumlar.

Illuminati
22.06.2009, 22:45
Kahve falında ejderha ve sihirbaz ne anlama geliyor bir arkadaşa çıktıda.Birde ben kendi falıma bakınca çok huzursuz oluyorum sizce nedendir?Şimdiden teşekkürler.

t_dewil
27.06.2009, 08:35
arkadaslar belkide deneyimlerim yetersiz olabilir sadece 2 yıldır fal bakıyorum ama gercekten fal bakmanın içten gelen bişey olduğuna inanıyorum (birazda ırsi olabilir aileden gelen bi yetenek söz konusu sanırım bende) orada sadece bişeyler göreceğinize inanıp bakmanız yeterli oradaki şekillerin sizde uyandırdığı düşünceler hisler önemli we bunlar bi anda ortaya cıkıp ağzınızdan dökülüveriyo we gerceklerle örtüşüyorlar o düşünceler siz istemediğiniz halde inanırsanız içinize doğuyo resmen =)

reidikonto
12.11.2009, 13:49
Kahve falında kendime inanılmaz güvenirim iyi bakarım ona. şekilleri yorumlamam bunun başka sırrı var belki birgün açıklarımm..

nina
13.01.2010, 20:03
benim teyzem fal bakıyor.öle profesyonel olmasada çıkyo.geçen gün bna baktı ve kadının elleriinin arasından uçup giden bir kuş vardı.acaba ne anlama gelyo.merak ettim :D

ynemesis111
31.01.2010, 04:14
Arkadaşlar benim arkadaşım kahve falımda bana yorumlarken tabakta sürekli eski erkek arkadaşımın suratını görüyor,kriz geçirip çok kötü oluyordu,ondan sonra artık kahve falı bakmak istemedi,neyden kaynaklanıyor acaba?

reidikonto
05.02.2010, 14:01
Fala bakmak için, renkleri şekillerin ne anlama geldigini ezberlemeye gerek yok bence. Fala bakan kişi zaten bazı yetenekleri oldugu apaçıktır. Çogu fala bakan kişi kulak daveti yapmış oluyor. Bu bendede var. Fal ne kadar sıradan bile görünsede aslında gizli olayları saklananları ortaya çıkarmak için en etkili yoldur. Insanın görmesine baglı.Olanı görme...... olanın içinin olanı görme. Falda ne kadar derine inebilirsin. Açılan okyanus gibi görülüyor bazen. Bazı kapılar oluyor ona bakmak yasaklıdır. Çok derin mevzu. Ama şunu söylemek istiyorum, ben her insanın fala bakabilecegine inanmıyorum.

Psişik
16.02.2010, 15:27
Size kesinlikle katılıyorum herkes bu fala bakamaz.Baksada eğlencilik diye tabir edilen cinsinden öteye geçemezler.

leylabatay
17.02.2010, 03:04
Ben kahve fincanını kaldırmadanda bakabilirim,karşımdakinin acısını hissedebiliyorum, bazen o kadar oluyor ki yanımdan geçen herhangi biri için eşime dönüp ( çok acı çekiyor aşkım ) diyorum.Eşimde hassassın ondan diyor.Yani şekiller belki bir yere kadar fikir verebilir ama asıl olan hislerdir.
Aynen katılıyorum sana bende hep kahve falı bakarım hemen hemen aynı şeyleri yaşıyorum seninle.

reidikonto
17.05.2010, 20:48
Herkezin görüşü farklıdır elbette,ama bunlar sadece araç ve gereçtir.Önemli olan bunu hissetmek ve bilmektir.Fal konusunda gerçekten çok iyimdir.Bi baktıran 1 daha baktırıyor. ama çogu zaman iyi şeyler çıkmadıgındada ve gerçekleştigindede bir daha kimse baktırma geregi duymuyor.

unique
25.06.2010, 10:42

Kahve falımın resimlerini çekip yollasam bakabilirmisiniz ?

lavi_nia
25.06.2010, 16:29
Kahve falımın resimlerini çekip yollasam bakabilirmisiniz ?

buda güzeldıı :D:D:D:D:hurray:

fredy
27.06.2010, 15:54
kahve falına inanmam ama falsızda kalmam bezen dogru çıktıgıda olmuştur. ...

Chillout
27.11.2010, 03:21
Sitede yetki verilmemiş hiç kimse ne fal bakabilir, ne rüya yorumlayabilir ne de başka majikal işlem yapabilir. Tespit edildiği anda üyeliğe süresiz biçimde son verilir. Başka kullanıcı adıyla giriş yapmasına da izin verilmez. Yani server çökene kadar siteye giremez. Bu güvenlik için alınmış önlemlerden biridir ve aynı biçimde sert, katışıksız biçimde bu önlem için gereken neyse de yapılır. İZİNSİZ EN UFAK MAJİKAL HAREKET YAPILAMAZ.

GMPP Yönetim

KeSbaNn
24.12.2010, 22:21
hepsini ezberlemek zorunda değilsiniz ki...kahvenizi için sonra fincanda gördüğünüz benzettiğiniz şekilleri yazın ne anlama geldiğine bakın...benim düşüncem bu..

erlkonig
07.01.2011, 22:42
Ya benim daha ayrıntılı bir yorum listesine ihtiyacım var :) Bir de interette bulduğum çoğu şeklin anlamları halk arasında iyiye işaretken çok olumsuz şeyler çıkıyo :D Cümleyi toparlayabileydim güzel olcaktı ama. Elinde daha ayrıntılı olanı var mı :D

aykırı
14.01.2011, 15:29
Kahve Falı bakmak sadece hissetmek ve enerjidir. Yazılmış hiçbir anlam gerçek Değildir.Herkes bakabilir hissiyatı Kuvvetli Olan herkes .Odaklanıp gördüğünüz Hissettiklerinizi kolayca anlam katarak yakıştırma yaparak hissettim dedikleriniz gerçektir . Ben uzun zamandır bakıyorum size bakmak isteyenlere en güzel öneri olarak Şunu söyleyebilirim Odaklanıp baktıgınız bi falda aklınıza ilk gelen sözcükler herzaman dogruluğu yüksek sözcüklerdir.Ve gevşemek değil enerjinizi kasmanız korumanız gerekir .

laragökçe
25.01.2011, 20:07
bende bakıyorum kahve falına ama böyle anlamlar üzerine değil.o an ne görüyorsam olayı yorumlarım içimden geleni söylerim ve zamanla dahada ilerletiyorsunuz zaten hatta falda çıkan kişinin yüzünü bile tarif edebiliyorsunuz. daha çok kahve falı bakın derim.

cilek
10.04.2011, 22:55
gerçekten fal bakan insanlar fincana bakmıyolar bile,yüzüme bakıp söylemişti bir arkadaşım olacakları...fincana neden bakmıyosun dedim gerek yokki dedi...

özözöz
20.04.2011, 18:01
Bende ilk okula başladığım zamanlar kuzenlerime eğlence olsun diye çay falı bakardım. O gün bu gündür kahve falı bakıyorum. Bir medyuma gitmiştim bana bakma dedi bir süre ara verdim ama içimde öyle bir açlık oluştu ki buna engel olamamaya başladım. Ve ara vermeden önceki bakmamla şimdiki arasında dağlar kadar fark var. Bu gerekliydi herhalde diye düşünüyorum şimdi. Sembollerin önemli olduğunu düşünmüyorum her yiğidin yoğurt yiyişi farklı. Mesela ben fal bakmak istediklerimi genelde kendim seçerim garip bir şekilde bir çekim oluyor o insana karşı. Sanki boğazıma kadar bişeyle dolu oluyorum kalbim hızlı çarpıyor ve ellerim üşüyor. Falın yarısını fincanı açmadan bakarım ve aynı aileden 2 kişiye bakamam baksam bile sonuç başarılı olmaz. Ve eğer fal bakmak istediysem birine gündüz gece farketmez rahatsız da olmam. Farklı farklı şeyler işte kimsenin ki bir değil :)

özlemim
25.04.2011, 14:10
katılıyorum bende fala bakıyorum bazen kendimi o kadar kaptırıyorum ki sanki olayları ben yaşıyorum bakarken sanki biri bana söylüuor bende dışarıya vuruyorum bazı kişilere bakamıyorum bunun nedeninide bilmiyorum bir de kendime bakabilsem :)

serfiraz
25.06.2011, 23:18
benim bir sorum olacak kahve falı ile ilgili.Değişik kişilere kahve falı baktırdığımda mutlaka ölen anneannemden bahsetmelerinin sebebi nedir acaba?Çok sık fal baktırmıyorum.2 ayda bir felan ama yaptıkları yorumların yanında mutlaka anneannemden söz ediyorlar.Seni çok severmiş,kendi gençliğini sende görürmüş,seni evlendirmeyi istermiş gibi şeyler...Daha önceleri başka yakınlarımıda kaybettim ama onlar hiç falda çıkmıyor.Bunun nedenini merak ediyorum.

GUMUS
26.06.2011, 18:12
benimde çok merak ettiğim bir sorum var fal baktırırken herşeyimi bilirler gelecek konusunda nıye yanılırlar ama söylerken herşeyi doğru söylerler hatta isimlerine benim nasıl bir yerde oturuduğumu vb gibi herşeyi söylerler acab bu tür kişilerin geleceği bilme ihtimali yüzde kaçtır hep merak ederim mesela oturdğum evin nasıl olduğuınu tarif ettiler babamın hangi şehirde olduğunu bildiler ama acaba geleceği nekadar doğru söylerler ? hep merak ederim

tırıvırı
01.07.2011, 15:01
Evet, bende de aynı şey oldu hep. Geçmiş ve şu ana dair ayrıntılı tarif verenler geleceğe yönelik tahminleri hiç tutturamıyorlar. Fal dinlemekten çok hoşlansam da bu durum hevesimi kırmıyor değil.

Fische
19.07.2013, 00:37
kahve falı geçmiş ve gelecekte atacagımız adımlar hakkında önemli ipucları verebilir.kahve falı bakmak isteyenler için aktarıyorum öncelikle kahve falı ve bu türlü fal yorumlarını ögrenmek için ilk önce iyi bir gözlemci olmak gerek canlı hayatı tanımak şekillerden biçim cıkara bilmek şart.
ilk önce kendinize şöyle köpüklü bir kahve yapın sonra sizi kimsenin rahatsız etmeyecegini düşündügünüz kendinizi rahat hissedeceginiz bir odaya geciniz.kahvenizi içtikten sonra fincanınızı kendinize dogru çevirin.soğuması için beklemeye başlayın eyer benim acelem var hemen bakmalıyım diyosanız üzerine varsa yüzügünüzü bıraka bilirsiniz malum metaller soguklugu ifade eder.kahvenizin hazır oldugundan eminseniz bir iki dakika daha bekleyin derim size tabiki kendi zihin ihtiyacınız için
kahveyi unutun dileginizi unutun beyninizi karıstıran devamlı tekrar sorularınızı unutun
sadece rahatladıgınızı düşünün ve fincanınızı acın kahvenin yogun telvelerin aklınızı karıştırmasına izin vermeyin yada cok az kahve koymuşum diye üzülmeyin öncelikle fincanınızın ortasına bakın böylelikle karısık olan duygularınız baktıgınız tek noktaya odaklaşacaktır.hiçbir anlam veremiyosanız gözlerinizi kapayıp derin bir nefesden sonra tekrar bakmayı deneyin kendinizi zorlamadan şekillerin size neyi ifade etdigini düşünün
hemen vazgeçmeyin ilk şekil sizin hayal gücünüzü ortaya cıkaracaktır ve sonrası yine yeni deneyimlerle devam edecektir tabiki

ve bir not düşmek istiyorum bu arada fincanınızı ve tabagınızı yıkadıktan sonra fincanınızı kapalı bir şekilde bırakmayınız

asagnak , Size çoğu düşüncelerinizde katılıyorum. Fakat atladığınız bir nokta var. Kahve fincanını kapalı halde iken üzerine herhangi bir nesne -metal mesela çabuk soğuması için- koymak yanlıştır. Çünkü her objenin kendi enerjisi vardır ve göreceğiniz şeyleri etkiler. Ben de fal bakıyorum ve gittiğim bir falcının söylediği bir şeydi bu. Yani o fincanın üzerine koyduğunuz bir yüzüğün, kolyenin sizin o fincanın içinde göreceğiniz şeyleri şekillendireceğine inanıyordu o falcı. Ben de inanıyorum. Yine de bir fark olup olmadığını anlamak adına iki türlü de fal bakmayı deneyebilirsiniz. :)

Keira
20.07.2013, 10:36
Yüzük ya da bozuk paraları çabuk soğuması niyetiyle koyanlarda var, falında o nesneyle alakalı konular çıkması için koyanlarda. Önemli olan niyettir. Hangi niyetle koyarsanız o olur.. Sevgi ve ışıkla.. :)

Bloody_Kisses
20.07.2013, 14:19
Fal bakabilmek icin sekil anlami degil durugörü yeteniginin olmasi gerk ;)

Phoneix21
20.07.2013, 20:09
Bende bazı insanlara çok rahat fal bakabilirken bazılarında çok zorlanıyorum. Üstelik enerjim gerçekten yerindeyken o kişiye bakmıyorum ama ötekine bakarken kendime şaşırıyorum. Genelde ikizler burcuna yasiyorum.

Keira
20.07.2013, 22:18
Sizin yaşadığınız duruma halk arasında yıldızımız uyuşmadı ya da çarpıştı derler. Bazı insanlarla enerjileriniz uyumlu olmayabilir ya da karşı taraf kendini bakıma istemdışı ya da isteyerek kapatabilir. Sorununuz bundan kaynaklanıyordur.

ledunist
07.10.2014, 00:24
benimde çok merak ettiğim bir sorum var fal baktırırken herşeyimi bilirler gelecek konusunda nıye yanılırlar ama söylerken herşeyi doğru söylerler hatta isimlerine benim nasıl bir yerde oturuduğumu vb gibi herşeyi söylerler acab bu tür kişilerin geleceği bilme ihtimali yüzde kaçtır hep merak ederim mesela oturdğum evin nasıl olduğuınu tarif ettiler babamın hangi şehirde olduğunu bildiler ama acaba geleceği nekadar doğru söylerler ? hep merak ederim

cevabımı okur musunuz bilmiyorum , mesajınızı yazalı çok olmuş ama benzer soruları olan arkadaşları bilgilendirmek adına yazmak istedim,bana göre fal bakanların bu işi sadece hisleri sayesinde yapanları daha başarılı olurken , sizin sorduğunuz gibi geçmişte veya o an hayatınıza dair her şeyi bilebilirken gelecekle ilgili tahminleri çıkmayanlar , fal bakımını cinleri kullanarak yapanlardır .