detelinka

detelinka

Kayıtlı Üye
merhaba benimde rüyamı yorumlarsanız sevinirim.alışveriş merkezi gibi bi yerdeyim tekbaşıma dolaşıyorum bi dükkan görüyorum kolye,bileklik,bilezik satan bi yer.kırmızı bileklikler görüyorum bisürü bitanesi dikkatimi çekiyo ucunda kalp var çok beğeniyorum ama nedense almıyorum..ardından karnım acıkıyo yemek yiycek bi yer arıyorum hamburger gibi bişey yemek istiyorum ama biri beni uyarıyo hayır yiyemezsin burda ancak sulu yemek tarzı şeyler vardiyo.benimde canım hiç sulu yemek istemiyo bi bakıyorum teyzeler var gözleme yapıyo bari gözleme alayım diyorum.beklerken masayı görüyorum tencere tencere bi sürü yemek var masada..ardından dışarı çıkıyorum çok soğuk ve karanlık bi hava uzun zamandır görmediğim bi komşum var onu görüyorum.aa bu kızın ne işi var burda diyorum.kızda montuna sıkıca sarılmış hava rüzgarlı ve soğuk çünkü.ardından bi çocukla buluşuyorum biraz arkadaşça birazda duygusal şeyler hissettiğim birisiymiş oda benle olmaktan mutlu çok güzel sohbet ediyoruz.birden içim burkuluyo kendi kendime ama ben istanbuldan çok kısa bi zaman sonra ayrılıp evime döneceğim acaba o zamanda herşey eskisi gibi olur mu diye endişeleniyorum(ben normalde zaten istanbulda oturmuyorum aslında ve istanbuldada değilim).sonrada uyanıyorum..

detelinka

Kayıtlı Üye
yaa benimkini niye kimse yorumlamamııış :(

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
aşkıcım rüyan öyle daldan dala ki Pantea da olmayınca ne diyeyim bilemedim. hayır olsun..rüyanda gezmiş adeta tayyi mekan yapıp durmuşsun nefsini beslemişsin. hayatında kücük küçük konuşmalar sohbetler görüyorum ama çok önemli kararlar hakkında değiller. Küçük hayati olmayan kararlar alıyorsun, eğer bir karara varsan tez vakitte gerçekleşecek ama sen çok kararsızsın. Bi o diyorsun bi bu sanki.. Hayatta rızkın bol görünüyor ve etrafındaki herkes bu kadar rahat değil ne dersin? Görüpte şükretmen lazım haline. Allah sana kaderinde pek çok seçenek sunmuş gibi.. Tabi bu rüyayı görmeden aç karnına yatmadıysan ve canın şu ara evde çok sıkılmadıysa söylediklerim geçerli..Benden bu kadar ne biliim kalbin kırılmasın, çok manalı gelmedi bana..

detelinka

Kayıtlı Üye
yok aç yatmadım o yüzden ne alaka bu yemekler dedim:D ya ben ara ara kendimi hep alışveriş merkezi gibi bi yerlerde görüyorum ve sürekli takılar dikkatimi çekiyo yüzük,bilezik vs.. belki bi anlamı olabilir dedim..ama bence çok güzel yorumlamışsın hayatımda gerçektende karar vermem gereken durumlar var ve ben ne yapacağım konusunda çok kararsızım :(emeğine sağlık çok teşekkürler :)

Pantea

Kayıtlı Üye
merhaba benimde rüyamı yorumlarsanız sevinirim.alışveriş merkezi gibi bi yerdeyim tekbaşıma dolaşıyorum bi dükkan görüyorum kolye,bileklik,bilezik satan bi yer.kırmızı bileklikler görüyorum bisürü bitanesi dikkatimi çekiyo ucunda kalp var çok beğeniyorum ama nedense almıyorum..ardından karnım acıkıyo yemek yiycek bi yer arıyorum hamburger gibi bişey yemek istiyorum ama biri beni uyarıyo hayır yiyemezsin burda ancak sulu yemek tarzı şeyler vardiyo.benimde canım hiç sulu yemek istemiyo bi bakıyorum teyzeler var gözleme yapıyo bari gözleme alayım diyorum.beklerken masayı görüyorum tencere tencere bi sürü yemek var masada..ardından dışarı çıkıyorum çok soğuk ve karanlık bi hava uzun zamandır görmediğim bi komşum var onu görüyorum.aa bu kızın ne işi var burda diyorum.kızda montuna sıkıca sarılmış hava rüzgarlı ve soğuk çünkü.ardından bi çocukla buluşuyorum biraz arkadaşça birazda duygusal şeyler hissettiğim birisiymiş oda benle olmaktan mutlu çok güzel sohbet ediyoruz.birden içim burkuluyo kendi kendime ama ben istanbuldan çok kısa bi zaman sonra ayrılıp evime döneceğim acaba o zamanda herşey eskisi gibi olur mu diye endişeleniyorum(ben normalde zaten istanbulda oturmuyorum aslında ve istanbuldada değilim).sonrada uyanıyorum..
Karmasik bir ruha hali icindesiniz , yeni bir seyler yapmak istiyor ama korkuyorsunuz , hayata tutunmak kesin bir bicimde bir konum edinmek istioyorsunuz ama sartlarin istediginiz gibi olmadigini dusunuyorsunuz ve cekimser kalip beklemeyi tercih ediyorsunuz,hayatin sundugu bir cok secenek oldugunu biliyoirsunuz ama nedense cesitli yollari denemkdense illede sizin beklediklerinizin bire bir gerceklesmesiniz istiyorsunuz,bu olmayinca hayati basdan savma geciriyor gibisiniz ,duygusal konularda cekinceleriniz var iliskiniz varsa baglanmak korkusu tasiyor olabilirsiniz yada yitirmek korkusu yoksa yeni bir iliskiye ihtiyac duyuyorsunuz ama mesafeli olmaniz gerekdigini dusunuyorsunuz.

detelinka

Kayıtlı Üye
pantea öncelikle ilk rüyamın yorumu için çok teşekkür ederim nekadarda isabetli yorumlar yapmışsınız.gerçekten tebrikler inanamadım:)
dün gece gördüğüm bi rüyayı anlatmak istiyorum çok gerçekçiydi.bi arkadaşımın anadolu lisesindeyim orya onu ziyarete geliyorum tamda öğrencilerin çıkış saatine rastlıyorum arkadaşımla kol kola gidiyoruz.arkamızda bi erkek sesi sürekli bana bişeyler söylüyo laf atıyo sürekli güzel şeyler söylüyo benimde bi yandan hoşuma gidiyo ama arkama bakmıyorum kim bu diye.üstümdede gerçek hayattada giydiğim ama ancak çok yakınlarımın düğününde giydiğim abiye kısa bi kıyafet var mavi renkli pullu pullu parlıyo ayağımda topuklu ayakkabılar.bi yandan söyleniyorum kendime ne işim var benim bu kıyefetle okul içinde ama çokda umursamıyorum.uzun bi yol hala arkamızda o çocuk var tam köşeyi döneceğiz dur bi bakim kimmiş bu çocuk merak ettim deyip bakıyorum esmer çok tatlı bi çocuk görüyorum.gülümsüyo bana bende ona.arada önümüze dönüp tekrar bakışıyoruz gözden kaybolana kadar.ardından çook dik bi yokuş çıkıyoruz benim okulum ordaymış.sonra arkadaşıma kızıyorum ya sizin okulun ordan gitseydik orası daha kestirmeydi neden bu yolu kullanıyoruz ve ayağımda topklu ayakkabılar varmış çok zorlanıyorum.ama bi şekilde kolayca çıkıyoruz.bi yandan eğer yolu bukadar uzatırsam o çocuğu tekrar göremeyeceğimden korkuyorum.kestirmeden gidersek karşılaşırız ve konuşuruz diye düşünüyorum.sonra birden rüyamda 3taneçok güzel siyah parlak küpe görüyorum bide birkaçtane pirsing şu göbeğe takılanlardan.küpelerin fiyatını soruyorum 1 ytl diyo adam ama çok ucuz neden ki diye soruyorum.sonrada uyandım zaten.
aslında ben bu rüyamı bişey görmeye niyet edip yattım ama namaz kılmadım sadece içimden diledim.sonrda bunları gördüm..anlamını çok merak ediyorum.ayrıca ben bu küpe rüyalarını çok sık görüyorum özel bi anlamı olabilir mi?

Pantea

Kayıtlı Üye
Luksu ve gosterisi seven bir yapiniz var ilgi cekmeyi seviyorsunuz ama goze batmakdan ve elestiri almakdan cekindiginiz icin cogu kez isteklerinizi ve begenilerinizi yakin cevrenizden gizliyorsunuz,ask ve mutlu bir birlikdelik hakkinda dusunceleriniz nedense gercek askin cok zorlukla elde edilebilecegi seklinde kimi zaman aslinda hic olmadigini bile dusunuyorsunuz,size asik olacak kisiye verecek cok seyiniz oldugunu hissediyor ve sanirim sikca mutlu bir beraberlikde nasil davranacaginizin hayallerini kuruyorsunuz.Gercekde bir iliskiye basladiginizda dusunerek ve yakin buldugunuz kisilereden fikir alarak iliskinize yon veriyorsunuz sizinle birlikde olan kisiye onu cok sevdiginizi ilk basda belli etmiyorsunuz guclu ve kendinden emin gorunmek sizin icin onemli.Kupe ve taki gibi objeler sizin ruyalarinizda gosterisi simgeliyor ama gosterisli olmayi asla asaletli ve kibar olmakdan ayirmiyorsunuz.Cool gorunmek hosunuza gidiyor.

detelinka

Kayıtlı Üye
hımm teşekkür ederim tekrar.bende sandım ki yeni bi aşk mı doğuyor yoksa :Dgördüğüm çocuk çok hoştuda :p çok güzel analiz etmişsiniz yine :)

detelinka

Kayıtlı Üye
rüyamda lise aşkımı gördüm.uzun yıllar görmedim aslında nerden girdi bilinçaltıma bilmem.yanımda bi kız arkadaşım varmış ve çocuk onu tanıyomuş.arkadaşımın yanıda gelmiş ve onunla tokalaşmış.beni tanımayacağını ve görmemezlikten geleceğini düşünürken benimde yanıma geliyo.ve sıkıca toklaşıyo benimle bişeyler söylüyo bana ama ben sadece onun gözlerine bakıyorum duymuyorum onu...ardından başka bi rüya görüyorum rüyamda birsürü yumurta koyuyorum bi kaba pişmemiş ama normal yumurta.içimden neden bukadar çok yumurta koyuyorum ki sadece annemle kahvaltı edeceğim nasılsa diyorum sonrada uyandım zaten..

Pantea

Kayıtlı Üye
Biraz gecmisden etkilenen bir yaapiniz var gibi yada gecmisde yasadiklarinizi bu gunkilerle cok benzerlik tasiyor sanki ozellikle duygusal konularda yasiniz ilerledikce cok fazla degisim gecirmediginizi gozlemledim duygusal yonden kendinizi tekrarliyor gibisiniz , her yeni iliskinizde bir oncekindeki duygu ve davranislari sergiliyorsunuz duygusal acidan yasadiklarinizdan tecrube edinmeye calismalisiniz insan maddi yonden oldugu gibi manevi acidanda degisip gelismeye cabalamali, cok ozel birinin beklentisi icindesiniz sanki simdiye kadar hayatinizda yer almis kisilerden hic birisi tam anlamiyla sizin idealiniz degilmis gibi her birinde hosunuza giden bir kac yon buluyorsunuz ama asla yeterli olmuyor aradiklariniz beklentileriniz cesitli kisilerde parca parca varmis ama tek b ir kiside tumunu bulma arzusunda gibisiniz.
Bazen bazi seyleri abarttiginizi hissediyor yada buyuttugunuz seyler oldugunu hissediyorsunuz ama ne yapm,aniz gerekdigini bilmediginiz ve genelde cok fazla dusunmeye aliskin olmadiginiz icin kendinizi tekrarlayip duruyorsunuz.

detelinka

Kayıtlı Üye
teşekkürler oldukça güzel bi analiz yapmışsınız :)

detelinka

Kayıtlı Üye
pantea tekrar merhabalar,umarım çok fazla olmamışımdır tekrar bi rüyamı tabir ettirmek istiyorumda :rolleyes: rüyamda hoşlandığım kişiden bana bi mektup gelmiş mektuptanda onun kocaman bi aile albümü çıkıyo genelde okul resimlerini görüyorum birsürü fotoğrafı var tek tek onlara bakıyorum aile fotoğrafları vs...sonra 2 tane siyah beyaz fotoğraf görüyorum anne ve babasının fotoğrafıymış.annesinin resmi dikkatimi çekiyo aa bu çocuk aynı annesinin kopyasıymış ya diye düşünüyorum..bende ona birkaçtane çocukluk fotoğrafımı gönderiyorum..orda bitiyo..
yine aynı gece gördüğüm başka bi rüya var.bi arkadaşımla eski dershanemize gidiyorum bi hoca çıkıyo karşımıza hadi kızlar derse ne işiniz var hala koridorda diyo bizde ama biz çoktan bitirdik okulu deyip hızla gidiyoruz.içimde artık okulu bitirdiğime ve o sınıfa girmediğime dair acayip bi sevinç beliriyo.ardından göl gibi bi yerden karşıya geçmek zorundayız.ama ben ıslanmak istemediğim için.kestirme çalıçırpı olan bi yerden geçiyorum çok zorlanıyorum çünkü mini etek giymişim.ben geçiyorum karşıdan arkadaşımın geçmesini bekliyorum ama o bi türlü geçemiyo.buda böyle bitiyo.
aslında benim size sormak istediğim bişey var.ben dün gece yatarken içimden eğer şu işim şöyle olacaksa deniz göreyim rüyamda dedim ve kısa bi dua okudum.ardındanda bu göl olan rüyayı gördüm.sizce bu bi işaret mi yani niyetimi olumlu olarak düşünebilirmiyim?deniz değil ama göl gördüm çünkü.ve pisde değildi..yani bilinçaltımla veya yüksek bilincimle (bilmiyorum öyle mi denir) bi iletişim kurabilirmiyim bana doğruları gösterebilir mi yani?çünkü ben namazla bi niyetimi sorduğumdaa hiç cevap alamıyorum.ama kısa bi şekilde dua edip sorumu sorduğumda bi cevap geliyo gibi sanki.eskiden hep gelinlik göreyim derdim ve mutlaka görürdüm.ama niyet ettiğim şey şuan okadar imkansız ki bilinçaltımın benim görmek istediğim objeleri ben istiyorum diye gösterdiğini düşünüyorum.siz ne dersiniz?

Pantea

Kayıtlı Üye
pantea tekrar merhabalar,umarım çok fazla olmamışımdır tekrar bi rüyamı tabir ettirmek istiyorumda :rolleyes: rüyamda hoşlandığım kişiden bana bi mektup gelmiş mektuptanda onun kocaman bi aile albümü çıkıyo genelde okul resimlerini görüyorum birsürü fotoğrafı var tek tek onlara bakıyorum aile fotoğrafları vs...sonra 2 tane siyah beyaz fotoğraf görüyorum anne ve babasının fotoğrafıymış.annesinin resmi dikkatimi çekiyo aa bu çocuk aynı annesinin kopyasıymış ya diye düşünüyorum..bende ona birkaçtane çocukluk fotoğrafımı gönderiyorum..orda bitiyo..
yine aynı gece gördüğüm başka bi rüya var.bi arkadaşımla eski dershanemize gidiyorum bi hoca çıkıyo karşımıza hadi kızlar derse ne işiniz var hala koridorda diyo bizde ama biz çoktan bitirdik okulu deyip hızla gidiyoruz.içimde artık okulu bitirdiğime ve o sınıfa girmediğime dair acayip bi sevinç beliriyo.ardından göl gibi bi yerden karşıya geçmek zorundayız.ama ben ıslanmak istemediğim için.kestirme çalıçırpı olan bi yerden geçiyorum çok zorlanıyorum çünkü mini etek giymişim.ben geçiyorum karşıdan arkadaşımın geçmesini bekliyorum ama o bi türlü geçemiyo.buda böyle bitiyo.
aslında benim size sormak istediğim bişey var.ben dün gece yatarken içimden eğer şu işim şöyle olacaksa deniz göreyim rüyamda dedim ve kısa bi dua okudum.ardındanda bu göl olan rüyayı gördüm.sizce bu bi işaret mi yani niyetimi olumlu olarak düşünebilirmiyim?deniz değil ama göl gördüm çünkü.ve pisde değildi..yani bilinçaltımla veya yüksek bilincimle (bilmiyorum öyle mi denir) bi iletişim kurabilirmiyim bana doğruları gösterebilir mi yani?çünkü ben namazla bi niyetimi sorduğumdaa hiç cevap alamıyorum.ama kısa bi şekilde dua edip sorumu sorduğumda bi cevap geliyo gibi sanki.eskiden hep gelinlik göreyim derdim ve mutlaka görürdüm.ama niyet ettiğim şey şuan okadar imkansız ki bilinçaltımın benim görmek istediğim objeleri ben istiyorum diye gösterdiğini düşünüyorum.siz ne dersiniz?
Bu baslik dilediginizce ruyaqlarinizi paylasmaniz icin var cok olmak diye bir sey soz konusu olamaz rahat olun.

Birisi yada bazi konular hakkinda ayrintili bilgi edinmek istiyorsunuz bazi detaylar ve sizden sakli kaldigini dusundugunuz seyler var,ilk ruyanizdan anlasilan o ki sevdiginioz kisi hakkinda cok fazla sey bilmek istiyorsunuz daha yakin ve kalici bir irtibati hayal ediyuorsunuz .

Ikinci ruyaniz bazi sikintili yada baskici ortamlardan yada size karsi olacak dusuncelerden uzaklasmak istediginizi yada uzaklasmaya basladiginizi yansitiyor bu sikinti verici seyler yakin cevreniz tarafindan yaratiliyor olabilir.Bunlarin asilmaz olmadigini b iliyorsunuz zorda olsa bu sorunlarin sikinti yada endiselerin ustesinden geleceksiniz.

Tahmininiz dogru kendinizi sartladiginiz icin bu tur ruyalar goruyorsunuz .

detelinka

Kayıtlı Üye
yorumlarınız gerçekten çok güzel okudukça şaşırıyorum hep :)

dün gece gördüğüm rüya çok karışıktı sanki ama uyanınca birkaç detay hatırlayabildim sadece.üniversite kantini gibi bi yerde bi masada arkadaşlarımla oturuyorum.çevrede oldukça hoş çocuklar var ve beni farketmelerini istiyorum karşı masada biri var sürekli ona bakıyorum ama o hiç bana bakmıyor hep arka masalara bakıyor.bende içimden ya niye bana bakmıyo ki artık eskisinden daha güzelim aslında ama farketmiyolar bile beni diyorum.o sırada yan masamızdaki grupta oturan bi çocuğun bana baktığını görüyorum hoş bi çocukmuş ve çok mutlu oluyorum.bi yandanda 2 tane büyük halka küpem varmış onları kulağıma takmayı çalışıyomuşum.kulağımdaki deliklerden 3 tane küpe çıkarıp (ki bu çıkardığım küpelerde kuru kafa şeklineymiş ve benim çoook uzun yıllar önce taktığım küpelerdi bunlar ama artık yoklar) yerine bunları koyacakmışım.ama 3. küpem öyle garip ki diğerlerini çıkarmaya çalışırken sanki kulak deliğimin içine bitanesi sıkışmış gibi ufacık halka bi küpe çıkarıyorum daha öncedende farkında değilmişim yani böyle bi küpenin kulağımda olduğundan.yanımdaki bi arkadaşımda senin çiçek şeklinde bi küpen vardı ona noldu diyor.ben bi bakıyorum yerdeymiş meğer o yere düşmüş diyorum.ben küpemle uğraşırken o çocuk bizim masamıza gelmiş ve muhabbet etmeye başlamışız.
aslında dahası vardı ama pek hatırlayamıyorum..en net hatırladıklarım bunlar..

Pantea

Kayıtlı Üye
Ruyalariniz hemen hemen hep ayni acilima sahip sanirim ilgi cekmek begenilmek ve yeni biri ile bir ilislkiye baslama isteginiz sizde takinti haline gelmeye baslamis zihninizi farkli konulara yonlendirip psikolojinizi obsesyon tehlikesinden uzak tutun , duygusal islerde simdilik hic bir sey istediginiz gibi gitmiyor ve bu yuzden bu konulara cok fazla onem vermeye illede begenileceginiz ve sevilip ilgi goreceginiz mukemmel bir iliski beklentsindesiniz.

detelinka

Kayıtlı Üye
tekrar merhabalar pantea :),uzun zamandır çok net rüyalar göremiyordum.dün gece rüyamda sanırım bi dağın tepesindeyim ve yanımda kuzenim var.okadar ilginç ki sağıma bakıyorum deniz soluma bakıyorum deniz...önümde arkamda heryerde uçsuz bucaksız bi deniz görüyorum.sol tarafta baktığım denizde hafif hafif dalgalar var denizin yarısı çekilmiş gibi.ama diğer açılardan baktığımda uçsuz bucaksız çok güzel bi deniz manzarası var.kuzenim dağdan denize düşer gibi oluyor ama son anda ben tutuyorum onu çok hafif ıslanıyor ama buna rağmen.yan taraftdada dedemi görüyorum mayosuyla kenarda duruyo ama çok dikkatimide çekmiyo bianlık görüntü sanki.sonra ben uyanıyorum (tabi hala rüyadayım)bi dizi izliyorum dizidede aynı rüyamdaki deniz var.tühh diyorum demek bilinçaltıymış bi anlamı yok heralde.ama yinede bu rüyayı kuzenime anlatmak istiyorum.ama o bi türlü bana fırsat vermiyo sürekli sözümü kesiyo.oysa ben ona umut vermek istiyorum hani ben deniz gördüm bak işlerin yoluna girecek gibisinden.ama beni hiç dinlemek istemiyor eşinin yanına gidiyor kapalı bi kapının ardından tartışma sesleri geliyo bi konu yüzünden tartışıyolar.sonra bende o arada oturma odasının ortasında banyo yapmaya başlıyorum duş falan var.üstümdede beyaz bi atlet var sadece.bian aklım başıma geliyo eyvah diyorum eşi açarsa kapıyı rezil olacağım şimdi.ve nitekimde açıyo ama gerisini hatırlamıyorum sanırım uyandım o sırada.şimdiden teşekkürler :)

Pantea

Kayıtlı Üye
tekrar merhabalar pantea :),uzun zamandır çok net rüyalar göremiyordum.dün gece rüyamda sanırım bi dağın tepesindeyim ve yanımda kuzenim var.okadar ilginç ki sağıma bakıyorum deniz soluma bakıyorum deniz...önümde arkamda heryerde uçsuz bucaksız bi deniz görüyorum.sol tarafta baktığım denizde hafif hafif dalgalar var denizin yarısı çekilmiş gibi.ama diğer açılardan baktığımda uçsuz bucaksız çok güzel bi deniz manzarası var.kuzenim dağdan denize düşer gibi oluyor ama son anda ben tutuyorum onu çok hafif ıslanıyor ama buna rağmen.yan taraftdada dedemi görüyorum mayosuyla kenarda duruyo ama çok dikkatimide çekmiyo bianlık görüntü sanki.sonra ben uyanıyorum (tabi hala rüyadayım)bi dizi izliyorum dizidede aynı rüyamdaki deniz var.tühh diyorum demek bilinçaltıymış bi anlamı yok heralde.ama yinede bu rüyayı kuzenime anlatmak istiyorum.ama o bi türlü bana fırsat vermiyo sürekli sözümü kesiyo.oysa ben ona umut vermek istiyorum hani ben deniz gördüm bak işlerin yoluna girecek gibisinden.ama beni hiç dinlemek istemiyor eşinin yanına gidiyor kapalı bi kapının ardından tartışma sesleri geliyo bi konu yüzünden tartışıyolar.sonra bende o arada oturma odasının ortasında banyo yapmaya başlıyorum duş falan var.üstümdede beyaz bi atlet var sadece.bian aklım başıma geliyo eyvah diyorum eşi açarsa kapıyı rezil olacağım şimdi.ve nitekimde açıyo ama gerisini hatırlamıyorum sanırım uyandım o sırada.şimdiden teşekkürler :)
Kendinize ve yasantiniza oldugu kadar yakin cevrenize de ilgili birisiniz sizin disinizda gelisen olaylara bile dikkat ve ilgi gosteriyor olumsuzluklari gidermeniz gerekdigini dusunuyorsunuz her konuda her kes icin bir seyler yapmak zorunda hissediyoirsunuz kendinizi, ama elestiri almakdan da cok cekiniyorsunuz , hayatin ufak puruzlere ve dertlere ragmen yasanmaya deger oldugunu dusunuyorsunuz ve daima bir umut tasimaya gayret ediyorsunuz.Kimi zaman destege ihtiyac duyuyorsunuz .

detelinka

Kayıtlı Üye
teşekkürler pantea güzel bi analiz olmuş.aslında ben ne yalan söyleyeyim yorum gibi bişey bekliyodum hani deniz görmek iyidir dilediğin bişey olacak gibi...:pama dediğim gibi yinede doğru bi tespit olmuş.saol

Pantea

Kayıtlı Üye
Ben psikoanalizciyim ruyalari psikolojik yonleriyle analiz ederim cunki gordugumuz ruyalarin yuzde doksan sekizi bilinc altimizin psikolojimiz hakkinda bizi bilgilendirmesin ile olusur.

detelinka

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Rüyamda birini beklerken eski bi tanıdığı görüyorum ama kıza hiç pas vermiyorum.Kızda onu bi konuda incittiğim hakkında imalarda bulunuyor,sıkılıp başka bi yerde beklemeye karar veriyorum arkadaşımı.Ardından merdivenlerden inerken okadar çok başım dönüyor ki nerdeyse düşüp bayılacak gibi hissediyorum kendimi.Bir yere oturup kendime geliyorum yavaş yavaş.Sonra birden kendimi pastanede buluyoru.Çok pahhalı bi mekanmış aslında buarası browni istiyorum ama pahalı bi mekan olduğu sonradan farkediyorum.Çok pahalı gelirse kredi kartımla öderim diyorum.Garson kız bana bi tabak içinde ortasında pudin muhallebi karışımı birşey kenarlarında baklava olan bişey getiriyo.Şaşırıyorum buranın brownisi bu heralde diyorum.Kıza sormaya fırsat bulamadan kız beni tersliyor ne bekliyordun ki der gibi.Tatlımı yerken pasta ustasının birine pasta yapmayı öğrettiğini görüyorum.Ardından etrafa bakıyorum etrafta birsürü güzel pastalar eklerler var.Sonra aniden masamda 2 tane kaba saba adam beliriyor.Biz bişey yemeyeceğiz seni izliyoruz diyolar.Böyle nezih bi mekanda bu tiplerin işi ne diye kızıyorum kendi kendime.Ardından garson kız bunu görüyor ve beni anne kızın oturduğu bir masaya oturtuyor.