Durugörü(Vizyon) İnisiyasyonu 1. Grup 1. Çalışma Deneyimleri

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Deneyimlerinizi buradan paylaşabilirsiniz, hayırlı olsun:)
Urum'un enerjisi ve emeğine sağlık...

*AnGeL*

Kayıtlı Üye
Ucuncu goz cakramda basinc vardi,biraz basim agridi,bir suru goruntu gordum,mekanlar,insanlar,sekiller...Urum'un emegine ve enerjisine saglik.

ahya

Kayıtlı Üye
Gönderilen enerjiyi ellerimde ve ayaklarimda hissettim, soguma oldu. Enerji Omurga kemiginden yükseldi, ücüncü gözde yogunlasti.
Ücüncü gözde karincalanmalar calisma bitene kadar sürdü. Mavi mor renkleri gördüm daha sonra mor renk altin rengine döndü.
Calisma cok uzun sürdü bitmiecek sandim bir ara:)
Zaman ilerledikce calisma yogunlastikca enerjinin sanki ücüncü gözden beynin icine dogru ilerledigini hissettim.

Bu gece bir cok cesit rüyalar gördüm.

Uruma ve emegi gecen herkese binlerce tesekkürler iyiki sizler varsiniz.

buffy

Kayıtlı Üye
Bu calışma diğer çalışmalardan daha yoğundu, 3.gözmde baskı hissetmedim ama sanki kulaklarıma soğuk hava esti

Verilen mantrayı tekrarladıkça içime soğuk hava dalgası doldu,şekiller ve gün batımında çok güzel bir plaj resmi gördüm

urum ve ekibine sonsuz teşekkür

AJA

Elit Üye
Dün 18 saatlik bir yoldaydım otobüsle, çok yorgundum tamamen aklımdan çıktı bu hatta şimdi fark ettim :( Ne yapmalıyım bu durumda ?

dertlipınar

Kayıtlı Üye
İş
emekliÄŸim
öncelikle urumun enerjisine sağlık tam konstre olamadım sadece başım ağrıdı ve ellim çok üşüdü ama katıldığım için çok memnunum
saygılarımla

Salick

Kayıtlı Üye
Ilk once sol elim , sonra sag elimde igne batmis gibi bir aciyla ayni anda basimin arkasindan baslayip alnima kadar gelen basinc ve agri , gozlerde yanma ve sulanma oldu. Solar plexus ve kalp cakramda bir nokta gibi baslayip yayilan soguk bir dalgalanma oldu. Mor ve altin renkli bulutumsu isiklar gordum. Basimdaki agri uzun surdu.

Urum un enerjisinin bol ve daim olmasi dilegiyle.... Emegi gecen herkesten Allah razi olsun.