Bir takım isimler

cevherkale

Kayıtlı Üye
Safine ve Nişta isimli iki varlık var. Göründükleri tipleri, uzun sakallı ortadan az kısa boylu hırka giyiyorlar kıyafetleri eski tarz. Safine moğolistan'dan geldiğini söylüyor 200 yaşında insanlarla sık sık muhattap olduğunu düşünüyorum. Konuştukları zaman seslerinde cızırtı oluyor. Ayrıca insanın bünyesinde uyuşma meydana geliyor. Değişik bir hal içine giriyor insanlar onlar olduğu zaman. Sorularım bu iki isim hakkında bilginiz var mı? (gerçek isim olmayabilir herkese farklı isim veriyor olabilir) seslerindeki cızırtıların ve insanda meydana getirdiği uyuşukluğun sebebi nedir ? Ayrıca Zürüksen diye bir dişi varmış bana söylendiğine göre hoşlantısı varmış gerçek mi doğrumu bilmiyorum böyle biri varmı görüşme sağlanmadı. Ama bu ailesi içinde lider bir konumdaymış ayrıca yaşı 45 miş. Tecrübeli arkadaşlar sorularımı cevaplarsa memnun olurum

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
Her cinin ismi vardır normal birşey bu ... uyuşukluğa gelince trans halinde olduğunuzdan olabilir ...
Dinini Sorarmısınız ? Yaşadığı Yerleri Birde ?

AJA

Elit Üye
Umuyorum neyle uğraştığınızın farkındasınızdır.

satelcom

Banlı Kullanıcı
Safine ve Nişta isimli iki varlık var. Göründükleri tipleri, uzun sakallı ortadan az kısa boylu hırka giyiyorlar kıyafetleri eski tarz. Safine moğolistan'dan geldiğini söylüyor 200 yaşında insanlarla sık sık muhattap olduğunu düşünüyorum. Konuştukları zaman seslerinde cızırtı oluyor. Ayrıca insanın bünyesinde uyuşma meydana geliyor. Değişik bir hal içine giriyor insanlar onlar olduğu zaman. Sorularım bu iki isim hakkında bilginiz var mı? (gerçek isim olmayabilir herkese farklı isim veriyor olabilir) seslerindeki cızırtıların ve insanda meydana getirdiği uyuşukluğun sebebi nedir ? Ayrıca Zürüksen diye bir dişi varmış bana söylendiğine göre hoşlantısı varmış gerçek mi doğrumu bilmiyorum böyle biri varmı görüşme sağlanmadı. Ama bu ailesi içinde lider bir konumdaymış ayrıca yaşı 45 miş. Tecrübeli arkadaşlar sorularımı cevaplarsa memnun olurum
Sen bizzat bunları görüp konuştunmu?Yoksa bazı kişilerden duyduklarınmı?Daha detaylı bilgi verirsen daha güzel cevaplar alabilirsin.

dokuz

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji Öğrencisi
Görüşmenizin detayına inmek gibi olmazsa eğer, sizin görüştüğünüzü varsayarak soruyorum; karşınızda bire bir tarif ettiğiniz şekilde gördünüz mü? Cevabınız evet ise sadece o kılık içerisinde mi gördünüz? Moğolistan'dan geldiğini söylemişsiniz farklı yerlerde de bulunmuş mu? Uzunluktan kastınız nedir acaba? Benim sorularım üzerine onlara yönelmenizi istemem sadece şu an için bilginiz var ise cevaplamanızı rica ediyorum yok ise sadece burada cevap vermek için sormanıza gerek yok. Ayrıca isim konusunda veya bilgiler konusunda aldatmaları yüksek bir olasılık dikkati elden bırakmamakta fayda var. Kendinizden emin olmadıkça sorula sorarak zorlamanızı tavsiye etmem.