Bazi arkadaşlar yasakli görünüyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

focus

Kayıtlı Üye
herkese iyi geceler

forum üzerinden takip ettiğim kadarıyla uygunsuz bir yazısına denk gelmediğim bazı arkadaşlar yasaklı görünüyorlar.

bu tip durumla karşılaşmamak adına bizde böyle bir durumu yaşayabilirmiyiz?

mesaj atmak istedim atamadım.

yasaklama sürelerini bilme imkanımız varmı?

saglıcakla.

albus

Kayıtlı Üye
Gerçekten.
Göçmenoğlu, AJA...
Çok şaşkınım.
:boat:

hürem

Kayıtlı Üye
Ah Aja nereye gittin arkadaşım :nopity:

ikbal1505

Guest
Sakinlik lütfen. Sitede bakım yapılmaktadır. Eve yeni geldiğimden olanlardan haberim yok. Öğrenince size aktaracağım. Sevgiler.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bunun için bir konu açma gereği olduğunu düşünmüyorum. konuyu açan arkadaşın admin panelinden haberi olmadığı ve sistemimizin nasıl işlediğini bilmediği halde ve öğrenmek adına adminlerimize mesaj atmak yerine, sistemimizi suçlar gibi bir şekilde konu açmasını, kınıyorum. Aja'nın ve göçmen oğlunun yasaklanma sebepleri iletişim bilgisi alış verişi yapmalarından kaynaklanıyor. Benim haberim var. Siz bana verin ben ekleyeyim, sistem yasaklıyor dedim. Bir soun olmuş ve vermek durumunda kalmış, benim haberim olduğu için bir şey olmaz diye düşünmüş. sitem daha önce kendilerinde bir sorun olmadığı için 24 saat yasaklı durumuna getirmiş, her bir ceza puanında bu süre uzuyor. Bu açıklamayı ilk ve son kez yapıyorum. Admin panelde, günde kaç üyenin , kaç mesajın ve konun denetlendiğini ve ona göre işlem düşünürsek benim tek işim bu gereksiz açıklamalar olur. Bu açıklamayı ilk ve son kez yapıyorum. Konunun gereksizliğinden dolayı kapatıyorum.

• Beğendim
Tepkiler: AJA
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...