unutturmak için

peril

Kayıtlı Üye
bir kişiye istenmeyen bi olayı nasıl unutturabiliriz bir cesit zamanı geri sarma gibi bişi
şimdiden tesekküR edeRim..

Karabey

Banlı Kullanıcı
Yapacağımız telkin çalışmalarıyla bu tür olayların üstesinden gelmek mümkün, en kısa zamanda ayrıntılı olarak telkin çalışmasını anlatacağım.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
unutmak yada unutturmak telkinlerle jipnoz çalışmalarıyla çakra çalışmasıyla yapılabiliyor kişiye bu durumdan habersiz olarak yapılacaksa eril gücü kullnarak nerji yönlendirme yada geri bir varlık kullanılarak yapılabilir

varlıkları kullanmayı bilmiyorsanız enerji yönünde çalışacaksınız.

nniyet edip unutturmak istediğiniz olay için o kişinin ensesinden mavi ışık girdiğini olayın temizlendiğini imajene edeceksiniz bu sık sık tekrarlayacaksınız

naz80

Kayıtlı Üye
ben birşey unutmak istersem ne yapabilirim

Karabey

Banlı Kullanıcı
Rahat edebileceğimiz bir yere uzanıyoruz.Avuç içlerimiz yukarıya bakacak şekilde kollarımızı serbest bırakıyoruz.Gözlerimizi kapatıyotuz, nefesimizi derin ve ritmik olarak düzenliyoruz.Bütün vücudumuzu gevşetiyoruz, ruhumuzun, bedenimizden yükseldiğini düşünüyoruz, bedenimiz çözülüyor ve ruhumuz serbest kalıyor.Sonra beyaz ışık hüzmesi olan tünelden geçip hayatımızda değiştirmek istediğimiz zamana gidiyoruz ve unutmak istediğimiz olay için olumlu hayaller kuruyoruz.Yaşadıklarımızı ne yönde değiştirmek istiyorsak, kendimize bu telkinleri veriyoruz.Olayı olduğu gibi değil, olmasını istediğimiz gibi yaşadığımızı düşünüyoruz.Düşüncelerimiz yavaş yavaş siliniyor ve yine aynı tünelden geçerek odamıza geliyoruz ve ruhumuzun bedenimize doğru indiğini hayal ediyoruz.Ve içimiz ferahlamış, mutlu bir şekilde gözlerimizi açıyoruz.Bu telkinleri düzenli olarak yaparsak, hayatımızda olumlu değişikliklerin olduğunu hissedeceksiniz.

Bu çalışmalar düşünceyi tamamen silmeye değil, değiştirmeye yöneliktir.Çok büyük bir beyine sahibiz, düşüncelerimizi doğru yönde kullanmayı öğrenirsek, hayatımızda ki istemeden yaşadığımız kötü anılarımızdan da kurtulmak bir o kadar basit olur.Size bir psikoloji deneyini anlatmak istiyorum.Deney yapan bir grup bilim adamı üç idam mahkumunun önüne renksiz ve kokusuz olan üç bardak sıvı koymuşlar.Bu bardakların içinde ki sıvının zehir olduğunu ve içmelerini söylüyorlar.Birinci denek zehri içip ölüyor, ikinci denekte zehri içiyor ve ölüyor.Diğer deneğin bardağına ise zehir yerine su koyuyorlar, ve ona da sıvıyı içmesini söylüyorlar, denek zehir yerine su içtiği halde yinede ölüyor.Önemli olan ne içtiğimiz değil ne niyetle içtiğimizdir.Düşünce gücümüzle birçok olayın üstesinden gelebiliriz.

iklim_su

Kayıtlı Üye
telkin çalışması hakkında verdiğin bilgi için teşekküler karabey..peki perilin de sormuş oldugu unutturulmak istenen bi durumu başkasına nasıl unutturabiliyoruz bunun yöntemi naıslıdr

Aegwyn-

Kayıtlı Üye
Sen unutmadıkdan sonra öteki unutmuş ne farkeder? Sen unutup o unutsa yaşananlar neye değer?

Karabey

Banlı Kullanıcı
Urum üstadımız bu konu hakkında ön bilgi yazmış, dediği gibi enerji ile ilgili yapmış olduğunuz herhangi bir çalışma yoksa, uygun bir zamanda size bu konuda yardımcı olabilirim.

iklim_su

Kayıtlı Üye
yardımcı olabilirseniz gerçekten çok sevinirim..bu konuda sizden haber bekliyorum.teşkkür ederim

ZuLkarneyn

Kayıtlı Üye
bir kişiye istenmeyen bi olayı nasıl unutturabiliriz bir cesit zamanı geri sarma gibi bişi
şimdiden tesekküR edeRim..

Buna telepatlar arasında OWERWRITE deniyor. Ama yapabilmek için doğuştan bu fıtrata sahip olmak lazım.

termagant

Kayıtlı Üye
evet işte günlerdir aradığım şey bu..
Birine bir olayı unutturabilmek, hiç yaşanmamış gibi olmasını sağlamak mümkünmüdür ?
bu benim için hayat meselesi.. yada ölüm sebebi... Bu konuyla ilgili gerçekten birşeyler bilenler varsa yardımcı olun ne olur :(((
Urum'a ulaşmaya çalışıyorum ama yanıt alamadım henüz :(((