Gideni geri getirmek icin tılsımlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CREEPA

Banlı Kullanıcı
GIDENI GERI GETIRMEK ICIN VEFKLER

img-Gothic+Bridge,+Central+Park+NYC-HSI271.jpg

Baslik zaten konusuyor o yüzden fazla birsey söylemek istemiyorum,gideni geri getirmek icin kaybolani bulmak icin vefkleri size farsca orinalinden sunuyorum.kacan birinin geri gelmesi hakkında Hazret-i Sadık (A) dan nakledilmiştir ki: Aşağıdaki azimet bir kağıda yazılıp dürüldükten sonra bir kargının (kamış) içine konulup o kimsenin gittiği yer koyulur veya o yerin kapısına saklanır yada ağır bir taş altına konulursa çarçabuk geri gelir. Azimet:
  • mecmu_adu_t_davat_clip_image002_0000.jpg
    mecmu_adu_t_davat_clip_image004_0000.jpg
  • Kaçan veya kaybolan mal için: Aşağıdaki vefk yazılıp kıble tarafına asılırsa inşaallahu teala bulunur. Vefk:
  • mecmu_adu_t_davat_clip_image006_0000.jpg
  • Yine kaçan veya kaybolan için: Aşağıdaki vefk yazılır ortasına da isimleri yazılıp rüzgara asılırsa bi-avnillah geri gelir. Vefk:
  • mecmu_adu_t_davat_clip_image008_0000.jpg
  • Kaçan veya geri getirilmesi istenen kimse için: Aşağıdaki şekil bir kağıda yazılıp ortasına da isimler yazılır ve bir iğneyle yere çakılır, mücerrebdir. Vefk:
  • mecmu_adu_t_davat_clip_image010_0000.jpg
  • Kaybolan hayvan için: Aşağıdaki vefk yazılıp iki taş arasına konulur, yüz fersah mesafede olsa dahi geri gelir. Vefkin ortasına kaybolan hayvan ve sahibinin adı dahi yazılır. Vefk:
mecmu_adu_t_davat_clip_image012_0000.jpg

farsca orijnal kitabindan görüntü:
m_daavatlink.jpg

forgetfull

Kayıtlı Üye
gidenın ısmını ve kendı ısmımı yazıcaz yere cakın denmıs
herhangı bır yere mı gömcez mı öyle bırakcakmıyız anlamadımm

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Tekrar:Aşağıdaki azimet bir kağıda yazılıp dürüldükten sonra bir kargının (kamış) içine konulup o kimsenin gittiği yer koyulur veya o yerin kapısına saklanır yada ağır bir taş altına konulursa çarçabuk geri gelir.Multiopsyonal seceneklerin var ,dont forget! ;))

hira

Kayıtlı Üye
Ama bunlar arapça!!
Yapmak istediğim biri ve ya bir şey yok ama.Velevki oldu e ben yazamam ki arapça:(:(

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Ama bunlar arapça!!
Yapmak istediğim biri ve ya bir şey yok ama.Velevki oldu e ben yazamam ki arapça:(:(

yılmak yok hira!! urum arapça derslerine başlarsa öğrenicez ufak ufak,olmadı yazın bir arapça kursuna katılırız hem sadece okumayı değil bir bütün olarak o dili öğreniriz Allah'ın izniyle.Merak etme.

forgetfull

Kayıtlı Üye
burdan bunu yazıcıya cıkarsak yerler ısmımı yazsak olmaz mı ısın kolayına kacılabılıyosaa:) ayrıca uzaktaysa agır tasta olabılır desın dımı

PUNKY

Kayıtlı Üye
Bu arada Creepacığım bu vefkler huysuzluğuma dayanamyaıp kaçan sevglim içinde işe yarar mı acaba :)

cuma1974

Kayıtlı Üye
abi ben yeni üyeyim kusuruma bakmayın ama ben vefkleri göremiyorum nasıl görebilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...