Herhangi bir Kadını Kızı Peşinden Getirmek için

ruhname

Kayıtlı Üye
Şemsül maarif deki bi bilgi bu bence denemeyin ..

albus

Kayıtlı Üye
Bencede bu haksızlık.
Tabii bu büyüyü uygulamak insanın iradesine kalmış bir durum.

Evet, ben özgürlüğe katılıyorum.
Ama bu paylaşım insanın doğal hakkı olan "Özgürlük" e gölge düşürüyor.
Hani özgürlüğümüz başkalarının özgürlüğünün sınırına kadardı?
Bu site parapsikoloji bilgilerinin yer aldığı bir iletişim merkezi.
Parapsikoloji özgürlüğü, insanı, kararlarını hiçe saymak mıdır?
Eminim değişik cevaplar belirecektir akıllarımızda.
Ama benim düşünceme göre parapsikoloji bu değil. İnsanı hiçe saymak değil.

Gerisi size kalmış.

Osiris

Kayıtlı Üye
Büyü tutmazsa gidip elini gösterip kaçan manyak olarak kalırsınız ama :) Ayrıca yukarda mesejlara ithafen,burası büyü okuludur,platformdur,büyü sizin inancınız da kötü bir şey olsada,herkes aynı görüşte olmayabilir.

IvI

Kayıtlı Üye
Çok soru belırdı kafamda ama bılmıyorum ,tutmazsa sonu kotu bıter .

Paylasım ıcın tesekkurler ;

by_bug

Kayıtlı Üye
Bencede haksızlık olur. Çünkü kötü niyetle kullananlarda olacaktır elbette.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın üyelerimiz, Müslümanlık inancında büyü günahtır, bunu zaten müslüman olan kişinin bilmesi gerekir. Ancak sitede her tür inançtan üyelerimiz olduğunu sizler de zaten biliyorsunuz. Sitede doğu-batı maji, havas gibi forumların olduğunun da farkındasınızdır. Sizin inancınıza uymayan bölüm ve konulara girip, okumazsanız sorun kalmaz. Bunun gibi uygulamaları yapacak olan kişiler de kendi inançlarının neleri yasakladığının bilincindedir. Bilmeyenler olur ve de sorarsa cevap yazabilirsiniz. Bildiği halde yapıyorsa da her koyun kendi bacağından asılır, bizler gereğince uyarılarımızı yapıyoruz.
Nasıl ki majiyle uğraşan kişiler veya farklı inanca sahip olanlar bizim kitabımıza veya inancımıza laf edemezse, biz de onlara karışamayız.
Büyü ve benzeri konulara günah-haram gibi yazılan tüm yorumlar, herhangi bir açıklama yapılmadan silinecektir.

roseela

Kayıtlı Üye
Burdaki amacı anlayamadım ben pesinden gelmesi nedemek yani ve sadce bayanlar için mi

omerius

Kayıtlı Üye
Burda Üstadımız tılsımı helal yoldan kullanmamızı bize tavsiye ediyor. Aksi halde maruz kalacağımız kötülüklerden falan...
Acaba helal yoldan derken neyden bahsediyor olabilir.
Gerçekten mutlu edfebileceğini düşündüğün ve helalin olarak kabul gördüğün birisine uygulanmasından mı acaba bu konuda bilgisi olan varmıdır.

black_sheep

Banlı Kullanıcı
büyü ile yapilan isler dökme su ile degirmen döndürmeye benzer o yapilan büyülerin etkisi cinler araciligi ile oldugundan yarin birgün bu cinler oyunlarini oynamaya devam edecekler ve is tamamen tersine dönecek. Kendin icin yapilmasini istemedigin seyi "baskasi icin isteme"...büyü öz iradeye hükmettiginden perde indirdiginden ben yinede site arkadasi olarak size tavsiyem uzak durun. Bir taraftan büyü paylasimlari tarifleri diger yandan " acil yardim istiyorum gece gördügüm neydi? yada beni boguyolar ilisiyolar vs... büyüden geliyor bunlar burda herkes kendi bacagindan asilir derken diger yandanda belki en sevdiklerimiz ailemiz dostlarimiz zor durumda kaliyorlar...öylesine büyü hakkinda fikrimi paylasmak istedim tabiiki dileyen diledigini yapar mani olacak degiliz ama en azindan insanlik namina herkesin kendi vicdanini yoklamasini ve sunu düsünmesini tavsiye ederim " aceba bana yapilsa robotlastirilmak hosuma gidermiydi? "

AJA

Elit Üye
Büyüyü savunabilmek için onun hakkında fikre sahip olmak gerekir.Akıl vermek kimseye düşmez :)
Birine yapılan büyü zaten kişinin kaderine müdahele etmek demektir evet ,fakat unutmayın ki kaderinizde olmayan biri asla sizin olmayacaktır ve o büyü de tutmaz.Yukarıda arkadaş tarifini vermiş bırakalım büyünün hangi dinde günah hangisinde hak olduğunu.Yaparsınız yada yapmazsınız.Yapanlar ve yapabilenler zaten herşeyin bilincindeler.

İyi forumlar..

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
ya bunun Erkekleri peşine takanı yokmu ne bu kadınlar deneme tahtasımı bende Bali Beyi istiyom varmı yolu :)

ubc

Kayıtlı Üye
uygulamayla ilgili söyleyecek bir şeyim yok, yalnız ne kadar çirkin bir başlık bu böyle. karıyı kızı peşinden getirtmek ne kadar kaba bir tabir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
uygulamayla ilgili söyleyecek bir şeyim yok, yalnız ne kadar çirkin bir başlık bu böyle. karıyı kızı peşinden getirtmek ne kadar kaba bir tabir.

Karıyı kızı yazmıyor. ''Kadını Kızı '' yazıyor. :)

canmert196

Kayıtlı Üye
ayak etleriyle yapilan cinsel anlamda sizle birlikte olmasini istemesi icin bir uygulama var sitede :)