astral seyahat yapabilir miydim?

Eagle Of Heavens

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar ben şimdi uyandım gerçekten tüylerim diken diken uyuyamıyorum, çünkü uzun zamandır astral seyahat üzerinde araştırma yapıyorum ama bir türlü kendimde cesareti bulamıyorum. biraz önce uyurken zihnimi hiç boş tutmamıştım ve kendi kendime düşünürken rüyada olduğumu farkettim ama çok değişik bir şekilde.. bedenimi hissediyordum yani uyur uyanık bir haldeydim. bir oyunda olduğumu görüyordum sanırım bilinçaltıma yerleşmiş :) sonra kontrol etmeye başladım ve astral seyahat yapmak istiyorum dedim birdenbire bedenim felç haline girdi kulağımda çınlamalar meydana geldi ve çıktığımı hayal etmeye başladım vücudum karıncalanıyordu tam çıkacak gibi hissediyordum ki korktum ve ellerimi oynatmayı denedim ama yapamadım ama ayak parmağımı oynatabildim ve uyandım. sizce bu bir lucid rüya mı? yoksa lucid rüyadan astral seyahate geçme deneyimi gibi birşey mi acaba korkmayıp kendimi serbest bıraksam çıkabilirmiydim?

C0D3xR00T

Kayıtlı Üye
Bence çıkabilirdin dostum. :) Keşke korkmayıp devam etseydin. :)

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Çıkış aşamalarına gelinceye kadar geçen süre bana sıkıcı geliyor. Çıkış aşamasına gelince de heyecanlanıyorum. Kaç defa yaklaştım çıkışa ama heyecanı bastıramadığım için çıkış gerçekleşmedi :) Bence korkma ve çalışmalarına devam et ;)

byrosa

Kayıtlı Üye
Merhaba, yaşamış olduğunuz deneyim " Lucid Rüya " olarak adlandırılıyor. Lucid Rüya sırasındayken Astral Seyahate geçmek diye bir durum söz konusu değil. Lucid Rüya aşamasında olduğunuz için Astral Seyahat deneyimini sadece ama sadece rüya olarak yaşamışsınız. Gerçek deneyimlerden farksız gibi durabilir ancak çıkmak isteseniz bile o sırada çıkış yapamazdınız. Öncelikli olarak meditasyon(derin düşünme) aşamasından başlayabilirsiniz. İlerleyen günlerde cesaretiniz kendiliğinizden gelecek ve çıkış yapmayı başarabileceksiniz, sevgilerle.