2 yıldır her gün deniyorum ama olmuyor

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Ben astralın olduğuna inanmayan birisiydim bir gün lusid rüya görene kadar bilinçsiz bir şekilde olmuştu ama herşeyi o günkü gibi hatırlıyorum yaklaşık 2 yıl önce oldu bu.O günden beri her gece deniyorum ama başaramıyorum.Yatıyorum ve nefes alıyorum 4 saniye sayıp veriyorum tekrar 4 saniye saydıktan sonra tekrar nefes alıyorum hiç bir şey düşünmüyorum sadece karanlık görüyorum sonra vücudum karıncalanıyor ve küçük küçük anılar görüyorum canlanmalar kulağımda uğultu çınlama hafiflemekten çok ağırlık hissediyorum bir süre sonra midemle göğüs kafesi hizasının tam ortasında birşey hissediyorum ve herşey orda kalıyo birden sanki bir rüyadan uyanıyorum gözümü açtığımda mesela başımı kaldırmayı denesem zorlanıyorum.

İp çekmeyi denedim tam o sırada olmadı yani ne yapmam gerek bilmiyorum daha önce konu açtım ama sitedeki yazıları inceleyin vs.. denildi ama hepsini defalarca kez inceledim zaten..

Kameri

Kayıtlı Üye
İş
pisişik güçler kehanetler,bedensiz varlıklar
öncelikle merhaba kardeşim benim düşüncem tam hazır olmadığın yönünde buna direk başlayamazsın "bana göre" öncelikle meditasyon yapmayı dene sonra adım adım ilerlersin birden yapmaya kalkarsan olmaz geceleri meditasyon yap yatmadan önce yatağa yattığında'da düşüncelerini dengele şöyle yani;o gün yaptıklarını düşün seni üzen kıran düşüncelerden kurtul kendi kendine konuş iyisini kötüsünü ve aklındaki sorulardan kurtul bu neden böyle yaptı diye düşünüyorsun sonrada buna cevap aramak yerine üzerine bir dert daha ekliyorsun bu yüzden kafan karışıyor o soru aklını kurcalıyor buda sana engel olur sen farkında olmasan bile enine boyuna düşün sonra kendini rahat hissettiğin zaman bunu yap benden tavsiye sana acele işe şeytan karışır bunu hatırla ve kendini bu şekilde hazırla başaracağından şüphem yok sana kolay gelsin. :) başarılar dilerim...

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim tamam bu gece deniycem yarın sonucu yazarım :)

00y2j

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Kardeşim,Astral seyahat çok ilerlediği zaman Ruhunu vücudundan çıkarabilirsin.Ama sen daha çaylak olacağından astral bedenini kullanacaksın.Bunu yapmak çok basit.Forumda ilgili konular.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Kardeşim,Astral seyahat çok ilerlediği zaman Ruhunu vücudundan çıkarabilirsin.Ama sen daha çaylak olacağından astral bedenini kullanacaksın.Bunu yapmak çok basit.Forumda ilgili konular.

Arkadaşım astral seyehatlerde ruh bedenden çıkmaz bunu nereden çıkardınız ..Astral seyehatlarde sadece astral beden vardır astral seyehat ruh gezintisi değildir ... Yok astral bedenden sonra ruhuda çıkarabiliyormuşsun bu fikri nasıl edindiniz ? sitede bu konu hakkında o kadar paylaşımlar ve tecrübeli kişilerin konusu var biraz okusaydınız keşke :)

00y2j

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Kardeşim ben bu işle 13 yıldır uğraşıyorum.Astralda son seviyeye geldiğin zaman ruhunu bedeninden çıkarabileceğini dile getiriyorum sadece.Ben ona astral seyahatin ruh ile yapıldığını söylemiyorum.Astral bedenle yapıldığını anlatıyorum.İmkansız diye birşey yoktur, sadece inanman yeterli.

Narsinha

Banlı Kullanıcı
İlgilenirsen başaramazsın.Akışına bırak.Kafana takma.Ben kafama taktığım zaman 6 ay denemiştim her gün ve 1 kez bile çıkış yapamadım sonra bıraktım denemeyi aradan 1 hafta geçti hiç aklımda yokken bilinçsiz şekilde local çıkış yaşadım.Fazla önemsersen,gözünde büyütürsen olmaz.Zaten her gece yapıyorsun bunu ama bilinçsizce yapıyorsun.Artık astrali biliyor musun? biliyorsun. Yüzlerce kez denedin ve kordonu iyice genişlettin mi? genişlettin. o zaman akışına bırak. Bedenin buna hazır olduğu zaman zaten biilnçsizce çıkışlar yaşayacaksın o zaman denemelere devam edersin.

hsncn154

Kayıtlı Üye
Merhabalar öncelikle sizin mesajınızı okudum durumuzu çok iyi anlıyorum belkide her gece denediğinizden ve çok fazla kafanıza taktığınızdan olmuyordur ne dersiniz ? biraz rahatlamaya çalışın aklınızdan bir süre çıkartın astrale çıkmayı ve normal bir hayat yaşamaya devam edin zihninizdeki takıntıları ve sorunları atın ve bir süre ara verdikten sonra inanıyorum ki çok kolay şekilde çıkış gerçekleşecektir başarılar dilerim.. :)

Yönetici notu: Sitede standart yazı rengi kullanılmaktadır. Renkli harf kullanmayınız.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Kardeşim ben bu işle 13 yıldır uğraşıyorum.Astralda son seviyeye geldiğin zaman ruhunu bedeninden çıkarabileceğini dile getiriyorum sadece.Ben ona astral seyahatin ruh ile yapıldığını söylemiyorum.Astral bedenle yapıldığını anlatıyorum.İmkansız diye birşey yoktur, sadece inanman yeterli.

Bakın kardeşim sen ne kadar inanırsan inan ama astral seyehatte ruh bedenden çıkamaz ne kadar uğraşırsan uğraş çıkmaz .Seviye farkı denilen olay ise enerji farkıdır kısaca .

striker

Kayıtlı Üye
rüya gördüğümüz zaman ruh görür beden görmez, ruh etrafı dolaşır mekan mekan gezer vs. sonra tekrar bedene döner.
astral seyehattede ruh dolaşır ama bunu biz kontrol ederiz.
astral beden denen şey ruhun yapısı olduğunu düşünüyorum , ruh bedenimiz.
ayrıca insanın fiziksel yapısı o kadar geniş kapsamlı ki,
astral beden demek bile bence yetersiz kalır.
çok çeşitli varyasyonları kullanan insanlara rastladım.
bazı durumları kelimelerle izah etmek bile zor olabiliyor.
insan bir okyanustur, keşfettikçe derinlere dalarsın.

focus

Kayıtlı Üye
akışında yaşa, neye inanıyorsan gerçek o, yani inan ve akışına bırak olmasını istiyorsun ama olması için yeterli duruma gelmişsen olacaktır, aksi durumlar tehlikeli olur. ve bu niye olmuyor diye asla üzülme.

00y2j

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bakın kardeşim sen ne kadar inanırsan inan ama astral seyehatte ruh bedenden çıkamaz ne kadar uğraşırsan uğraş çıkmaz .Seviye farkı denilen olay ise enerji farkıdır kısaca .

Konu çok saptadı biliyormusun? Sen hala kalmıssın astral seyahatte ruhu çıkarmakta? Astral seyahat hiçbir zaman ruhu bedenden çıkarmak olmamıştır,olmayacaktır.Astral seyahat astral bedene transa denilir. Astral seyahat ruh ile yapılmaz ama eğer artık astral seyahatten zevk almıyorsan ve son seviyeye gelmiş isen ruhunu çıkarmayı deneyebilirsin diyorum bilakis Konuda uzmanlaşıp bir üst konuya geçmek.Neyse Artık uzatmayacağım, iyi forumlar dilerim

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
arkadaşlar isterseniz boşuna tartışmayın herkes kendi bildiğini uygulasın çünkü eminimki hepiniz biliyorsunuz ama mesela 00y2j arkadaşımız diğerlerinden farklı bir seviyededir yada daha iyidir yani boşuna tartışmayın konuda sapmasın bence..

Uzun bir süre denemedim i doser dinledim yine aynı gözleri kapatıyorum siyah bir şeye odaklanıyorum kaşınıyorum karım boşluğumda ağırlık mı hafiflememi tam çözemedim öyle birşey oluoyr çınlama üst seviye kalbim hızlanıyor hayaller geçiyor beyaz birşey oluyor bir telkin denesem ip çekme f,lan düşüyor gibi oluyorum sonra herşey bitiyor... :(

00y2j

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Tai chui chan arkadaşımız ne kadar yorumum varsa beğenmemiş, nerden geliyor bu kin anlayamadım.

Narsinha

Banlı Kullanıcı
Tai Chi Chuan bir konuda haklı.Bedenden ruh filan çıkmaz.Enerji bedeni ruha bağlı bambaşka bir bedendir.Olayın aslı bedenden çıkanda birşey yoktur.Sadece farklı bir boyut bu boyuta projekte edilir hepsi bu.

furkan40

Banlı Kullanıcı
Tai Chi Chuan doğru söylüyor ruhu bedenden ayırmanın tek yolu ölmektir bu yetkiyi Allah(c.c) sadece Azrail(a.s)ye vermiştir.Sen kendin ne kadar çabalarsan çabala ruhunu bedenlerinden(astral beden,fizik beden vs.) koparamazsın.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Tai chui chan arkadaşımız ne kadar yorumum varsa beğenmemiş, nerden geliyor bu kin anlayamadım.

Kin'im felan yok bunu nereden çıkardınız ? Sadece arkadaşlara çok yanlış bilgiler verişyorsunuz astral seyehatte sizin dediğiniz gibi seviyeleme sistemş yoktur bu1.
Ruh bedenden çıkmaz siz ne kadar uğraşsanız yine de çıkma son seviye felan da yoktur bu 2.
Siz benim yazılarımı beğenmediniz ben yanlış olanı beğenmem doğr olanı beğenirim bu 3.

Size kızmıyorum .Eleştirmek yanlışı düzeltmektir yanlış bilgi başkalarını yanlışa sokar .. :)

00y2j

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Kin'im felan yok bunu nereden çıkardınız ? Sadece arkadaşlara çok yanlış bilgiler verişyorsunuz astral seyehatte sizin dediğiniz gibi seviyeleme sistemş yoktur bu1.
Ruh bedenden çıkmaz siz ne kadar uğraşsanız yine de çıkma son seviye felan da yoktur bu 2.
Siz benim yazılarımı beğenmediniz ben yanlış olanı beğenmem doğr olanı beğenirim bu 3.

Size kızmıyorum .Eleştirmek yanlışı düzeltmektir yanlış bilgi başkalarını yanlışa sokar .. :)
1. Ben 13 küsür senedir bu işle uğraşıyorum. 1,2 aydır astral seyahat yapan arkadaşımızla bir midir benim seviyem ?
2. Ruhu bedenden çıkarmak yarı ölümdür, daha önce 1,2 kere denedim astral seyahatteki gibi fiziki beden hala çalışmıyor, Denemeden eleştirmeyiniz.
3. Eleştirmek yanlışları düzeltmektir evet, Ama Her şeyi eleştirmek Doğruyu yanlışlaştırır. :)