yardımcı olurmusunuz lütfen

telekinezilevitasyon

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar ben normalde astrale çıkabilirim ama tek korkum çıktığımda cinler falan görmekten çok korkuyorum lütfen görmezsin diyin ya çok korkuyorum :( :(

donzula

Kayıtlı Üye
ben görüyorsunuz diye biliyorum hatırladığım kadarıyla gözlerdeki perde kalkıyor.Ayrıca astrale çıkabiliceğinize nasıl bu kadar emin oluyorsunuz ?

mevlut96

Kayıtlı Üye
Dostum sen üç harflileri görmekten korkuyorsan bence bu işlere hiç atılma derim ben.Çünkü bu işler normal değil herşey olabilir.Eğer profesyonel biri isen istediğin şeyi görürsün.Ama acemiysen ve korkuyorsan hiç girişme bu işe.

alin

Kayıtlı Üye
Sayın astralseyahattt, astral seyahat ile ilgili sayısız konu açılmış ve bir kaç defadır astralle ilgili tek soruluk konular açıyorsunuz. Hal böyle olunca, sitede konu kirliliği yaratılıyor. Site kurallarımıza, tüm üyelerin uymasını istemekteyiz. Bundan sonra dikkat edeceğinizi umuyoruz.

Sorunuza gelince, sitemizde bu sorular çoğu kez yanıtlandı. Korku enerjisini almamanız gerekmekte. Varlıkla ilgili durum için ise inancınıza göre korunma yaparak, sonrasında astrali denemenizi öneririm.

focus

Kayıtlı Üye
korkunun hiçbir şeye faydası olmaz. samimi ve iyi niyetle bu işe başladıgına inanman sana + puan getirir.

rahat ol yeter.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Korkunuz neyse onu çekersiniz, denemeden önce korkularınızdan arının. Zaten ister meditasyon ister astral seyehat olsun işin erbabı kişiler korunma yapmadan uygulanmamasını söylerler. Sonuçta farklı boyutlara kapı açılıyor, tedbiri elden bırakmamak gerekir.