ilginç bir olay..

karamelekk

Kayıtlı Üye
iki gün önce uyuyorken sağ kolumun havadan göğsüme düşmesiyle uyandım resmen biri elimi tutmuş ve bırakmış gibiydi vee uyandığımda sağ elim cok sıcaktı !! Bunun dışında bir varlık görmedim.Bu dokunan varlık ne olabilir sizce :eek:fftopic:

hürem

Kayıtlı Üye
Bence sadece uyurken kolunuzu kafanızın yanı ya da yukarısına atmıştınız ve uyanınca da aniden refleks olarak kolunuzu geri çektiniz. İlginç bir durum olduğunu sanmıyorum .

karamelekk

Kayıtlı Üye
onu bende düşündüm ama elim baya havadan düştü yani uykudan uyandırcak kadar şiddetli baştan düşmediğine eminim. diyelimki dediğiniz gibi oldu elim ateş gibi sıcaktı :S

SeyyiD1109

Kayıtlı Üye
onu bende düşündüm ama elim baya havadan düştü yani uykudan uyandırcak kadar şiddetli baştan düşmediğine eminim. diyelimki dediğiniz gibi oldu elim ateş gibi sıcaktı :S

Kolunuz uyuşmuş ve kaldırmak isterken bir noktada kontrol edememiş olabilirsiniz.Ayrıca düşebileceği en uzun mesafe kolunuzun uzunluğu kadardır :D Gayet normal. Elimi başımın altına koyup uyuduğum için yüzüme bile düştüğü zamanlar olmuştu uyku esnasında :D

karamelekk

Kayıtlı Üye
Ben anlatamıyorum sanırım. Uyuyorken kolun her gece zaten normal mesafelerden düşebilir. Öyle bişey olsa niye derdimi anlatmaya çalışayım. Bir şey yukarıdan tutup bırakınca ilginç tarafı başlıyor yani öyle dönerken falan olan bir şey değil! Yaşamayana inandırıcı gelmeyebilir.

hürem

Kayıtlı Üye
Tamam o zaman görünmeyen bir varlık almış kolunuzu siz uyanın diye de birden bırakmış. İstediğiniz cevap bu sanırım. Bu varlık da büyük ihtimalle cindir. Böyle olaylar sürekli oluyorsa o zaman endişelenin ama kolum üstüme düştü diye konu açmışsınız. uyurgezer insanlar da var hatırlatırım.

karamelekk

Kayıtlı Üye
Tamam o zaman görünmeyen bir varlık almış kolunuzu siz uyanın diye de birden bırakmış. İstediğiniz cevap bu sanırım. Bu varlık da büyük ihtimalle cindir. Böyle olaylar sürekli oluyorsa o zaman endişelenin ama kolum üstüme düştü diye konu açmışsınız. uyurgezer insanlar da var hatırlatırım.

Bundan 5-6 ay önce nette gördügüm bir dua okumuştum ve bunların hepsi cin isimleriymiş. Duayı okuduğum gece uyumak üzereyken bacaklarım deli gibi titremeye başladı kalbim çıkacak gibi attı korkudan ama hemen kalktım Ayet-el Kürsi okudum benim korkum o gece gelen cinle şimdi yasadığımın bir ilgisi olabilir mi?

AJA

Elit Üye
İşte hep anlatmaya çalıştığımız da bu. Siz okuduğunuz duanın türkçesini anlamını bilmeden mi okudunuz.Yada ne içindi o dua ? Bir davet mi ?

hürem

Kayıtlı Üye
Başka rahatsız edilmeler olmadıysa bence düşünme üzerinde ve Sn Aja nın da dediği gibi anlamını bilmediğin duaları okuma. Gece yatarken korkuyorsan felak nas oku.

karamelekk

Kayıtlı Üye
İşte hep anlatmaya çalıştığımız da bu. Siz okuduğunuz duanın türkçesini anlamını bilmeden mi okudunuz.Yada ne içindi o dua ? Bir davet mi ?

Bir sitede görmüştüm birini geri döndürmek için yazıyordu. Anlamını araştırmadan okudum ne yazık ki :( sonra araştırdığımda bir davet ve gelen cinlerin yönlendirilmesi gerektigini ögrendim. :S Her gece mutlaka okuyorum teşekkürler.

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Teşekkür mesajı Gmpp de yasaktır. Beğenilerinizi +/- rep vererek beğen/beğenme butonunu kullanarak belirtebilirsiniz.

byrosa

Kayıtlı Üye
Psikolojik olarak bu olayı yaşamış olabilirsiniz. Yani hiç bir varlık ortada bir sebep yok iken gelip sizin kolunuzu yukarı aşağı hareket ettirmez. Öyle bir durumu gerçekten yaşadıysanız, rüya esnasında bedeninizin hareket etmesi sonucu oluşmuş olabilir. Uyurgezerler gibi düşünün, beyin uykudadır ama beden hareketlidir, sevgilerle.