Aura İnisiyasyonu 1. Grup 6. Çalışma Deneyimleri

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Deneyimlerinizi buradan paylaşabilirsiniz, hayırlı olsun:)
Urum'un enerjisi ve emeğine sağlık...

gümüş

Kayıtlı Üye
Genel anlamda oldukça rahatlatıcı olmakla beraber sadece aklıma takılanı paylaşmak istiyorum, ilk ilk çalışmalardan beri süre belirtilmesinden evvelden ben için ortalama 20-22 dk sürerdi her bir çalışma ama bu son turlarda coklukla 17 dk da tamamlıyorum, değinme nedenim biyolojik saat gibi kendimi mi ayarlıyorum falan oldum nihayet. Bugün ise 15. dakikadan sonra yokladım yokladım ama bitti :) Harici yine bu son calısmalarda mavi esas renk sarmalımdı ama bu akşam çok hoş bir pembe bulutla sarıldım gibime geldi, ve sevdim rengi, artı verdi bir şekilde sanırım. Teşekkür ediyorum +)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Pembe sevgi enerjisinin ve kalp çakrasının rengidir. Enerji çalışmalarında bittiğini hissetseniz bile vaktiniz varsa en az 20 dk yatmanız iyi olur. Enerji bu sürede çalışmaya devam eder.

H€RA

Kayıtlı Üye
Ne güzel pembe bulut görmüşler, ben 25. Dkda gözümü açtım siyah birşey gördüm :willy_nilly:
Birde o kadar çok esnedimki gözlerimden çok yaş geldi, uykum yoktu. Annemin bana tuz ile dua okuduğu zamanki hali gibiydim sürekli esneyip gözlerimden yaş geldi ama şimdi gayet iyiyim sabahlayacağım zira :D emeği geçen herkese teşekkürler...

ahya

Kayıtlı Üye
Ellerimde ve ayaklarimda calisma bitene kadar sogukluk oldu, enerji omurga kemiginden ücüncü göze yükseldi.
Calismalar Solarplexus, kalp ve özelikle ücüncü gözde cok siddetli hissedildi. Bir ara sanki ücüncü gözden beynime delik deliniyormusum gibi oldu....
Daha sonra ücüncü gözden baslayan bir baska enerji türü yüzümü sardi.
Calisma cok uzun sürdü diyebilrim...

Uruma, Embriyo´ya ve emegi gecen herkese binlerce tesekkürler